Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אשר - פחחות צבע לרכבי יוקרה

Alf3
שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה להמליץ על מוסך אשר פחחות צבע שנמצא באזור תעשיה רחובות ליד מוסך איציק אלפא רומאו.

זהו מוסך בוטיק לרכבי יוקרה(זה הרושם שקיבלתי ממנו) שעושה עבודה קפדנית שאחריה התיקון יוצא כמו מהמפעל. הם מפרקים את כל החלקים מהרכב באיזור שדורש פחחות צבע, צובעים אותם בנפרד ומרכיבים חזרה. לא מחפפים בכלום עושים צביעה של כל החלק. העבודה לוקחת יותר זמן מכל מוסך אחר, ובנתיים מקבלים רכב חלופי מאזדה עד שרכב מוכן.

התוצאות טובות מאוד, אין הבדלי צבע בין מקורי לחדש כלל, אין פאקים בצבע וגם קיבלתי סט תמונות הרכב במהלך העבודה. שמתי לב שהם גם עברו מסביב לרכב וצבעו קילופי צבע קטנים.

מוסך אשר הוא לא מוסך הסדר ולא מוסך זול, אבל כשאני לוקח בחשבון את העבודה שהם עשו ואת עלות הרכב החלופי שהיה אצלי כמעט שבוע ימים - המחיר הגיוני ביותר.

[video=youtube;Qm8e2qh-dRw]

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך לרכבי יוקרה ‚ פשש ‚ לא ידעתי שהקרולה בתמונה זה רכב יוקרה או תסלח לי ה-A3 שלך ‚ טוב אני מניח שאם אין לי מזראטי אז אין בכלל טעם להגיע .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה התגובה המזלזלת? כשהכנסתי את הרכב שלי לשם, היה שם לקסוס, כשלקחתי את הרכב עמד שם ג'יפ אודי.

עברתי 6-7 מוסכים באזור תעשיה רחובות וזה המוסך הכי יקר מביניהם, רכב חלופי אף אחד לא הציע לי, להוריד את הטמבון אף אחד לא הציע לי. במוסך אודי לא נותנים לי רכב חלופי.

מוסך ממול היה מוכן לעשות תיקון בפחות מחצי מחיר, אז מה כל זה אומר על המוסך הזה? ברור שעל המוסך לא כתוב "פחחות לרכבי יוקרה", אלא כמו שכתבתי זה הרושם שהוא עשה עלי.

כנראה אנחנו חיים בעולמות שונים, והמושג רכב יוקרה אצלי שונה משלך, כשאצלי הוא מתאים למציאות בארץ. מאזרטי ראיתי אולי 2 בארץ ופרארי 1, אז מעניין מה זה בשבילך מוסך פחחות רכבי יוקרה.

הכוונה שלי היתה שהמוסך מתאים לרכבים "יקרים\יוקרתיים" לפי המונחים הישראלים.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...