Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון סיטרואן קקטוס - השרשור המאוחד והמלא (והיחיד) בנושא

primekart
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סוגייה אחרת שאני חושב עליה, הגיר האוטומטי שאישתי מחייבת אותי לרכוש.

אני לוקח את שלה X3 לטיפולים ונקיונות וכאלה ואז היא בשלי. אז רק מתבקש

לצערי שהבא יהייה אוטומטי,גם.

יש לי רכבים ידניים שלמזלי היא לא נוהגת בהם, לא שהיא נוהגת רע, אבל טוב

שכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ככל שאני נכנס לסוגייה של פרויקט ספורטיבי או פרוייקט שטח כביכול.

ברור לי שכיוון שטח יהיה יותר פשוט בתוצאה הסופית...אבל זה רק ליופי

שאין בו ממש מעבר לזה ,ממש גימיק אבל הרעיון נחמד לי בכללי, אפילו

שתועלת לא תהיה לו ממש.

falou בפרויקט כביש ספורט,נושא המתלים דווקא יקבל יותר מענה לשיוט

אחיזה ואולי כן ישפר התנהגות כללית, אם הנושא יטופל בהנמכה וסט בולם

קפיץ יעודי. למרות שאין בנמצא אחד כזה בפועל ויש רק קפיצי הנמכה בלבד.

ובנוגע לגיר, כנראה שידני בלתי אפשרי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, הייתי בודק את הבולמים של הקקטוס החדשה. הם אמורים להיות מוצלחים.

לגבי הנמכות, אני חסיד קטן של כל מיני משחקי מתלים, שלא ברורה תוצאתם. אם אתה לא מתבסס על ניסיון מוכח ומוצלח של יודעי דבר, לא הייתי עושה כלום.

מה שכן, צמיגים טובים מאוד תמיד משפרים הכל...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס כרגע למיטב ידיעתי מגיעים עם גודייר אפיגריפ פרפורמנס. שלי הגיע עם מישלין אנרג'י :/

בשנה הבאה זוג אחד לפחות יוחלף אחר כבוד, אולי אבחן את הBf....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים המודרניים של סיטרואן הם אמינים. נקודה.

שיתוף הפעולה עם יצרן הגירים האוטומטיים והממסרות AISIN מחק באחת את האגדה האורבנית אודות תיבות ההילוכים. והנה, סיטרואן החליטו למחוק גם את האגדה האורבנית אודות מערכות המתלים באמצעות שיתוף פעולה עם יצרן מכלולים מתלים יפני מפורסם בשם KAYABA הידוע בענף בשמו המסחרי KYB.

הנה ההודעה לעיתונות שלהם בנושא בולמי זעזועים עם משככים הידראולים החדשים שנקבל בקקטוס-ברלינה החדשה ובהמשך בדגמים נוספים של סיטרואן.

http://kyb-europe.com/blog/kyb-double-hydraulic-stops-system/

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס כרגע למיטב ידיעתי מגיעים עם גודייר אפיגריפ פרפורמנס. שלי הגיע עם מישלין אנרג'י :/

בשנה הבאה זוג אחד לפחות יוחלף אחר כבוד, אולי אבחן את הBf....

אני ממליץ על המגוון שתוכנן במיוחד עבור הקקטוס. צמיגים קלים מאד עם התנגדות נמוכה מאד לגלגול.

dimensions différentes de pneumatiques sont disponibles sur la CITROËN C4 CACTUS 3 :

 195/65 R 15, à ultra basse résistance au roulement (UBRR), de Marque Michelin®,

 205/55 R 16, à très basse résistance au roulement (TBRR) de Marque GoodYear® et ultra basse résistance au roulement (UBRR), de Marque Michelin®,

 205/50 R 17, à très basse résistance au roulement (TBRR), de Marque GoodYear®.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים המודרניים של סיטרואן הם אמינים. נקודה.

שיתוף הפעולה עם יצרן הגירים האוטומטיים והממסרות AISIN מחק באחת את האגדה האורבנית אודות תיבות ההילוכים. והנה, סיטרואן החליטו למחוק גם את האגדה האורבנית אודות מערכות המתלים באמצעות שיתוף פעולה עם יצרן מכלולים מתלים יפני מפורסם בשם KAYABA הידוע בענף בשמו המסחרי KYB.

הנה ההודעה לעיתונות שלהם בנושא בולמי זעזועים עם משככים הידראולים החדשים שנקבל בקקטוס-ברלינה החדשה ובהמשך בדגמים נוספים של סיטרואן.

http://kyb-europe.com/blog/kyb-double-hydraulic-stops-system/

שיחליפו גם את הסמל ליפני ואז יהיה גם שומר ערך ולא רק אמין. :wink:

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי הפירסום בפיט סטופ ובעקבות זה בא הרעיון לכאילו שטח, למרות שגלגלי שטח לוקחים אותי

אחורה בגלל הרעש המציג בנסיעה.

מערכת העצור וסע ניתנת לכיבוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לכבות בכל נסיעה מחדש.

לי , בידני, היא לא מפריעה.

לגבי הגבהה... למה זה טוב?

הרי לשטח, אפילו קליל, לא הייתי לוקח אותו, הוא ייתפרק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת לבעלי סיטרואן קקטוס-

לתשומת לבכם, כתובת קבוצת המועדון בפייסבוק השתנתה.

הכתובת החדשה בחתימה למטה.

טיול האביב של המועדון יתקיים השבוע ביום שבת, 28/4/18 בשעה 11:00 ברמת הנדיב סמוך לזכרון יעקב.

בצמוד לכניסה לגני הנדיב המדהימים ביופיים, יש שטח מוצל לפיקניקים עם שולחנות, ספסלים, מים זורמים, מותר להדליק מנגל, יש חניון מסודר ובניין שירותים נקיים(!).

הכניסה ללא תשלום והמקום פתוח בשבת עד 17:45.

נתכנס בחניון שמול הכניסה לגנים בשעה 11:00, נתארגן באזור הפיקניק ונצא לטיול בגנים שנמשך כשעה עד שעה וחצי, (תלוי במסלול ההליכה), בין ורדים, מזרקות וצמחייה בגנים מטופחים.

(לתשומת לבכם - אסור להכניס בעלי חיים ואוכל לגנים)

לאחר מכן נתכנס לאכול באזור המיועד לפיקניק שמול הכניסה לגנים.

כל אחד יביא מביתו את מה שהוא רוצה, נכבד זה את זה באוכל ובמשקה. מומלץ מאוד להביא מנגל ובשרים על האש.

אני אגיע לחניון חצי-חינם במערב ראשל"צ בשעה 9:30 ונצא לדרך בשיירה מסודרת בשעה 9:45.

למי שטרם ראה, שיירת קקטוסים צבעונית זו חוויה לכל הנוסעים בכביש החוף.

להתראות בכיף שלנו!

השנה, שי היבואן לובינסקי באדיבות יואב קריים מנהל מותג סיטרואן, הוא תיק נסיעות ענק וממותג סיטרואן.

כל בעל קקטוס שיגיע לאירוע יקבל ממני את התיק.

תיק נסיעות.jpg

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת בעלי סיטרואן קקטוס, מנהלים ועובדים ברשת לובינסקי-

מאז הגיע סיטרואן קקטוס לישראל, היו מספר בעלים שהקימו קבוצות בפייסבוק והגדירו אותן ״מועדון וגו׳״.

מי שמחפש את כתובת מועדון סיטרואן קקטוס בפייסבוק עלול להתבלבל ולטעות לחשוב שהגיע למועדון שבניהולי.

המדובר בקבוצות פומביות שלרוב אינן פעילות, אינן מנוהלות בשוטף, ללא תוכן הולם ועם מספר מועט של חברים.

״מועדון סיטרואן קקטוס״ שבניהולי, הוא היחיד שזוכה לתמיכת היבואן ולקשרים מיטיבים לחברי המועדון עם מוסכים ברשת היבואן.

הקבוצה סגורה ומתקבלים אליה אך ורק בעלי סיטרואן קקטוס, מנהלים ועובדים ברשת לובינסקי שיכולים לתרום לחוויית הבעלות שלנו על הקקטוס וספקי ציוד, אביזרים ושירותים שאושרו על ידי כספקים שותפים.

״מועדון סיטרואן קקטוס״ שבניהולי הוא היחיד בעולם(!) בדגם זה שמקיים גם פעילות מיפגשים חודשיים וטיולי משפחות עם האוטו המדהים שלנו.

טיול האביב שלנו יתקיים ביום שבת ומתארגנות שתי שיירות לרמת הנדיב - מראשל״צ ומחיפה. המשתתפים יזכו לקבל שי באדיבות היבואן לובינסקי!

כתובת הקבוצה בפייסבוק נמצאת בחתימה למטה.

להתראות בכיף שלנו!

אבי וייזל

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דף הפייסבוק הרשמי של סיטרואן מארח אותי!

שמחים לארח את אבי וייזל, מנהל מועדון סיטרואן קקטוס!

הסיפור שלי עם הקקטוס הוא בעצם סיפור הקמת המועדון. מרבית מועדוני הרכב בישראל הם בעלי גוון ספורטיבי. הרגשתי שמי שקונה סיטרואן קקטוס הוא אדם בעל שאר רוח מוטורי, אינדיבידואל שאוהב מכוניות, שקונה אוטו שלהערכתו משקף את עצמו - יוניק כבר אמרנו?

המפגש הראשון התקיים לפני כשנתיים ועם הזמן התאספנו אנשים שמאוהבים בקקטוס, בעיצובו ובהנאה היומיומית שהוא מעניק.

כיום מונה המועדון כ- 300 חברים - בעלי סיטרואן קקטוס ואוהדי המותג. המועדון מקיים פעילות חודשית של מפגשי חברים, שיתוף במידע טכני וחוויות בעלות על הקקטוס, שיתופי פעולה עם ספקים והעיקר - טיולים חוויתיים!

בשנה שעברה קיימנו טיול למעיין תינה ואח"כ בילינו בארוחת צהריים דרוזית וקינחנו בקטיף דובדבנים בגולן - והחוויות הן בלתי נשכחות.

השנה, טיול האביב שלנו יתקיים לרמת הנדיב ליד זכרון יעקב, שם נטייל בגנים המרהיבים ואח"כ נקיים פיקניק "על האש" משובח.

אז, כל בעלי סיטרואן קקטוס, זה הזמן להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ולאשר הגעה לטיול ב event שבקבוצה!

www.facebook.com/groups/CitroenCactusClubIL

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...