Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע בסיטרואן c4 פיקאסו החדשה

Nir Zamir
שימו לב! השרשור הזה בן 2892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

ראיתי שאולי בהמשך תגיע אלינו הגירסה החדשה של הסיטרואן c4 פיקאסו:

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-33550-%D7%9E%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-c4-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%A1%D7%95.aspx

מכיוון שאני לא מבין גדול במנועים - רציתי לשאול מדוע בכתבה המנוע (טורבו בנסין 1.2 ליטר 3 צילינדרים) הוא יעניין במיוחד את הישראלים? אני מבין שזה מנוע חלש יותר. האם הוא צפוי להיות חסכוני בצורה משמעותית? האם מחיר הרכב צפוי להיות נמוך יותר?

בנוסף, האם עדיין רווחת הציפיה למנוע דיזל בפיקאסו (5 מושבים)? האם כדאי לחכות?

תודה רבה,

ניר

עריכה אחרונה על ידי Nir Zamir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היא מחיר מחיר מחיר. מנוע ה pure tech 1.2L אולי קטן וזול אבל יצליח להזיז את המשפחתית הזו בצורה סבירה . משפחה לא דורשת יותר .

לגבי שאלתך : אתמול ראיתי מונית פיקאסו קצרה . אני מניח שזו היתה דיזל . גם אם יביאו אותה למכירה לפרטיים בטח יתקעו לה תג מחיר שיבריח כל קונה ממוצע. שם עוד לא נפל האסימון .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מעניין לראות בכמה יתמחרו את הגרסה הקצרה במידה שיביאו את ה-1.2 האוטומטי.

הרי ה-1.6 האוטומטי נמכר במבצע מתמשך של 135,000 שקלים.

ייתכן מצב שתהיה עלייה בשער היורו, ה-1.2 האוטומטי תתומחר ב-135 אלף וגרסת ה-1.6 תטפס במחיר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמנועי הטורבו מספקים יחסית נתונים של חסכון בדלק בבין עירוני ובנוסף, זמינות כוח ומומנט בסל"ד נמוך מאוד.

זה אומר שתוכל לנסוע באופן רגוע יותר ולא לסחוט את הדוושה עם 1.6 עצלן אלה לקבל כוח משיכה קדימה איכותי במנוע קטן יותר, בהסבר הכי פשוט שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1.6 טורבו הנוכחי בפיקאסו הקצר לא ממש עצלן (8.5 שניות למאה ).

מעבר לשיפור בצריכת דלק וחסכון במשקל ,כנראה שיש גם אספקט של הפחתת זיהום אוויר.

יכול גם לחזק את המכירות בין אלה שחוששים מהמוניטין של מנוע ה1.6 טורבו , מאחר וה1.2 טורבו בנתיים לא מראה בעיות סדרתיות כלשהן ב308 וב208 שאיתן הוא משווק כבר 2-3 שנים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרת מנועי פיורטק היא מהטובות שקיימות כיום, אף טובה ממנועי פולקסווגן המקבילים. לדגם 110 כ״ס יש מומנט של כמעט 21 קג״מ כבר מ 1500 סל״ד! זהו מנוע מאד גמיש, קל וחסכוני בדלק ובאחזקה.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול גם לחזק את המכירות בין אלה שחוששים מהמוניטין של מנוע ה1.6 טורבו , מאחר וה1.2 טורבו בנתיים לא מראה בעיות סדרתיות כלשהן ב308 וב208 שאיתן הוא משווק כבר 2-3 שנים בארץ.

מה המוניטין של המנוע 1.6? האם יש בעיות סדרתיות שמיוחסות לו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה הקודמת של המנוע ( בהספקים שונים , מספיק לחפש בפורום מנועי פרינס או THP) הייתה בעיתית. הוא עבר עדכון שהוחלפו בו מספר רכיבים ובנתיים המנוע המעודכן פה ממאי שנה שעברה , הייתי ממתין עוד שנה + לראות אם אכן הבעיות טופלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה הקודמת של המנוע ( בהספקים שונים , מספיק לחפש בפורום מנועי פרינס או THP) הייתה בעיתית. הוא עבר עדכון שהוחלפו בו מספר רכיבים ובנתיים המנוע המעודכן פה ממאי שנה שעברה , הייתי ממתין עוד שנה + לראות אם אכן הבעיות טופלו.

אוקיי.. ברמה כזאת שלא היית רוכש כרגע את הרכב, לפחות עד שיגיע מנוע ה-1.2 ליטר?

ועוד שאלה: אם שיווק הפיקאסו 5 מושבים רק החל לפני חודשיים, האם זה אפשרי ששיווק הדגם החדש יחל בקרוב? עוד השנה? אני מתלבט אם לחכות או פשוט לנסות לקבל מחיר טוב יותר על הדגם הנוכחי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה למנוע 1.6 אטמוספרי מעין השוואה למנועים אטמוספריים חביבים על ישראלים, נא להיות יותר מפוקסים בקריאה להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

לעניין ה C4 פיקאסו עם מנוע 1.2 ליטר פיורטק - ההערכות כרגע הן שהרכב יגיע ברבעון הראשון של 2017, ואין לנו צפי למחיר.

הנסיון שלנו עד עכשיו עם מנוע ה 1.6 הוא מצוין.

הרכב יהיה באירוע שאנו עורכים ביום שישי הקרוב לגולשי קארספורום, ואתם כמובן מוזמנים להתרשם ממנו ולנהוג עליו.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתכם כשתגיע הגירסה עם המנוע החלש יותר (אך החסכוני יותר), הגירסה הנוכחית של 1.6 ליטר תהיה עדיין רלוונטית?

אני שואל זאת מתוך חשיבה עתידית על היום שבו ארצה למכור את הרכב.

שמעתי שהמנוע של 1.2 כבר נמצא בשימוש במכוניות כמו C4 או פיז'ו - אם כך הדבר מישהו יכול לחוות דעה עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע לא חלש יותר, נהפוכו. בנתונים היבשים הוא יותר חזק. אין סיבה לקנות מנוע אטמוספרי כשיש אופציה גודשת אמינה וטובה לדעתי. זה עולם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע לא חלש יותר, נהפוכו. בנתונים היבשים הוא יותר חזק. אין סיבה לקנות מנוע אטמוספרי כשיש אופציה גודשת אמינה וטובה לדעתי. זה עולם אחר.

גם המנוע 1.6 הנוכחי הוא טורבו.

מה שכתבו פה בתחילת השרשור הוא שהסיבה לקנות רכב עם המנוע 1.2 היא המחיר של הרכב והדלק. אז אתה בעצם אומר שהמנוע 1.2 גם יותר חזק ואמין לעומת ה 1.6?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לעניין ה C4 פיקאסו עם מנוע 1.2 ליטר פיורטק - ההערכות כרגע הן שהרכב יגיע ברבעון הראשון של 2017, ואין לנו צפי למחיר.

הנסיון שלנו עד עכשיו עם מנוע ה 1.6 הוא מצוין.

הרכב יהיה באירוע שאנו עורכים ביום שישי הקרוב לגולשי קארספורום, ואתם כמובן מוזמנים להתרשם ממנו ולנהוג עליו.

צוות לובינסקי

אפשר פרטים על הארוע ?

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...