Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1/43 ראלי רנו קליאו "מקסי" 1995 מספר 11

שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתנצל מראש על איכות התמונות (ועל צורתם), אני די חדש בעסק ועוד לא התארגנתי על מצלמה נורמלית (וגם עוד לא למדתי לצלם כמו שצריך). אז עמכם הסליחה :-D..

Renaukt Clio MAXI #11 (IXO)

הרכב השתתף בראלי הצרפתי הטהור "Rallye du Rouergue” בשנת 1995 עם הצמד Jordan Serge ו-boyer jacques אשר הגיעו בעזרתו למקום השני בהפרש של שתי שניות מהצוות הנוסף עם רנו קליאו "מקסי" מספר 17.

הרכב המקורי בהכנות אחרונות:

jde_14.jpg

הדגם שאני מחזיק (וחייב לציין שתואם באופן מדויק למקור):

rally maxi 1.jpgrally maxi 2.jpgrally maxi 3.jpgrally maxi 4.jpgrally maxi 5.jpg

ולקינוח שני סרטונים מעניינים, הראשון מרכז קטעים מתוך הראלי המדובר והשני ממש מראה את הצילום הפנימי של הקליאו "מקסי" אך במרוץ אחר:

עריכה אחרונה על ידי iDaNm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם יפה מאוד! הסבר טוב והכל בסדר!

סיפור מוצלח מאוד. תתחדש וברוך הבא לעולם האספנים!

אין לך מה לבקש סליחה על התמונות. אני הרבה מאוד זמן בתחום ומסתפק במצלמת טלפון

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט דגם מענין אני אוהב שיש ל"דגם" היסטוריה שגורמת לך לרכוש אותו

התוספת של הסברים והסירטונים מוסיף המון תודה על השיתוף

בקשר לתמונות כל מה שצריך זה תאורה טובה והמון ניסיונות רק ככה תלמד ותתפתח

בברכה , איציק

אוסף כלי רכב מיניאטוריים 1:18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...