Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האקסית הבאה שלי (או: התחדשתי בדאצ'יה סנדרו 1.2)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלצקו.

מחיר הטיפול סביר למורשה יבואן.

לא חייב שמן מקורי של elef, מספיק שמן שעומד בתקנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלצקו.

מחיר הטיפול סביר למורשה יבואן.

לא חייב שמן מקורי של elef, מספיק שמן שעומד בתקנים.

וזה מה שאני רוצה לדעת איזה שמן שמים במוסך מורשה.

בהתחלה היה פז ומה קרה עכשיו ? כבר לא עומד בתקנים.

תשמע ,יש המון שמנים איכותים וטובים אבל ייצרן בדק והחליט להשתמש בשמן ELF מהרבה סיבות ואני יודע למה ובכל מקום מתחיל מחלונות וגם על פלסטיקה של מנוע מסומן שמן ELF .

אתה חושב שלמורשה איכפת שרכב שלך יעבוד ללא תקלות ? להפך הם רוצים שקט לתקופת אחראיות וזהו אחרי זה רק תגיע עם בעיות.

ומחיר לא סביר בכלל כי זה רכב Low cost והוא צריך להיות זול יותר מאשר רכבים מאותו ייצרן כמו רנו וניסן.

ובמיוחד שלא שמים שמן מקורי .

ולמה לקנות חלקים מקורים מאנגליה גורם לחיסכון של 30עד 40 אחוז כולל משלוח מאשר משלמים במורשה דאצ׳יה ? למה המוכר באיבאי לא מרווח הוא שולח לנו ?

גם הוא מרוויח שהוא מוכר לבודדים ומורשה קונה כמויות אז למה חזירות הזאת ?

מחיר שעה 270 שקל לפני מע"מ ,החלפה פילטר אוויר אחרי הכל 30 שקל כי רשום 10 דקות ,חברים אני מוכן לצלם איך שאני מחליף את הפילטר בדאצ׳יה ב10 שניות ואני לא בעל מקצוע (אפילו לא קרוב).

למה אין תמחור על טיפול כולל הכל ?

מי שרוצה שטיפה בדיקות נוספות החלפות אז כאן אין לי בעיה תשלמו לפי מחיר שעה של מורשה וזה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז טוען שמורשה יבואן מחזיק שמן באיכות שלא עומדת בסטנדרט היצרן?

גם בפיאט בזמנו לא שמו שמן של סלינה. תמיד בספר רכב רשום דרישות של השמן, כך שגם שמן אחר יכול להתאים.

המחיר לא יכול להיות זול יותר כי המנועים למשל ה 1.2 זה בדיוק אותו מנוע כמו לרנו קליאו דור 3 ו4. מדובר על אותם החלפים.

לכן למה אני עם רנו קליאו אמור לשלם יותר על אותו טיפול מאשר בעלים של דאציה שמקבל את אותם החלפים?

גם בפיאט פנדה המחירים היו לא זולים וגם בספייס סטאר במורשה יבואן לא היה זול. זה מורשה יבואן.

זאת הסיבה שאישית עברתי למורשה רגיל, והמחירים זולים יותר.

באופן מעניין חבר עם איביזה שאמורה להיות יקרה בטיפולים משלם עליהם מחיר נמוך מאשר בספייס סטאר.

כך שאם מדובר כל רכבים באותה הקטגוריה כניראה ההבדלים קטנים בטיפולים.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לגבי טיפול לא הבנתי האם שמו לך את תוסף ונוזל או שלא ואם כן חיובו הכלבים ?

הטיפול הוא לא זול ,לפי דעתי לא היה צורך להלחליף פילטר מזגן במורשה.

אותי זה משגע איך במורשה לא שמים שמן מקורי של ELF שזה הכי חשוב כדי לשמור על מנוע.מה קטע הדפוק הזה ?

איזה שמן דחפו מומחי מורשה ?

האם ניתן היה להגיע עם חלקים מקורים שלך לטיפול?

לא שמו נוזל ותוסף כי ביקשתי שלא ישימו ולא יחייבו על זה.

לגבי המחיר זה סביר ואני אסביר למה - אצל כל מותג נורמלי אחר טיפול של החלפת שמן בלבד עולה 600-700 שקלים, זה המחיר ואין מה לעשות אם רוצים לשמור על האחריות בשלוש שנים הראשונות.

אם המחיר הזה צודק או לא זה כבר דיון אחר, אבל זה ה"סטנדרט" וזה מה יש, עם זה צריך להתמודד.

במקרה של דאצ'יה הוחלפו גם פילטר אוויר ופילטר מזגן (מקוריים!) ועדיין הטיפול עלה 700 וקצת.

לכן ביחס למחיר המקובל בשוק לטיפול במוסך יבואן המחיר בגבולות הסביר, אפילו זול יחסית.

לגבי השמן - כל עוד שמים משהו שמוכח ועומד בתקן שהיצרן דורש - מצידי שיהיה תוצרת חברת נוטלה. :wink:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מה שאני רוצה לדעת איזה שמן שמים במוסך מורשה.

בהתחלה היה פז ומה קרה עכשיו ? כבר לא עומד בתקנים.

תשמע ,יש המון שמנים איכותים וטובים אבל ייצרן בדק והחליט להשתמש בשמן ELF מהרבה סיבות ואני יודע למה ובכל מקום מתחיל מחלונות וגם על פלסטיקה של מנוע מסומן שמן ELF .

אתה חושב שלמורשה איכפת שרכב שלך יעבוד ללא תקלות ? להפך הם רוצים שקט לתקופת אחראיות וזהו אחרי זה רק תגיע עם בעיות.

ומחיר לא סביר בכלל כי זה רכב Low cost והוא צריך להיות זול יותר מאשר רכבים מאותו ייצרן כמו רנו וניסן.

ובמיוחד שלא שמים שמן מקורי .

ולמה לקנות חלקים מקורים מאנגליה גורם לחיסכון של 30עד 40 אחוז כולל משלוח מאשר משלמים במורשה דאצ׳יה ? למה המוכר באיבאי לא מרווח הוא שולח לנו ?

גם הוא מרוויח שהוא מוכר לבודדים ומורשה קונה כמויות אז למה חזירות הזאת ?

מחיר שעה 270 שקל לפני מע"מ ,החלפה פילטר אוויר אחרי הכל 30 שקל כי רשום 10 דקות ,חברים אני מוכן לצלם איך שאני מחליף את הפילטר בדאצ׳יה ב10 שניות ואני לא בעל מקצוע (אפילו לא קרוב).

למה אין תמחור על טיפול כולל הכל ?

מי שרוצה שטיפה בדיקות נוספות החלפות אז כאן אין לי בעיה תשלמו לפי מחיר שעה של מורשה וזה בסדר.

אתה ממש לא צודק. יש לי כמה חברים בעלי מוסכים (אחד מהם הוא מוסך מורשה של מספר יבואנים שמוכרים המון רכבים בשנה) וכולם ללא יוצא מן הכלל שונאים תקלות. כל תקלה, בטח כזו שגורמת לרכב לעמוד מספר ימים במוסך/על ליפט פשוט תוקעת להם את כל העבודה. הם מעדיפים לעשות עוד 2-3-4 טיפולים מאשר תיקון אחד גדול, למה? כי הם מרוויחים יותר! יש ליבואנים אינטרס גדול לשמור על רמה תקינה של הרכבים.

מעבר לכך, אתה עושה השוואה לא הוגנת. כן ליבואן יש ניפוח מחירים מאוד גדול, לפעמים גם מוגזם, אבל זה כי אתה משלם גם על הפקידה, העובדת ניקיון, המנהל, הסגן, המוסכניק, יועץ שירות, הבורקסים, הקפה וגם על המקום הגדול והמרווח. יתרה מכך שוק החלפים בארץ נשלט בידי קומץ אנשים שמחזיקים רמת מחיר מסויימת, כבר היה דיון על כך בשירשור אחר. הם אלו שמההתחלה מעלים את המחיר ביחס לשאר המדינות השונות בעולם. אז נכון, שוב, שהיבואן לעתים גוזר קופון גדול מידי אבל לא הכל תלוי בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קיבולת השמן של המנוע? השתמשו בכל ה-4.85 ליטר?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש לא צודק. יש לי כמה חברים בעלי מוסכים (אחד מהם הוא מוסך מורשה של מספר יבואנים שמוכרים המון רכבים בשנה) וכולם ללא יוצא מן הכלל שונאים תקלות. כל תקלה, בטח כזו שגורמת לרכב לעמוד מספר ימים במוסך/על ליפט פשוט תוקעת להם את כל העבודה. הם מעדיפים לעשות עוד 2-3-4 טיפולים מאשר תיקון אחד גדול, למה? כי הם מרוויחים יותר! יש ליבואנים אינטרס גדול לשמור על רמה תקינה של הרכבים.

מעבר לכך, אתה עושה השוואה לא הוגנת. כן ליבואן יש ניפוח מחירים מאוד גדול, לפעמים גם מוגזם, אבל זה כי אתה משלם גם על הפקידה, העובדת ניקיון, המנהל, הסגן, המוסכניק, יועץ שירות, הבורקסים, הקפה וגם על המקום הגדול והמרווח. יתרה מכך שוק החלפים בארץ נשלט בידי קומץ אנשים שמחזיקים רמת מחיר מסויימת, כבר היה דיון על כך בשירשור אחר. הם אלו שמההתחלה מעלים את המחיר ביחס לשאר המדינות השונות בעולם. אז נכון, שוב, שהיבואן לעתים גוזר קופון גדול מידי אבל לא הכל תלוי בו.

לא בדיוק הבנתי לגבי מה אני לא צודק .

אבל לפי מחירון של רנו וניסן טיפול ברכבים יקרים יותר עולה זול יותר מאשר בדגם הכי זול של דאצ׳יה.

מחירון טיפול 30אלף בקליאו ידני 1.2 510 שקל

פלואנס 648 שקל ,קפצ׳ור 641 שקל. ניסן קאשקאי 1.2 512 שקל ואלו מחירים עם אותם חלקי חילוף של אותו ייצרן.

בפיקנטו טיפול עולה 400 שקל,קיה פורטה 366 שקל,ריו 452 שקל ,ספורטז׳ מנוע 1.6 379 שקל. אלו מחירים סבירים !

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קבלה על טיפול ב400 שקל לפיקנטו או אחד מהרכבים שציינת במורשה יבואן?

אצלי טיפול קטן בקליאו לא אצל יבואן עלה 515 שקל:

שמן-150

פילטר שמן מקורי-75

פילטר אוויר -40

עבודה 175

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אין לי קבלות אבל תכנסו לאתר של ניסן ויש שם מחירון לטיפולים כוללים מע"מ וחלקים מקורים .

http://www.nissa-renault-telaviv.co.il/text.asp?wood=679

יש גם לקיה מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שזה מחירון לא מעודכן, רשום מחירים למבצע תחילת 2017.

איך אתה יודע לגבי המחירים אצל קיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי מחירי טיפולים של 400~ שקלים, לעולם לא ראיתי חשבונית על טיפול כלשהו ממוסך מורשה יבואן של 366 שקלים פה בפורום.

שוב, מבחינתי, הכל בסדר בהיבט הזה.

יכל להיות הרבה יותר גרוע.

למשל, בVW והסיאט שברשותנו עברנו לטפל אצל רון לא רק בגלל המקצועיות והשירות, גם בגלל המחיר שפשוט מגוחך בVW נתניה.

מה קיבולת השמן של המנוע? השתמשו בכל ה-4.85 ליטר?

אלעד

לא יודע בכמה השתמשו, רשום שם כמות 0.83, יעני 4 ליטר

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר בעבודה שחזר עם ספורטז׳חדש שלו אחרי טיפול וזרק לי מחיר" שלוש מאות שקל פלוס",כמובן אמרתי לו שקרן.

בקיצור תבדקו זה קיה

http://www.kia-center-telaviv.co.il/mobile/text.asp?wood=669

לי אין קיה ולא רנו אבל זה מה שהם מפרסמים רשמי, מחיר של low cost לא צריך להיות יותר יקר כבר לא מדבר שצריך להיות זולים בהרבה אבל זאת דעה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר כולל עבודה או רק חלפים באתר? ושוב זה של 2017.

מאוד מעניין טיפול בפורטג בפחות מ400 שקל, אני על פיאט פנדה ב2011 שילמתי 500 שקל,פיגו 107 גם 500 שקל לטיפול קטן.

אשמח אם יוכל לצלם את החשבונית ותעלה אותה, זה מסוג הדברים שקשה להאמין.

אחרת במוסך שהוא לא מורשה יבואן אלא מורשה רגיל שצריך להיות זול יותר הטיפול היה בכלל איזה 300 שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי לגבי מה אני לא צודק .

אבל לפי מחירון של רנו וניסן טיפול ברכבים יקרים יותר עולה זול יותר מאשר בדגם הכי זול של דאצ׳יה.

מחירון טיפול 30אלף בקליאו ידני 1.2 510 שקל

פלואנס 648 שקל ,קפצ׳ור 641 שקל. ניסן קאשקאי 1.2 512 שקל ואלו מחירים עם אותם חלקי חילוף של אותו ייצרן.

בפיקנטו טיפול עולה 400 שקל,קיה פורטה 366 שקל,ריו 452 שקל ,ספורטז׳ מנוע 1.6 379 שקל. אלו מחירים סבירים !

לא צודק בנוגע לעניין התקלות. מוסכים מורשים לא רוצים שתגיע עם תקלות למוסכים שלהם. זה לא ריווחי להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...