Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב208 דיזל! (שירשור מתעדכן)

sapancool
שימו לב! השרשור הזה בן 2739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי אספתי את הכלה החדשה(דיזי) מהסוכנות בהרצליה, 208 דיזל שחורה.

איך שראיתי אותה נמרח לי חיוך ענק על הפנים, היא פשוט יפיפייה.

נכנסים לרכב וכמצופה כולו ניילונים בפנים, מכניס מפתח לסוויץ ויאללה להניע את הנבלה,

על המחוג כ3 קילומטרים בודדים ובמבט חטוף נראה כאילו בקושי יש דלק במיכל(בסוף ראיתי שקיבלתי אותה עם רבע מיכל)

קיבלתי הסבר על הרכב מהנציג ושמחתי גם לראות בין היתר שהחיישני רוורס מקוריים מהמפעל עם כפתור ניתוק ליד ההגה, אחח ההגה קטן ושובב מצופה עור שפשוט מרגיש נפלא.

כששאלתי על הרצה נאמר לי שאין צורך אך בכל זאת אמרתי לעצמי " יאללה מה זה כבר 1500 קילומטר הרצה, קטן עליך".

בנתיים הספקתי לעבור כ300 קילומטרים שהרוב בכביש המהיר והגבלתי את עצמי לכ-110 קמ"ש ועל הילוך חמישי המחוג עומד על כ-1750 סל"ד, צריכת הדלק בנסיעה של 250 קילומטר עמדה על 1 ל25 עם עוד שלושה אנשים ברכב.

בין היתר גם התקנתי וויז ומצלמת רוורס, המצלמה ממש הפתיעה אותי ישר עם סיבוב ההגה הפסים שמכוונים אותך על המסך מתחילים לזוז ולהראות לך לאן הרכב יסע.

כמובן כמו בכל רכב של פיגו המושבים פשוט מצוינים למעט התמיכה בצדדים שפשוט רכה מדיי ו"קורסת" שצריך אותה.

אז זהו לבנתיים עד לעידכון הבא(מקווה שיקרה רק בטיפול הבא :wink:).

20160519_123939.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אי חושב שקנית את החד הרכבים הטובים בקטגוריה,מושבים מעולים,איבזור טוב ולצד זריזות גם חיסכונית,תתחדש,בחירה מעולה!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! קנית את האוטו שהכי הייתי רוצה מהליין הנוכחי שלהם.

והוא נראה מעולה בשחור.

צריכת הדלק עוד תשתפר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה !

חבל שאין גירסה אוטומטית, שהן מתאימה באופן כללי למנועי דיזל והן מתאימה לאישתי..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה מעולה לחסכנים לטעמי. רכב פגז במחיר אש. סע בדרכים בין עירוניות! (ותחסוך דלק).

אם להיות כנה, אני חושב שזה הרכב החד מנועי (לא איזה היברידי מטומטם שעובדים על הציבור שצורך 1-50) החסכוני בישראל. רק אולי C3 HDI עם הילוך שישי משתווה לה.

לא אהבתי את תפעול התיבה הידנית (הקלאץ' רך אבל לא אהבתי מאוד את התיבה עצמה), אבל ממש לא משהו משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב רכבי הדיזל שלרוב מגיעים בלבן, היא כנראה בגלל שהרכב נמכר בכמות גדולה מאוד למוניות ולכן מי שמזמין דגם פרטי לרוב יקבל לבן כי זה מה שיש במלאי.

לעומת זאת ניתן לראות רכבי דיזל שנמכרים יחסית גבוה לשוק הפרטי או שלא נמכרים בכלל למוניות, שמגיעים עם עוד צבעים כגון: פלואנס/מגאן סטיישן, סיד סטיישן, סופרב דיזל ודגמי דאצ'יה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מדהים.

אני בטוח כשתבוא למכור אותה, יהיה לה הרבה מעריצים. (דבר שמנוגד לסטיגמה על הצרפתיות).

קנייה מאוד מעניינת (סופר מיני דיזל) ומוצלחת!, תתחדש!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח להגיד תודה למי שבא איתך לנסיעות מבחן והמליץ לך עליה :-P:wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...