Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משל ונמשל

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם כבר עשו זאת לפני,אם כן קבלו התנצלותי הכנה,אם לא אז הפעילו את מיטב דימיונכם ונסו להשוות את רכבכם למשהו,כלשהו.

בואו נתחיל:

הרכב(אם אפשר לקרוא לו כך)-דייהו רייסר.

ההשוואה:חופשה בים המלח לא ב"עונה".

ןכי מי יורד לים המלח:כל החולים למינהם,הסובלים מראומטיזם,פזוריאזיס או סתם טיול שנתי של בית אבות.

והדייהו ראומטיזם לא חסר לה ולנוהג בה,כמובן שמחלות נוספות יש גם יש כהנה וכהנה.

חופשה אמרנו-חופשה הרי צריכה לתת לך הרגשה מתוקה,איזה מתוק ואיזה נעליים,רק מלח ומלח(גם אשלגן שגם הוא סוג של מלחים).

והדייהו-מאכילה אותך על ימין ועל שמאל עד שאתה לא בטוח אם זה מלוח או סתם מרורים.

ים המלח נותן לך הרגשה של נינוחות,רוגע אמנם חם אך מה זה יבש.

והדייהו אותו דבר-איפה האדרנלין שזורם בגופך על כל פניה וסיבוב על המגבלות,מכונית יבשה לחלוטין,אפילו טיפת זיעה קרה אינה יורדת על גבך.

ואחרון אחרון חביב(נו נגיד חביב):

יותר נמוך מזה כבר אי אפשר לרדת.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבא הרוחני של הרייסר. המתכננים של הקאדט ההיא האמינו בדינמיקה של הנייחות. האוטו שאף תמיד למנוחה. לחיצה אדירה על המצערת הניבה מהירות של אפסילון.

המנוע תמיד סיפק רעש של מטוס דקוטה בכל מהירות מעל סרק והשילדה הבהירה לך שתפקידה מסתיים ב-80 קמ"ש ושרצוי לעדכן את הצוואה.

באופן כללי אוטו מגעיל ולחשוב שנהגתי עליו גורם לארוחת הערב לטפס במעלה הגרון. רנו אקספרס וסוזוקי 86 היו מענגות יותר. זה ברור לחלוטין למה מהנדסי דייהו התבססו על האופל המופלאה ההיא, כי הם חשבו שנמוך מזה אי אפשר לרדת.

אז הנה עמית מוכיח שאפשר גם אפשר.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... ונשאלת השאלה -

עמית, מדוע אתה בעל דייהו רייסר ?

לא עדיף .... ליאונה 1300 אוטו' :wink:

וברצינות, יהיה מעניין לשמוע מדוע אדם כמוך המבין דבר או שניים במכוניות, נוסע באופניים עם מנוע עזר וארבע גלגלים :p

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נמוך מזה כן אפשר לרדת.

תארגן לעצמך נסיעת מבחן בקיאה פרייד, כשתחזור לדייהו רייסר - תרגיש כמו מלך (אפילו אם זה יעבור מהר).

כמו המשל על הבעל והאשה שהרב הממליץ להם להכניס כבשים ועיזים לדירה הצפופה. אח"כ כשהוציאו את הכבשים -הרגישו כאילו הם בדירה גדולה.

תארגן לעצמך קיאה פרייד לשבוע, אתה חייב את זה לעצמך - אם אתה רוצה להכניס קצת פילפל לחיים כשתחזיר את הקיאה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאלה שירוצו וישקיעו מאמצים בחיפוש אחרי הרכב האידיאלי.

אני בקניית רכב ממש איפולסיבי,מחפש,רואה,לוקח.

את הדייהו קניתי לפני כחצי שנה,הרכב שנת יצור 94',ידני בדרגת הפאר הנמוכה ביותר(לא שזה משנה הרבה),הרכב נקנה במחיר מציאה,הרכב היה לאחר גניבה וגמא 70K.

הרכב נקנה עם טסט לשנה ותיקונים ע"ח המוכר(הרשימה הייתה ארוכה ארוכה).

מרווח הנשימה שלי ברגע שארצה להיפטר ממנו הינו גדול דיו כך שאין כל סיבה נראית לעין שאתקע איתו.

הכל תירוצים,אך זה המצב.

עמית

DL 1300 אוטומט,קונה עכשו בעיניים עצומות,מחליף מנוע ל-1600 ומוכר,רק שכל סוחרי ישראל כבר עשו זאת לפי עשור.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לכם לעתים להמשיל אדם\חפץ\רעיון לרכב כלשהו ? :roll:

אני יודע שזה נשמע מופרך, אבל מכיוון שכבר כמה פעמים אני תופס עצמי אומר משפטים כמו: "בוא'נה זה האימפרזה טורבו של המצלמות וידאו (אנלוגיה עבור תמורה טובה לכסף)"

או כמו: "יא מסטול, המערכת (ההנדסית) הזו יוצאת מיציבות יותר מהר ממערכת הידרו-פניאומטית של סיטרואן בי-איקס !"

ועוד כל מיני "פנינים", אז החלטתי לבדוק... :roll::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I DON'T see dead people....

I DON'T see dead people....

תגיד, מתי השעות ביקור אצלך במחלקה הסגורה... :wink::wink: ... כן, צריך לבלוע את הכדורים האדומים :twisted:

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסר - זה הכינוי שלי.

המשמעות - יצור חביב בעל 4 רגליים והרבה שיניים, שממש לא מודע לעוצמה שלו, ותמיד צריך שישמרו עליו שלא יכנס לצרות.

כזה היה הכלב שלי (אקו זצ"ל), וכזה האוטו שלי (הוטליפס, יבדל"א)

יש להם אופי דומה - הם מאד אוהבים לשחק איתי :D, שניהם נכנסים לצרות בקלות, גם מדברים טרוויאליים, ושניהם צריכים וטרינר טוב. :shock:

לפעמים, אחרי תמרון מוצלח וכיפי אני לפעמים תופס את עצמי טופח על חלקו העליון (והשטוח) של טבור ההגה, מגרד בפראות את חלקו התחתון, ולוחש "הוטליפס טוב..."

איתן

מתגעגע

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד בהיותי חייל אומלל, החלטתי לארוז את החברה ולנסוע לים המלח להופעה בחיק הטבע של הברירה הטבעית (כן, הברירה הטבעית) בחיפושית שהייתה לי אז (כן, חיפושית).

כשהחיפושית התחילה להרגיש את האוהל והצידנית מועמסים עליה היא הבינה שמשהו רע מתבשל.

TO MAKE A LOOOONG STORY SHORT

בלמי תוף (תוף מרים) בציר 76' בירידות ממעלה אדומים לים המלח ביום של 45 מעלות בצל (ואין צל) זה תענוג די מפוקפק. ואני חייב לציין שקירור אוויר לא מככב מי יודע מה טוב ביום כזה. גם המזגן (מה, נראה לכם?... מזגן?...בחיפו'?...)

וזה עוד היה כלום לעומת החזרה. נסעתי רוב הזמן בשוליים, כמו טרקטור בכביש מהיר, כדי שכל מי שנוסע אחרי יוכל לעקוף. בכל זאת לא נעים, הילוך ראשון שלי מגיע כווווולה ל-30 קמ"ש. לקח שעות לחזור.

אחחחח. לזה קוראים המזוכיסטים - חוויה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...