Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישקולות(רולים)לטרקר

morry
שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מה מידת המשקולות המומלצת לטרקר?(לא בהכרח מידה מקורית).אני עומד להחליף אותן

ורוצה לשים את המשקולות היעילות ביותר לקטנוע מסוג זה(סטריט בורד).אני לא מרוצה מתגובת הוריאטור עם המשקל הקיים אז אני צריך מידע מבעלי נסיון.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משקלים שונים של רולים, התגובה תהיה גרועה יותר.

אלא אם אתה רוצה מערכת וריאטורים משופרת, ואז זה יהיה לטעמך.

פרטים בפרטי.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה מידת המשקולות המומלצת לטרקר?(לא בהכרח מידה מקורית).אני עומד להחליף אותן

ורוצה לשים את המשקולות היעילות ביותר לקטנוע מסוג זה(סטריט בורד).אני לא מרוצה מתגובת הוריאטור עם המשקל הקיים אז אני צריך מידע מבעלי נסיון.תודה

בזמנו..., על הטרקר שלי הייתי שם משקולות 9 גרם.

ספציפית אצלי הייתה לו תאוצה טובה עם מהירות סופית די גבוהה (מגרד את ה90 מלמעלה).

בעיקרון יש לבדוק את כל נושא המשקולות והוריאטור כמעיין ניסוי וטעייה פלוס להסתכל על המכלול השלם שזה אומר כמו שסיני ציין, שיפורים ספצפיים או כוללים(אגזוז,ואריאטור,קרבורטור וכדומה)

אני חושב שאפילו יצא לסיני לראות את הטרקר שלי בפעולה על המסלול אצל שפיצר לפני חודשים מעטים.

הוא לוחם לא קטן בכלל.

תבדוק טוב טוב לפני שאתה קופץ על עניין המשקולות.

יכול להיות שבסה"כ נשחקו המשקולות ובית המשקולות ולכן אתה לא משיג תאוצה טובה,

אם זו כוונתך שאתה לא מרוצה ממנו. כך בעצם תוכל להישאר עם אותו משקל, אבל הביצועים יהיו יותר טובים שזה אומר כמו שהם צריכים להיות.

בהצלחה,

וסע חכם.

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...