Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האקסית הבאה שלי (או: התחדשתי בדאצ'יה סנדרו 1.2)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף אחרי המתנה של שלושה שבועות קיבלתי אותה היום :-)

על השעון 14 ק"מ, מיכל דלק עם שליש בערך ותוספת של מגני מדרך סף שלא מופיע במפרט

תכל'ס כבר תכננתי להזמין את התוספת הזאת לבד, אבל היי, הרומנים פינקו וחסכו לי כמה מאות שקלים, הידד

IMG_20160510_120957.jpg IMG_20160510_121008.jpg

IMG_20160510_121100.jpg IMG_20160510_121113.jpg

(למי שתוהה לגבי הצבע - זה הכחול שלא עולה כסף)

את הנסיעה הביתה עשיתי בדרך הכי ארוכה כדי לעבור על כמה שיותר שיבושים, למזלי באזור מגוריי ממש לא חסר כבישים משובשים ופסי האטה שצריך לעבור ב2קמ"ש ברכבים מסוימים, אחרת חבל על האוטו.

לשלילה:

*אין מדבקה של הפורום

*בידוד רעשים לא משהו, בין אם זה מהצמיגים או מהמנוע. אם אתם מסוג האנשים שאומרים "רעש מנוע" ולא "צליל מנוע" אז זה בהחלט יכול להפריע לכם.

*פה ושם רואים כמה ראשי ברגים חשופים. למי אכפת.

*הילוכים משתלבים לא בצורה הכי מעודנת, אולי אחרי קצת "שפשוף" זה ישתפר. בפאביה בהחלט היה יותר נעים.

*השתקפות מרגיזה במסך של הרדיו, צריך לבדוק אם יש אפשרות לכוון בהירות\ניגודיות

*יש הרגשה שהצמיגים מנופחים ממש יותר מדי, לא היה לי זמן לבדוק בדרך

*הגה חשמלי (נראה לי?) שמכוון ל"תפנה אותי לאן שתרצה ואני כבר אדאג להביא את הרכב לשם", נטול כיף לחלוטין, מה גם ש:

*ESP לא מתנתק, בכלל. אלא אם החביאו את הכפתור מתחת למושב הנהג - לא מצאתי בשום מקום כפתור כזה. ברור למי הרכב מיועד

לחיוב:

*מזגן חזק, פוגע מעט מאוד בתפוקת המנוע

*בקרת שיוט, לא יודעים כמה זה חסר עד שמנסים

*הדיבורית המקורית עובדת כמו שצריך, וזה לא מובן מאליו בכלל

*מושבים מאוד נוחים, הגענו לשם עם הסטפוואי 0.9T של דוד שלי וכשעברנו לסנדרו שנינו הופתענו, בוודאות מוחלטת זה לא אותם המושבים

*צמיגי קונטיננטל, לא שמתי לב אם זה premium או eco, אבל מפתיע לראות אותם על רכב במחיר הזה, יצא לי כבר לראות רכבים יותר יקרים בהרבה שנמסרים עם צמיגים פשוטים יותר, זה בטח לא מה שיגרום למישהו לקנות את הרכב הזה אבל מדובר בבונוס מגניב לגמרי

לשיכוך מהמורות מגיע פסקה שלמה משל עצמו;

ראיתי אינספור ביקורות על הסנדרו והלוגאן מרוסיה, שמחתי מאוד לגלות שהם לא הגזימו בכלל

חברים, המתלים פה נלקחו מהאגדות, הרכב בולע שיבושים כאילו הם בכלל לא קיימים שם, שומעים אותם כי הבידוד לא משהו אבל לא מרגישים שום דבר בכלל, עברתי על כל חור, פתח ביוב, פס האטה וכל דבר שיכלתי למצוא, כשהגעתי לשכונה עשיתי סיבוב של כמה קילומטרים וזה כבר נהייה אובססיבי, חיפשתי שיבוש שיגרום לי להגיד "בוא'נה דניס הגזמת!" אבל פשוט אין כאלה, בלי להגזים.

BY FAR יותר טוב מכל דבר אחר שיצא לי לנהוג בו, למעט הסטפוואי.

זאת כמובן סקירה די ראשונית ומצפה לכם חפירה ארוכה בהרבה אחרי שאני אעבור כמה אלפי קילומטרים, אבל בגדול אני מרוצה, הרכב לגמרי ענה על הציפיות שלי (והיו ציפיות כי לא זכיתי לקבל נסיעת מבחן)

תודה שקראתם :-)

• אהבתי 1

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש דניס! רכב VFM מצוין, וגם לא רע בזכות עצמו. נהגתי בזמנו על הסטפווי ומאד נהניתי.

לגבי מתלים, דאצ'יה בהחלט לקחו מרנו את הדברים הטובים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש. מספר יפה!

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות!

סתם שאלה שכנראה נובעת מחוסר בקיאות בדגמי המותג - למה בחרת בסוף בסנדרו ולא בסטפווי?

עריכה: או שזה אותו רכב בעצם? :oops:

עריכה אחרונה על ידי Kreios
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מעניין לחוות את השיכוך של המתלים שתיארת

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם! :-) :-)

סתם שאלה שכנראה נובעת מחוסר בקיאות בדגמי המותג - למה בחרת בסוף בסנדרו ולא בסטפווי?

בעיקר בגלל הפער במחיר, סטפוואי בנזין לא רציתי בכלל אז נשארתי עם הדיזל (75K) או הסנדרו (55K)

החלטתי שעדיף להשאיר 20K בבנק ליום סוער מאחר והדגם הפשוט יספק את הצרכים שלי לא פחות מהיקר יותר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: או שזה אותו רכב בעצם? :oops:

ה-STEPWAY זו הגירסה ה"מוגבהת" של הסנדרו. מחירה החל מ-69,490 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יא נינג'ה.

אחלה רכב ואחלה סקירה. עניינית ומתומצתת, כמו שאני אוהב :)

שאפו וסע בדרכים טובות!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...