Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכיב למחשב רכב - עדיף רכיב אנג'י או מאיבייי?

avnerm123
שימו לב! השרשור הזה בן 1700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי מאזדה 3, והגיע הזמן לחסוך בדיקות מחשב במוסך (כל בדיקה 250 ש"ח).

בקיצור האם יש יתרון לרכיב אנג'י על פני רכיב זול יותר שניתן להזמין מהרשת? (כי הבנתי שחלק מהרכיבים שמזמינים מהרשת לא מסתנכרנים עם האפליקציה של אנג'י).

ואם עדיף להזמין מהרשת, האם יש הבדלים קריטיים בין דגמי רכיבים השונים או שכולם עושים את אותו הדבר?

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר על זה כבר המון.

בקצרה - אנג'י זה הרכיב הסיני, רק נמכר ביותר כסף.

תזמין מאיביי את הזול ביותר שתמצא (חפש ELM 327) , ותתקין על האנדרואיד שלך TORQUE PRO.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

זה מה שאני עושה במאזדה 3 עם תקלה "תערובת ענייה" שבאה והולכת פעם בחודש

ואף אחד לא מצא את הסיבה . אז לא בא לי שיחליפו חצי אוטו

אגב , החלק בארץ עולה 38 שקל . לא נורא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב אנגי אינו תומך בחלק מהרכיבים שנמכרים באיביי הוא תומך רק בגירסא 1.5 ולא בגירסא 2.1 שהיא כנראה סוג של זיוף או משהו כזה

(קניתי באי ביי את הרכיב גירסא 2.1 והוא עבד לי כמה חודשים באנג'י, לפתע הוא הפסיק לעבוד כשדיברתי איתם על זה הם בדקו לפי החשבון והם ראן שהיה לי את הגירסא הלא מתאימה והם הפסיקו לתמוך בה)

מצ"ב את מה שאנגי כתבו לי בפייסבוק שלהם

היי, אני רואה שהרכיב שלך הוא מגרסה 2.1, גרסה זאת היא מזויפת והחיבור באמצעותה לרכב אינו תקין. הרכיב צריך להיות מגרסה 1.5. עם יציאת הגרסה החדשה לא היה באפשרותנו לתמוך יותר ברכיבים האלו שכן הם לא תקינים. האם רכשת את זה מלינק שהיה באפליקציה?

אני מסכימה איתך לגבי ההתגמשות ולכן אנחנו מאפשרים חיבור של כל רכיב מגרסה 1.5 בין אם הוא מאיביי ובין אם הוא מאלי אקספרס או מכל מקום אחר. החיבור עם רכיבי 2.1 הוא לא תקין, הוא עלול ליצור בעיות ולכן איננו מאפשרים התחברות באמצעותו יותר. תוכל לקרוא על כך באינטרנט ואשמח לשלוח לך על כך מידע שתראה שלא מדובר בהתגמשות אלא בלקיחת אחריות. שאלתי אותך לגבי הלינק מהאפליקציה כי אלו מוכרים שאנחנו מכירים ועבדנו איתם והייתי יכולה לעזור לך.

עריכה אחרונה על ידי זבולון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב אנגי אינו תומך בחלק מהרכיבים שנמכרים באיביי הוא תומך רק בגירסא 1.5 ולא בגירסא 2.1 שהיא כנראה סוג של זיוף או משהו כזה

(קניתי באי ביי את הרכיב גירסא 2.1 והוא עבד לי כמה חודשים באנג'י, לפתע הוא הפסיק לעבוד כשדיברתי איתם על זה הם בדקו לפי החשבון והם ראן שהיה לי את הגירסא הלא מתאימה והם הפסיקו לתמוך בה)

מצ"ב את מה שאנגי כתבו לי בפייסבוק שלהם

היי, אני רואה שהרכיב שלך הוא מגרסה 2.1, גרסה זאת היא מזויפת והחיבור באמצעותה לרכב אינו תקין. הרכיב צריך להיות מגרסה 1.5. עם יציאת הגרסה החדשה לא היה באפשרותנו לתמוך יותר ברכיבים האלו שכן הם לא תקינים. האם רכשת את זה מלינק שהיה באפליקציה?

אני מסכימה איתך לגבי ההתגמשות ולכן אנחנו מאפשרים חיבור של כל רכיב מגרסה 1.5 בין אם הוא מאיביי ובין אם הוא מאלי אקספרס או מכל מקום אחר. החיבור עם רכיבי 2.1 הוא לא תקין, הוא עלול ליצור בעיות ולכן איננו מאפשרים התחברות באמצעותו יותר. תוכל לקרוא על כך באינטרנט ואשמח לשלוח לך על כך מידע שתראה שלא מדובר בהתגמשות אלא בלקיחת אחריות. שאלתי אותך לגבי הלינק מהאפליקציה כי אלו מוכרים שאנחנו מכירים ועבדנו איתם והייתי יכולה לעזור לך.

גם לי שלחו את הרכיב הלבן. מתברר שיש סידרה עצומה בעולם של רכיבים שלא מצליחים להתחבר עקב מספר mac פנימי שמתחיל ב 66

לא לגעת בהם כי הם לא יתחברו לכם כלל. בדקתי בשני רכבים וקראתי המון על כך בעולם.

לוותר על הלבנים של רנג'י ועל הכחולים, יש אחרים שעובדים טוב

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...