Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהיות: אם אלפא היתה מתומחרת כמו הוולוו, היתה לדעתכם מוכרת הרבה יותר? לדעתי כן. לוקחת גם לקוחות מבמוו וגם לקוחות מוולו. ואולי (בלי לדרוך פה על יבלות) גם לקוחות מסופרב.

ועוד תהיה: אם אלפא חושבים שהמתחרים שלהם הם:

סדרה-3, XE ו' ATS, אז.... המכירות שלהם מצויינות, הם התברגו ישר למקום השני !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ועוד תהיה: אם אלפא חושבים שהמתחרים שלהם הם:

סדרה-3, XE ו' ATS, אז.... המכירות שלהם מצויינות, הם התברגו ישר למקום השני !!!

ואם הם חושבים שהמתחרים שלה זה בנטלי בנטאיגה ולמבורגיני אוונטדור, אז המכירות שלהם עוד יותר מצוינות והם התברגו ישירות למקום הראשון.

ביחס לקטגוריה שלהם הג'וליה היא רביעית (אחרי הגרמניות), שזה די בינוני כשלעצמו, אבל רחוק ממימוש הפוטנציאל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין משהו. אתם מתווכחים מול מי צריך להשוות את המכירות של הג'וליה?

ג'וליה מכרה 230 חתיכות, סדרה 3 מכרה 600 ומשהו, A4 מכרה 450, סופרב מכרה 2700 (מתוכן 530 ספורטליין ו-LK).

אז על מה הויכוח? האם הג'וליה נכשלה במכירות, או שהיא ממש ממש נכשלה במכירות?

סוג של, כן.

כאשר אתה משווה את המכירות של הג'וליה לסופרב, היא ממש ממש נכשלת, אבל כאשר אתה משווה אותה למכירות של ה-3 ושות', היא רק קצת נכשלת.

רק שאז בעצם צריך לבחון את זה מול המטרות שהוצבו מראש וכל השיט הזה ולזה אני לא נכנס.

כל מה שאני אמרתי מההתחלה זה שכאשר אתה לקוח ששוקל מה לקנות, אתה יכול להשוות בין מה שבא לך ומה שבא לך, אבל כאשר אתה רוצה למדוד הצלחה, ההשוואה היא לא למה שבא לך אלא למתחרים הרלוונטיים.

ולגבי המכירות עצמן (בארץ כמובן, חו"ל לא מעניין כרגע כי כל הדיון היה למול מה היבואן צריך לעשות כדי למכור יותר ואז הגיעה ההשוואה לסופרב שלדעתי היא לא נכונה), בסל הכל היא נמכרת בסדר, היא לא במקום האחרון, ואף אחד לא באמת חשב שהיא תכבוש את הטבלה או באמת תפריע לשלוש הגרמניות.

היא עקפה מותגים עם מוניטין אמינות מכובד ובסך הכל נמכרה בסדר.

כמובן שאמורה למכור יותר ולהצליח יותר, אבל אז כבר נכנסים להשערות של "מה היה קורה אם" היבואן היה עושה ככה וככה או ככה וככה ואיך הלקוחות היו מגיבים.

אפשר להתדיין על זה עד מחר, אבל הכל יהיה השערות, גם אם הם יהיו מלומדות, מושקעות, ועם סימוכין, זה עדיין יהיה השערות.

לורנס, שים לב שהתייחסתי לעניין הלקוחות שעולים סגמנט, ואז כן, גם לקוחות סופרב עלולים לקנות ג'וליה (או 3 או IS או A4 וכו').

ליין-מן, פתאום אתה מתחמק מסלע המחלוקת בינינו, אומר שלא היה ויכוח, ומתייחס רק לאבזור של הרכב ולמכירות באופן כללי.

אני מבין שסופסוף הבנת את מה שהסברתי כל הזמן הזה ועברנו לדיון על מכירות באופן כללי?

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין משהו. אתם מתווכחים מול מי צריך להשוות את המכירות של הג'וליה?

ג'וליה מכרה 230 חתיכות, סדרה 3 מכרה 600 ומשהו, A4 מכרה 450, סופרב מכרה 2700 (מתוכן 530 ספורטליין ו-LK).

אז על מה הויכוח? האם הג'וליה נכשלה במכירות, או שהיא ממש ממש נכשלה במכירות?

ג'וליה מוכרת בארץ 30% ממה שסדרה 3 מוכרת?!

הצלחה מסחררת!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא 159 זצ"ל התחילה למכור כמו שצריך רק שהורידו אותה לקבוצה 5. הג'וליה זה רכב אחר לגמרי, לדעתי כל הקבוצה הזאת מנהלים דינמית פרימיום הוא מאוד מצומצם, הcuv אוכלים אותם. ומי שקונה זה הרבה אנשים מבוגרים ושמרנים. ולכן מכוניות מצוינות לא נמכרות בכלל ats, xe הם דוגמאות לשני מכוניות נהיגה מעולות שלא נמכרות כלל.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא 159 זצ"ל התחילה למכור כמו שצריך רק שהורידו אותה לקבוצה 5.

ה-159 היתה כישלון עולמי, והמחירים שלה נשחטו לקראת הסוף, במכירת סוף עונה (או יותר נכון, סגירת הייצור).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחה מסחררת!

אגב 38.3%, ואפילו קצת למעלה ממחצית המכירות של ה- A4, לפי הנותנים שהובאו לעיל. בעיני זו הצלחה, בהתחשב במבוססות של A4 למשל בארץ, ובקהלים שרוכשים אותה מכל מיני סיבות. אני הייתי בטוח שימכרו פחות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכירות בשנה הקרובה ירדו אל תדאג, רוב הקהל השבוי של המותג רכש את הג'וליה, למצוא קהלים חדשים בארץ יהיה קשה מאוד ללא הטבות משמעותיות

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחה מסחררת!

גם זה פילוח בעייתי כי הוא לא לוקח בחשבון את הסידרה 4 שמיד יבואו מלומדים ממני ויסבירו לך היטב למה סידרה 4 היא בכלל לא מתחרה של הג'וליה כי צריך לעשות לג'וליה הנחות על זה שאין להם דגם 3 דלתות...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התחלנו.

בינתיים בבריטניה לא רואים בכבישי הצפון של אנגליה ג׳וליות בודדות.

רואים פחות מכך.

אין דבר, יש לי דברים מורכבים מאלו להעסיק אותי ביומיום. זה מצער אמנם, אבל זה בערך ברמת הצער שחשתי כשמייק הרמנטראוט מת בברייקינג באד.

מזל שהמערב ניצח את גרמניה במלחמה

אחרת כולנו היינו נוסעים (או רוצים לנסוע)במכוניות גרמניות.

המממ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני דווקא כן נתקלתי בכמה ג׳וליות.

למעשה לדעתי זאת האלפא הכי נפוצה שנתקלתי בה, כי ג׳ולייטות כמעט לא רואים כאן.

עריכה - נכנסתי ללוח מודעות המקומי לראות אם בכלל מכרו כאן גולייטה ומצאתי מישהו לידי שמוכר תלתן ירוק 2011 ידנית ב14 אלף אירו, גמיש.

נראה לי ב10-11 היא שלכם.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,,

ליין-מן, פתאום אתה מתחמק מסלע המחלוקת בינינו, אומר שלא היה ויכוח,

ומתייחס רק לאבזור של הרכב ולמכירות באופן כללי.

אני מבין שסופסוף הבנת את מה שהסברתי כל הזמן הזה ועברנו לדיון על מכירות באופן כללי?

לא, אני לא מסכים איתך, אתה ראיתה סלע מחלוקת, אני ראיתי סלע שעם מכה קלה יוציא מים.

המחלוקת שלי הייתה עם אלפא - התאכזבתי שהם לא בנו חבילת כניסה מתאימה.

ועל כך רשמתי בשנה האחרונה - ורשמתי את נקודות החולשה אשר הם צריכים לשפר.

כיום להבנתי - הם עשו בדיוק את הדברים אשר רשמתי מלפני יותר משנה.

(וברור כי אין לכם את האומץ להודות בכך, ואתם מנסים למרוח את האמת בסיפורי סבתא -

אבל - האמת רשומה בדפי הפורום וחיפוש קל מוכיח זאת - הדפים הללו בזיכרון בענן גם אצלי)

בדיון הנוסף על דו"ח מכירות הרכבים.

רשמתי כי צמוד לפלח השוק שאליו מכוונת אלפא את הג'וליה - החברות הגרמניות

בטווח של מעל 250 אלף.

יש פלח שוק נוסף, אשר מוכר כ 1000 רכבים בשנה - ושם נמצאת הסופרב.

רשמתי , במידה והם יבצעו התאמות באבזור באחריות ובמחיר -

הם לכאורה ירדו מפלח ה 250 אלף - אבל יצמדו לפלח אשר מוכר 1000 רכבים.(הסופרב)

ויקבלו רווח כפול - מאחר ולאחר התאמות האבזור האחריות והמחיר - אפשר והם יצליחו לנגוס גם

מפלח הרכבים אשר הסופרב מובילה בו - ואם הם חכמים, הם ילמדו מדוע ואיך, הסופרב נמכרת

ועם ההתאמות שהם יבצעו - הם יכולים להגדיל את פלח השוק ולהעביר לקוחות מהסופרב לאלפא.

מאחר והלקוחות הללו יקבלו רכב טוב מאובזר, ועם הילת המותג אלפא.

וכאן באה תגובתך - אלפא זה מותג , ואסור/אי אפשר להשוות אותה לסופרב.

לא השוותי אותה לסופרב, כתבתי - יש עוד פלח צמוד - צאו מקבעון מחירי המותג ובדקו

מה קורה שם, מוכרים שם עוד 1000 רכבים.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...