Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי גז לבלון co2

מיכאל לאוה
שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה התחדשתי או התיישנתי ברתכת מסוג co2, בכדאי להמשיך את עניין הפחחות והלמידה. אך הבלון ריק. יש היגיון בדבר שמקום אחד לוקח 270 לפני ואחר רחוק 70? .

למה ההבדלים לשניהם אני צריך להגיע עם הבלון ואין משלוח הביתה( אני מוכן להוסיף כמה שקלים). בכל מקרה אשמח לשמוע ממנוסים כמה אמור לעלות החלפת בלון? בדיקה( מעוניין בראש שקט לא מכיר את ההיסטוריה ורוצה שיבדקו לי אותו לפני). תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל יש הרבה היגיון בדבריך שמקום אחד לוקח 270 ואחר 70.

לדעתי עדיף למלא את הבלון שלך שאתה מכיר את מצבו כולל תאריך בדיקה אחרונה המוטבע עליו,אבל מכיר עסקים שמחזיקים כמה בלונים ומחליפים מלא בריק, פתרון מהיר אבל משלמים בהתאם כי גם הם מוסרים אותו למילוי . מילאתי לאחרונה לחבר בלון קטן יחסית המכיל 2 קילוגרם גז ב-40 שקלים (כולל המע"מ). השארתי את הבלון הריק ולקחתיו למחרת . התהליך הנכון הוא לשים את הבלון הריק במקרר לילה שלם ולמלא את הגז לבלון קר, וזאת על מנת שיכנס יותר נוזל פנימה ולא יהפוך מיד לגז במילוי.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה , במחיר כזה. ואם אתם מכירים באזור הדרום?

אני בצפון הרחוק (ממלא במעלות)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל , ערב טוב .

ישנם סוגים רבים של בלונים - הסטנדרטי הוא במשקל 25 ק"ג , יש גם סטנדרטי "לייט" 18 ק"ג .

אני מחליף/ממלא אצל גזרון בפ"ת - מחיר למילוי ( במקום ב:10 דקות ) של הבלון הקטן - 4 ק"ג הוא 150 ש"ח כולל מע"מ .

ואילו הבלון של 18 ק"ג מחליפים במקום - 250 ש"ח כולל מע"מ .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן שלום

לפי דברי האיש הנחמד ממרכז המילוי בשרון (עובד בתחום למעלה מ 50 שנה) צריך למלא CO-2 על בלון קר וזאת על מנת לאפשר יותר כניסת נוזל פנימה היות והגז מתחמם בעת המילוי ותופס את מקומו של הנוזל. (נתן לי לחוש ביד זרימה של גז ונוזל יחדיו).

לפי מה שאתה מתאר המילוי שבצעו לך בקרית אריה נעשה על בלון בטמפרטורת הסביבה ואנחנו לא גרים באנטרטיקה :wink:.

כדי להשכיל את כולנו ממליץ לך לבצע שקילה של הבלון לפני ואחרי המילוי.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, לא אני קיררתי את הבלון אלא האיש בעסק הממלא גזים . השארתי את הבלון הריק ולמחרת הוא הביא אותו ממבנה סמוך כשהוא קר ומילא אותו בנוכחותי.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קל הזמנתי עד הבית חברה שלקחה את הבלון הישן ונתנה חדש.

הבלון שקיבלתי נראה מכוער ולא יפה כשלי.

הדאיג אותי שסוף החודש הוא בן 5. ( אחת הסיבות שהחלפתי זה בכדאי לרענן את הנושא הבטיחותי שהוא נר לרגלי). צילצלתי לחברה ואמרו שעבר תקינה ולא לדאוג גם עם עוד שנתיים אצלצל להחליף יחליפו לי ללא חיוב של פג תוקף.

ניסיתי להסביר שהחיוב לא מעניין אותי והחיים שלי כן בכל מקרה ניסיונותי עלו בתהו.

בכל מקרה הבלון אצלי עד שאחליט.

בגדול מחירים נתתי בלון 18 ליטר גבוהה קיבלתי 18 ליטר נמוך( אין לי מושג מה זה אומר). כולל הובלה 200 לפני, שיהיה לכולם סופש נעים ותודה על היעוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שבוע טוב לכולם. בהמשך להמשך, כידוע רכשתי רתכת co2 משומשת והתחלתי להיתרגל אליה, (אגב בבלון החדש שרכשתי יש רק 50psi הגיוני?).

בכל מקרה , מנסיונות לרתך שמתי לב כי, החוט נתקע בדרך לידית, ואז כל החוט מסתלתל למטה , ולא יכול לרוץ. עוד שמתי לב כי בתוך הצינור יש כמו קפיץ, כמו כאבל קלאץ, לדעתי הוא מקור הבעיה, אז ככה, מה העלות של צינור וידית, אצלי זה יחד ומהיכן לרכוש, כמו כן ראיתי שיש אופציה לידית וצינור בנפרד נראה לי עדיף, עכשיו אני זורק סתם ידית לפח וחבל, עוד אשמח אם יש דרך לתקן את הצינור הנוכחי או משהו בסגנון תודה.

נ.ב

קנית מישחה דמוי וזילין של זיקא מישחת עזר לריתוך היכן לשים אותה.?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל הלא עונים,כנראה לא מרתכים פה עם co2, ולאלה שכן אז קניתי צינור וידית באזור תעשיה בחולון( לא יודע עם מותר לומר את שם החנות).

עלות 350 שח. תודה מראש אגב את משחת עזר לריתוך עוד לא פתרתי,אין לי מושג איפה מורחים.

עריכה אחרונה על ידי מיכאל לאוה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...