Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש רישיון נהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לחדש את רישיון הנהיגה שלי ל10 שנים אך לא קיבלתי ספח בדואר.

עוד שלושה שבועות נגמר לי התוקף.

האם אפשרי לשלם את זה בעמדה בסופר פארם וייצא לי ספח חתום?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להוציא ספח חתום בעמדת סופרפארם.

אל תחכה לרגע האחרון, יכול להיות שיש בעיה עם הרשיון שלך (חובות קנסות וכדומה) שבגללה הרישיון שלך לא חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הכתובת שלך מעודכנת במשרד הפנים?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שבלינק שהביאו כאן לתשלום דרך משרד התחבורה מופיע פרטי תשלום והכל תואם מספר רישיון ות.ז ורק את הספח לא קיבלתי בדואר. לכן אני שולל בעיה של קנסות או דברים כאלו.

לא שיניתי כתובת במשרד הפנים לעולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם ברשת ובעוד כמה ימים התקשר ל-5678*, ישלחו לך את הרשיון.

או שלם ב"רישוימט", תקבל רשיון נייר מיידי.

כיון שאני יודע שניתן לשלם את הרשיונות חוגשיים ויותר לפני פקיעתם אני משלם ברגע שמופיע באתר האינטרנט, ואז יש לי זמן להמתין לרשיון המשולם, או לבצע את הטסט לרכב בלי לחץ. למשל - בדקתי כעת, אני יכול לשלם רשיון לרכב שתוקף רשיונו מסתיים בסוף יולי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני צריך לחדש את רישיון הנהיגה שלי ל10 שנים אך לא קיבלתי ספח בדואר.

עוד שלושה שבועות נגמר לי התוקף.

האם אפשרי לשלם את זה בעמדה בסופר פארם וייצא לי ספח חתום?

תודה מראש

כן, העמדה מדפיסה לך רישיון זמני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הקפצה קלה, ברשותכם.

יש לי עוד זמן לחידוש (שנה וחצי :roll:), אבל עלתה לי השאלה- במה בדיוק זה כרוך?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בן כמה אתה :roll:

וכמה זמן יש לך רשיון

לא סגור על כל החוקים וכל הנהלים , והם גם משנים אותם כל הזמן...

זה מה שאני עברתי

5 שנים לאחר קבלת הרשיון - צריך לבצע קורס רענון - נהיגה מונעת כלשהו

לפני כ- 10 שנים החליטו שבחידוש צריך להצטלם מחדש (לדעתי כבר לא צריך כי כל התמונות מעודכנות)

בחידוש הראשון אחרי גיל 40 צריך בדיקות ראיה (יכול להיות שביטלו את זה)

לפי ההורים שלי.. בגיל כלשהו (אולי 60) צריך גם אישור מרופא

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור רפואי מגיל 70, ואז גם תדירות החידוש הולכת ומצטופפת - כל 5 שנים, ומגיל 80 כל שנתיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא 40. חידוש ראשון. מניח שלא הייתי צריך לחדש אף פעם מאחר והוצאתי רישיון למלגזה (שוב... יש לציין, שהפעם כחלק מהרישיון הקבוע) ב-2009.

למישהו היה את הרעיון הגאוני שרישיון למלגזה חייב להיות חלק מהרישיון הקבוע (לגיטימי לחלוטין!), דהיינו שכל שאר הרשיונות (שמצריכים קורס בתשלום מן הסתם) לא תקפים עוד, ומי שרוצה צריך לעבור שוב קורס בתשלום :cry::roll:.

אז הוצאתי רישיון למלגזה פעמיים, ראשונה ב-2003 ופעם שנייה ב-2009. נקווה שזו הפעם האחרונה.:roll:

מאחר וכמו שאמרתי, זה יהיה חידוש ראשון-אני ממש לא מכיר את כל התהליך. מאיפה מתחילים? לאן הולכים? מה עושים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. החם שלי הוציא רשיון למלגזה בסביבות 1958, לרכב פרטי ב-1992 פלוס מינוס. לא זכור לי שעשו לו בעיות עם חידוש הרשיון למלגזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביב 2006 דומני (זכרתי נכון, ראה בתחתית עמוד 27 בלינק זה אם זה באמת מעניין אותך לקרוא חומר יבש שכזה :lol:) התקנות השתנו.

בעבר, היית צריך קורס מוכר מטעם משרד התחבורע, והיית מקבל תעודה מנויילנת שאומרת "רשאי לנהוג במלגזה עד X טון".

לקחתי קורס כזה באופן פרטי סביב 2003, שלחו אותי לאחד מהעבודה ב-2005 (נוהל פנימי שלא עניין אותו אם יש לי רישיון או אין לי), ואז השתנו התקנות- ומסתבר שאני כבר לא רשאי לנהוג על מלגזה כי זה לא מופיע לי ברישיון הפלסטיק. באותה תקופה זה לא שינה לי, כי לא עבדתי בעבודה שהצריכה את זה (שיניתי מקום עוד ב-2005), אז עזבתי את זה. ב-2009 החלטתי לחדש את הרישיון, כדי שיקל עליי בעתיד, וקיבלתי את הרישיון החדש עם ה"רשאי לנהוג במלגזה" עליו. אני שמח לציין שזו הייתה החלטה חשובה שעזרה לי- כשסגרתי את העסק, העבודה הראשונה שמצאתי הצריכה רישיון מלגזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אחרי שתיזזו אותך עם המלגזה כנראה שהחידוש הזה יעבור לך חלק.. רק תשלום וזהו.

או שבעצם עם המזל שלך יש סיכוי שעוד שנה וחצי ימציאו עוד קורס שקר או בדיקות כלשהן שחייבים לעשות בחידוש רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...