Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלא מה, היא נחותה מהג'וליה מבחינת שלדה בהפרש ניכר. שוב, לדעתי..

זה מעניין איך על הנייר, רכב שמאפשר להפטר מכלל הבקרות לחלוטין עושה זאת ו"מתגלה במערומיו" בעוד שרכב שבצורה מאוד לא צפויה, לא מאפשר לכבות בקרות, עדיין, דרך הבקרות, מראה לך כמה השילדה שלו עדיפה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברטf גם אני גר בלידס, בשכונת אלוודלי, ומסתובב הרבה במערב וצפון יורקשייר, ומעט מאוד ג׳וליה.

לעומת זאת- הרבה מאוד ג׳ולייטה.

כמו שרואים סיאט לאון אם לא יותר.

אבל זה לא מבוסס נתונים, זה יותר כמו הודי כפרי שבטוח שישראל המדינה הכי גדולה בעולם אחרת איך ייתכן שככ הרבה תרמילאים מהמדינה הזו מסתובבים כאן לעומת מדינות אחרות?

בנוסף לדעתי כדאי לשנות את שם השרשור איך היא נוסעת ואיך היא לא נמכרת. חברים אפשר להגיד הכל, אבל יש יותר 156 על הכביש מג׳וליה. יותר מזה, אם אני מוציא את הג׳וליה הישנה שלי לסיבוב, אז יש על הכבישים כאן יותר ג׳וליה ישנה מחדשה.

ובקיץ יהיו על הכבישים בבריטניה יותר 6c monza מלפני המלחמה מאשר ג׳וליה חדשה.

זה חייב להיות חוליה ראשונה מתכנית של לפחות חמישים שנה.

מעניין מה יקרה קודם שלום במזהת או אלפא ג׳וליה תימכר יותר מסדרה 3,4 יחד.

הזמנתי שולחן למסעדה בטהרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"התגובה לא מכובדת.

אפשר לרשום אתה שוכח.. או אחד מאיתנו מפתח סניליות נחמדה.."

ולתשובתי - נראה לי, כי אתה לא זוכר נכון - אבל בשמחה רענן את זיכרוננו.

זו התגובה שרשמתי לפני כחצי-שנה , לגברת ולך.

ובהמשך רשמתי - כי גרסת הכניסה מאבדת את ערך המותג, מאחר והיא חסרה באיבזור.

דבר הגורם ללקוחות המחפשים ערך מותג - לעבור לחברות הוותיקות.

או לחפש ערך לכסף, בגירסאות רכבים לא ממותגים.

לכן - הם צריכים ללמוד ולבדוק , מה עושים האחרים.

אייל.

:wink:. כך נכתב במקור, העתקתי תשובות.

דווקא אני חושב שלקרוא סנילי זה הרבה יותר מעליב משקרן, אבל שיהיה.

שים לב, אתה שוב מדבר על הדגם עצמו ועל המכירות שלו בעוד שאני בכלל לא נכנס לדיון הזה.

לקוחות עוברים למותגים הותיקים? בהחלט. רק שהם לא עוברים אלא נשארים.

המותגים הותיקים האלה זה מרצדס, ב.מ.וו ואאודי. לא סקודה.

אם הם מחפשים VFM, אז הם ימצאו אותו בסופרב. זה לא סותר שום דבר ממה שאמרתי עד עכשיו.

אנחנו מסכימים שלאלפא עוד דרך ארוכה לעשות על מנת להוות תחרות למותגים הגרמנים הותיקים, אין לנו על זה ויכוח.

זה גם ברמת היצרן וגם ברמת היבואן.

אתה טוען שוב ושוב על עניין הפרמיום.

המציאות הלכה למעשה ברמה הארצית וברמה העולמית מוכיחה בפרוש שכאשר אלפא תופסים מעצמם פרמיום ומוכרים רכב יקר ולא מאובזר, הם לא מוכרים.

אם זו לא הוכחה ניצחת ומוחלטת לכך שאלפא היא לא מותג פרמיום, אז אני מרים ידיים.

בכלל, אפשר להגיד שלמעט מספר יצרנים, אין כזה דבר "יצרן פרמיום" יש "רכב פרמיום",

אם ג'וליה היא רכב פרמיום (נניח), מיטו זה פח אשפה על גלגלים.

פאביה זה פח אשפה על גלגלים, סופרב 280 זה פרמיום.

מה אני חושב לגבי פרימיום או לא זה לא רלוונטי, גם מה שאתה חושב זה לא רלוונטי.

ועוד איך יש דבר כזה יצרן פרימיום, קוראים להם, לדוגמה, ב.מ.וו, מרצדס, אאודי וכו'. גם אלפא ביניהם.

מיטו זה רכב פרימיום של יצרן פרימיום. עכשיו כשאתה בא לבדוק את הרכב אתה צריך לבדוק אותו בהתאם לרכבי פרימיום, ואז תגלה שהוא נכשל כישלון חרוץ.

אותו דבר עם הג'וליה. היא רכב פרימיום של יצרן פרימיום, ובשל כך נמדדת ונבדקת למול רכבי הפרימיום האחרים בקטגוריה.

מחר אני מחליט שאני מקים יצרן רכב ומתחיל לייצר רכבים. אני מחליט שאני יצרן פרימיום. מאותו רגע, כל ההשוואות וכל הבדיקות צריכות להיות למול הרכבים המתחרים שלי. אני כנראה אהיה יצרן פרימיום כושל עם אפס מכירות, אבל אני עדיין אהיה יצרן בקטגורית הפרימיום.

לנוחות הדיון אני כל הזמן קורא לדגם 280 אבל אני בהחלט חושב שכל סופרב L&K (יש גם דגם 220 כ"ס) מתמודדת בכבוד על ליבו של מי שמחפש רכבים "כאלה".

בתחשיב כזה, המכירות הן 550 רכבים אם זכור לי נכון.

היא יותר מראה שאנשים מגיבים בפורום חובבי רכב מבלי לנהוג ברכב.

עכשיו, תן לי לנחש, לא נהגת בה מעולם (אחרת לא היית קורא לה מקרר).

כשנגמרים הטיעונים מרחיבים את מרחב הבדיקה. פתאום זה כבר לא רק סופרב 280, אלא בעצם התכוונת לא רק ל280 אלא לגרסת הL&K שקיימת גם עם מנוע בעל 220 כוח סוס. כמה נוח.

ונניח ואני זורם איתך, וגרסת הL&K היא פרימיום, אז למה הגרסאות האחרות לא? הרי אבזור לכשעצמו לא הופך רכב לפרימיום.

לאף אחד פה אין מילה להגיד על הסדרה 3 ועל הצלחתה, למרות שהיא מאובזרת פח (מלבד גרסת ה330 ההיברידית).

אבל כשזה נגד הג'וליה זה בסדר, הסופרב היא פרימיום בגלל שיש לה אבזור באחת מהגרסאות.

אגב, אני כן נהגתי, כמעט על כל דגמי הסופרב, גם על ה280, וגם על הג'וליה. הג'וליה פשוט עושה צחוק מהסופרב, למרות שהסופרב לכשעצמה היא טובה. מאוד אפילו.

אני ארחיב ואומר שהג'וליה מתנהגת יותר טוב גם מסדרה 3, גם מA4 וגם מסי קלאס. מבחינת התנהגות, היא כרגע אמת המידה.

ואני בכלל חובב ב.מ.וו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו נחשבת ליצרן פרימיום בעיקר בגלל דגמי סדרה 5 ו 7, מרצדס נחשבת ליצרנית פרימיום בגלל דגמי סדרה E ו S ואודי בגלל ה A6 ו A8.

האלפא מיטו פרימיום בדיוק כמו שהלנצ'יה אפסילון היתה מכונית פרימיום - סה"כ גירסה מהודרת לפיאט פונטו.

צא מזה, אלפא לעולם לא תיהיה לא ב.מ.וו, לא מרצדס ואפילו לא אודי.

היא לעולם לא תציג מכונית גדולה ויקרה יותר מהג'וליה, ואם כן זה יהיה כשלון בטוח, ע"ע אלפא 166.

וכשהיא ניסתה, עם הג'וליה, זה בינתיים לא מוכתר בהצלחה גדולה, בלשון המעטה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו נחשבת ליצרן פרימיום בעיקר בגלל דגמי סדרה 5 ו 7, מרצדס נחשבת ליצרנית פרימיום בגלל דגמי סדרה E ו S ואודי בגלל ה A6 ו A8.

האלפא מיטו פרימיום בדיוק כמו שהלנצ'יה אפסילון היתה מכונית פרימיום - סה"כ גירסה מהודרת לפיאט פונטו.

היא לעולם לא תציג מכונית גדולה ויקרה יותר מהג'וליה, ואם כן זה יהיה כשלון בטוח, ע"ע אלפא 166.

ניהלנו את הדיון הזה בעבר. אתה שוב מתעקש שפרימיום זה עניין של ביצוע. זה לא, זה עניין של מיצוב גרידא. מכאן תחלק ציונים על ביצוע, בתוך הסגמנט. לא רוצה אלפא כדוגמא, קח DS

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם ה ds לא בדיוק הצלחה מסחררת, בלשון המעטה.

כנראה שניגמרו הימים בהם אפשר היה למכור מכוניות עממיות המחופשות למכוניות יוקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם ה ds לא בדיוק הצלחה מסחררת, בלשון המעטה.

כנראה שניגמרו הימים בהם אפשר היה למכור מכוניות עממיות המחופשות למכוניות יוקרה.

הצלחה היא לא מדד למיצוב.

יתכן שאלפא שוגים במיצובם כפרמיום. זו החלטה עיסקית נטו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשפוט הצהרות מול העובדות בשטח - מסכים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לרגע זה, זו החלטה עיסקית שגוייה.

אני לא יודע מה אלפא עשתה לך אי פעם בעברך, אבל לאורך כל השרשורים בנושא אתה די hater. זה בסדר, מותר לך. אבל יש הבדל בין להגיד שהיא "לא", לבין להגיד שהיא "לא מוצלחת". אפשר לקחת מהנדס ולהגיד שהוא לא מוצלח, אבל האם הוא מהנדס? כנראה שכן.

אני אף פעם לא טענתי שאלפא היא פרימיום. בעיני היא סמי-פרימיום, קצת כמו פאסאט מהודרת (לא הגרסא הפשוטה). אבל כן יש בה ערך מוסף שלו היה מתומחר נכון יותר, לדעתי היה מוכר הרבה יותר. בכל מקרה, כתבת שאלפא לעולם לא תוציא מכונית גדולה ויקרה יותר מהג'וליה. אהמ אהמ - סטלביו? שאגב באופן שמפתיע אותי נמכרת לא רע - לפי מה שאני יכול לשפוט על כבישי ת"א והשקות למיניהן. וגם זוכה למחמאות בביקורות מסביב לעולם.

דיברת גם על ה- 166. אולי היא היתה כשלון, אבל איזה רכב יפה. עד היום מסובב מבטים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא רומאו הוא שם מותג נחשק, רק צריך לראות כמה פעמים vw ניסו לקנות את השם מפיאט, לאלפא בעשורים האחרונים לא הוציאו אוטו חדש מדף חלק חוץ מהג'וליה, הם חשבו שחוסר ההצלחה שלהם נבעה ממוצר לא לא מספיק איכותי, אבל כנראה שהבעיה יותר עמוקה. כנראה שכמות האנשים שרוצים ספורט סדאן שלהם ספורט היא לא מה שהיתה לפני עשרים שנה, חבל. זה לא משנה סקודה או לא, עצם העובדה שמשווים מקרר לאוטו ספורט בפורום חובבי רכב מראה שגם פה מעדיפים מקרר עם חיבור לויי פיי.

מסכים לחלוטין עם הנאמר ועדיין לא הכל מתחיל ונגמר בהעדר החשק למכוניות ספורט סלון שהרי היצרנים למיניהם ממשיכים לספק סחורה כזו וגם מוכרים לא רע, לפחות כשמדובר בגרמניות, אלפא אולי חדשה מדי בתחום, אולי לא מאובזרת די, לא באמת יודע, המספרים לא משהו וזה באמת מצער כי גם אחרי מה שכתבתי כאן מדובר באוטו מאוד מרשים, במיוחד בתחומים האלו של נהיגה. אצלי ההסבר אחר ומגיע מהמקום של השמרנות הבלתי נמנעת כשמדובר בהשקעה לא קטנה, זה הכל. מרצדס וב.מ.וו שהן המתחרות מולן הוא מתמודד נתפסות כ"סחורה" עם מוניטין מוכח ובטוח יותר ודי בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כלום נגד אלפא, באמת..

בעברה הרחוק ייצרה מכוניות נהדרות לזמנן, לאחר מכן נכנסה לשנים ארוכות של קיפאון ומכוניות בינוניות למדי, ולאחר מכן די נעלמה.

הג'וליה היא בהחלט ניסיון מוצלח, מאד אפילו, של אלפא לחזור להיות רלוונטית.

קהל הלקוחות חושב אחרת, ונתוני המכירות מוכיחים זאת.

האהבה או השנאה שלי, לדבריך, כנראה כבר לא תשנה הרבה.

אין כאן שום דבר אישי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא רומאו הוא שם מותג נחשק, רק צריך לראות כמה פעמים vw ניסו לקנות את השם מפיאט, לאלפא בעשורים האחרונים לא הוציאו אוטו חדש מדף חלק חוץ מהג'וליה, הם חשבו שחוסר ההצלחה שלהם נבעה ממוצר לא לא מספיק איכותי, אבל כנראה שהבעיה יותר עמוקה. כנראה שכמות האנשים שרוצים ספורט סדאן שלהם ספורט היא לא מה שהיתה לפני עשרים שנה, חבל. זה לא משנה סקודה או לא, עצם העובדה שמשווים מקרר לאוטו ספורט בפורום חובבי רכב מראה שגם פה מעדיפים מקרר עם חיבור לויי פיי.

בוא, הסופרב היא הרבה דברים, מקרר הוא ממש לא אחד מהם.

וגם הג'וליה היא הרבה דברים, אבל בטח ובטח שלא רכב ספורט. פורשה 911 זה רכב ספורט, סובארו BRZ זה רכב ספורט. אלפא ג'וליה היא מכונית מנהלים שמתנהגת לא רע כשלעצמה, וממש טוב ביחס למתחרות הישירות והעקיפות שלה, אבל היא לא רכב ספורט. אפילו לא ספורטיבי. התלתן - היא ספורטיבית, אבל בטח שלא הגרסאות עם ה-200 כוח סוס.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...