Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון סיטרואן קקטוס - השרשור המאוחד והמלא (והיחיד) בנושא

primekart
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.cactusforums.co.uk

מועדון בינלאומי לבעלי סיטרואן קקטוס. נכון לעתה אנו ארבעה ישראלים רשומים.

בפייסבוק חפשו ״סיטרואן קקטוס״ . זו קבוצה ישראלית.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה.

מהאתר למדתי שהקקטוס בנזין טורבו מגיעה למעשה עם מפרט עדיף מזה שהובטח (מושב אחורי מתפצל), והוכנסו שיפורים ועדכונים בפס הייצור (קרדיט לפירוט המלא: http://www.netcar.co.il/forum/forum.php?ix=178368). נראה לי גם שהמושבים נותנים יותר תמיכה מרכב המבחן, אבל אולי אני לא זוכר טוב.

אני אפרסם סקירה של הרכב אחרי הרצה, אבל בינתיים הוא ממלא את המובטח.

הבחירה במשקל קל ורכות נסיעה, על פני בידוד ואבזור, מוכיחה את עצמה כנכונה. בעיר הרכב מגהץ את נזקי עבודות הרכבת מצויין, והמפתיע, הוא אפילו משייט טוב בבינעירוני. וביצועים, לגמרי טובים עם הטורבו.

היתרונות שהוא מצליח לתת במחיר שלו (נוחות, מרווח, ביצועים יחסיים), מגמדים את החסרונות, וזה בלי להתייחס לעיצוב. פרקטיקה נטו.

הדבר היחיד שממש חבל לי הוא שאני לא יכול לשבת בפוזיציה האהובה עליי, כמו נהג ראלי (קרוב להגה), אבל זה לא נורא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבודד את הרכב תמיד אפשר ובכדי להגיע לרמת בידוד טובה - השקעה נוספת של עוד 4K שקלים ויש לך רכב ברמה אחרת לגמרי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מהאתר למדתי שהקקטוס בנזין טורבו מגיעה למעשה עם מפרט עדיף מזה שהובטח (מושב אחורי מתפצל), והוכנסו שיפורים ועדכונים בפס הייצור. נראה לי גם שהמושבים נותנים יותר תמיכה מרכב המבחן, אבל אולי אני לא זוכר טוב.

אתה לא זוכר טוב :wink:

אלו אותם מושבים(מנסיון בנהיגת מספר קקטוסי מבחן בארץ).

תודה על הקישור לשרשור הקקטוס, בו יש גם איזכור לעניין נגן הדיסקים - אביזר מקורי של סיטרואן.

לצערי לובינסקי לא מייבאים אותו, אך ניתן לרכשו בכל סוכנות סיטרואן בחו"ל וההתקנה קלה.

ולפות"ש, גילוי נאות: אין לי פייסבוק, אבל יש לך ישראלי נוסף עם קקטוס מטורבתת למניין.

תתחדשו ותהנו. הקונספט החדש/ישן של הרכב הזה מאוד מרענן - ואני מוקסם מהרעיון ומהביצוע.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מכונית מקסימה! (טרם יצא לי לנהוג בה לצערי, אך כן ישבתי בה).

המוצר הכי מדליק שסיטרואן הוציאו שנים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזכור לעניין נגן הדיסקים - אביזר מקורי של סיטרואן.

לצערי לובינסקי לא מייבאים אותו, אך ניתן לרכשו בכל סוכנות סיטרואן בחו"ל וההתקנה קלה.

.

כל אביזר מקורי של סיטרואן שאתה רואה בחנות סינטרואן באירופה, אתה יכול לבקש שיביאו לך מחו"ל דרך לובינסקי. הבעיה היא לא ברצון היבואן להביא, אלא במחיר! בבדיקה שערכתי מול המוסך המרכזי לגבי שלושה אביזרים מצאתי שמחירם גבוה פי 2.5 מהמחיר באנגליה כולל משלוח לישראל!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מנשא אופניים במחיר קצת יותר טוב מזאפ.

אבל נגן דיסקים...

למה לא להזמין גם וינטלטור לדש בורד...?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שקנית עם סאן רוף.

שתוכל להעמיד שמשיה בארועי רכב.

;)

תתחדש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מנשא אופניים במחיר קצת יותר טוב מזאפ.

אבל נגן דיסקים...

כן, נגן דיסקים. יש לי מעל 100 ואין לי זמן/כח להתחיל להוריד אותם לדיסק און קי.

ממה התרגשת? ב-504 עוד היה לי רדיוטייפ עם קסטות :lol:

ולעניין הונטילטור, נראה לי שמקומו הראוי יהיה דווקא כידון האופניים. לקראת הקיץ, אתה יודע...ביחוד כשחולפים על פניך המיוזעות נהגים במכוניות ממוזגות ושומעים, שומו שמיים, דיסקים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו את הדיון במועדון שהקמתם. אנשים מנסים לישון פה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום מסלול עם הקקטוס... מעניין.

טרם הספיקותי למתוח לרכב את הרגלים, אבל המשקל הקל מאוד מורגש.

מה שישר מעורר מחשבות על בולמים קצת יותר איכותיים ופרוגרסיבים, צמיגים יותר אוחזים, כמה כ"ס יותר, קוויקשיפט, מד סל"ד... יכול לצאת משהו די שובב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...