Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו שלא רואים כל יום

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי האישית הרכב הנ"ל נראה נורא. אני לא אוהב את הדור הזה של ב.מ.וו, מרובע מדי לטעמי.

אם אפשר לשאול, למה אין זו ב.מ.וו שרואים כל יום? בגלל ההג החתוך?

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה על הדלתות שחף האלו ..., ממש יפה.

גם את הדור הזה של הBMW אני דיי מחבב .., יש בו משהו מיוחד .. קשה להסביר.

הראשונה לא לטעמי בכלל, עדיף שזה יהיה פשוט פתוח עד הסוף .. בשביל מה צריך את האמצע הזה ?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "בא ככה מב מ וו".זה פשוט בניה לא מקורית.

ה"דבר" הזה מבוסס על גרסת הBAUR, שהיא בעצם "חצי קבריו" של ב מ וו , שגם לא מצטיינת בעודף יופי (לדעתי - הBAUR יפות רק כשהם סגורות: יש להם מן לוק של ספידסטר שהגג סגור).

ובכלל - אם קבריו - אז עד הסוף, ולא כל גרסאות החצי למינהם.

שמוליק.

bmw e21 320i (318i) 1982

1971 bmw 1800

BMW 3.0 CSI 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוו זה אוטו מושלם,שמגיע מושלם מהחברה בכל דור,ממש חבל להרוס אותן עם כל הקיטים המכוערים האלה
בוקר טוב

הלוואי והדבר היה נכון -אבל אין רכב מושלם ולעולם גם לא יהיה:roll:

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "בא ככה מב מ וו".זה פשוט בניה לא מקורית.

ה"דבר" הזה מבוסס על גרסת הBAUR, שהיא בעצם "חצי קבריו" של ב מ וו , שגם לא מצטיינת בעודף יופי (לדעתי - הBAUR יפות רק כשהם סגורות: יש להם מן לוק של ספידסטר שהגג סגור).

ובכלל - אם קבריו - אז עד הסוף, ולא כל גרסאות החצי למינהם.

מנהל המועדון? צ.ל. Bauer ולא כפי שכתבת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , היציאה המוזרה שלהם היא לעשות במוו פתוחה ללא חסרונות חוזק המרכב של קבריו טיפוסית.הם מורידים את כל מה שלא קשור בחיזוק השילדה ועושים מזה SEMI CABRIO , זה ניקרא BAUER .

הנה כמה דוגמאות :

cabriolet_Bauer.jpg

E10cab.jpg

1978bmw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברמת גן 325 BAUER מודל 85.נדמה לי שעד 86 הם בנו את כל הסידרה שלוש הפתוחות-ואז הייצור עבר למפעל.אתה יכול לדעת שזה BAUER כי על הקורה יש לוחית קטנה (אם לא נגנבה) שכתוב עליה KAROZERIA BAUER.אני מסכים עם ICEMAN-הסידרה אכן מכוערת.המכוניות בתמונות שלמעלה ובסימלון של שלומי מרובעות ומכוערות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבמוו יש כל מיני יציאות ...

מה אתם אומרים על זה ?

E30_cabrio_316i_Thomas_1.jpg

זה פצצה של אוטו

יש הרבה יתרונות

אחד מהם הוא שאפשר לשבת על ה"חצאיות"(לא יודע איך לקרוא לזה,יש לזה שם?) כאשר עושים רוורס

בדיוק כמו בשנות ה80 הזוהרת(חבל שלא זכיתי לתקופה הזאת, או לפחת למכונית מהתקופה הזאת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...