Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטליז סמיר בטבעון

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמור לארגן בשר לאירוע משפחתי בצפון של כ 30 איש.

המליצו לי לקנות בשר באיטליז סמיר בטבעון, עם המלצות ממש ממש חמות.

מישהו מכיר? יכול לאשר או לדחות?

תודה

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את סמיר, אבל אם כבר טבעון אז למה לא להמשיך עוד 5 דקות לאטליז לימוזין המפורסם ברמת ישי?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקניתי לפני שבוע קציצות/קבבים מלימוזין לנסות בפעם הראשונה- מאכזב. הקציצות שהכנו בבית הרבה יותר טעימות, אלו של לימוזין מתהדרות בדי הרבה שומן, לדחוף עוד שומן כדי שיהיה יותר טעים זה פטנט די זול- ולא עובד על כולנו.

לא ממליץ. לא יודע מה לגבי שאר הדברים, הנתחים שהיו שם נראים נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי אינספור המלצות על סמיר, רכשתי מהם בשר לאירוע צוות בעבודה ל20~ אנשים - היה בינוני-מינוס.

בלימוזין יש את הבשר הכי טוב שאני מכיר באזור, איני יודע מהם המחירים שם אבל אם ההפרש אינו גדול מסמיר - לא הייתי חושב פעמיים. אם מחר אני מרים אירוע באזור שלי זה המקום הראשון שאני הולך אליו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש אל מול סמיר משמעותי אבל הרמה גבוהה יותר. אם כשרות היא לא פרמטר,והיא לא,לפי סמיר,סע לזרזיר,יש שני אטליזים עם בשר מצויין וטרי ומחירים מעולים. עוד אופציה מצויינת ושפויה הרבה יותר מלימוזין,יש את מלכה קצבים במגדל העמק,מצויין. פלוס אחד למלכה יש בדמות הקרבה לפלאפל ברטו,אחד הטובים שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשוה מקומות ממומלצים

סמיר לימוזין ולזה אוסיף איתן בבית חנניה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו העלה את זרזיר -

יש בכניסה לזרזיר את 'כופתא', שמעתי עליהם המון המלצות מחברים הגרים באזור אך טרם השתמשתי בהן.

כן אציין שאני אוכל שם לא מעט, שווארמה, והבשר תמיד מאוד מאוד מוצלח. אבל זה כמובן לא מעיד בהכרח על האטליז.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך ההשכלה, מה יש בדאליה?

האיטליז המומלץ הוא בעספייה - הלון קרוב לבניין העירייה.

הבשר עצמו מרמת הגולן, אנטריקוט מיושן ממש טוב. כאשר אנחנו עושים על האש בסביבה, בד"כ קונים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר וממליץ בחום. לא לוותר על הקציצות. מחיר שפוי בהרבה בלימוזין

סליחה על הטעות הגסה, אצל סמיר זול הרבה יותר מבלימוזין שכבודה במקומו מונח יחד עם ממוננו ...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני אמור לארגן בשר לאירוע משפחתי בצפון של כ 30 איש.

המליצו לי לקנות בשר באיטליז סמיר בטבעון, עם המלצות ממש ממש חמות.

מישהו מכיר? יכול לאשר או לדחות?

תודה

לא נראה לי שהייתי סומך על קצב טבעוני

~סטגדיש~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...