Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ניתן לקבל נתונים מדויקים על כמות רכבים שנרכשו מתחילת שנה?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר הלא רחוק התעניינתי מה עדיף, פיקנטו או ספארק.

כרגע מבחינת אבזור לעומת תקציב כמובן שהספארק לוקחת, 3 אלף שקל הבדל אבל מקבלים מנוע 1400 עם 98 כ"ס, מראות מתקפלות (?), בקשת שיוט, מערכת 7 אינצ', 6 רמקולים נורמליים ולא 4 מעפנים, בקרת אקלים, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, הנעה ללא מפתח, שלט חכם לזיהוי נהג, כפתורי שליטה מההגה, חיישני חנייה, מצלמת רוורס, חישוקי מגנזיום.

כל אלה לא קיימים בפיקנטו האוטומטית (לא דגם ספורט).

והאם גיר אוטומטי רציף CVT עדיף על הגיר 4 הילוכים של הפיקנטו?

מצד שני הפיקנטו טיפה זולה יותר, אחריות 7 שנים ויפה יותר, והכי חשוב לחברה זה שכירה יותר.

אני ממש רוצה שתיקנה את הספארק, אבל נאמר לה שלספארק אין שכירות ותיהיה לה בעיה למכור את הרכב אחרי 2-3 שנים כמו שהיא מתכננת ואם תצליח למכור זה יהיה בהפסד ענק לעומת הפיקנטו.

מצד אחד זה יכול להיות, פיקנטו יש כמו מים בארץ והספארק לא היו כל כך מוצלחות כפי שידוע לי, הקטע הוא שהשנה הגיע הספארק מנוע 1400 האוטומטית עם שלל אבזורים בכמעט אותו המחיר אז לדעתי הם ממש עלו במכירות, בגלל זה אני מחפש נתון דיי עדכני ואמין שיכול להראות לי כמה נמכרו מהספארק הנוכחית השנה, לעומת הפיקנטו, מה שיוכל אולי להעיד שהרכב הזה במגמת עלייה ולא תיהיה לה בעיה למכור אותו עוד 3 שנים כמו שהיא חושבת במחיר סביר.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשב חיפוש של אותו משתמש תמצא גם את נתוני 2015

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, ציינת שזה רכב לחברה שלך. כל היתרונות של הספארק שכתבת לפי מה שאני מכיר נשים נהגות לא יזיזו לה בכלום. שבע שנים אחריות לעומת זאת ושוק יד 2 מצויין יהיו מאוד משמעותיים עבורה ויחד עם כרית האוויר הנוספת אומרת לדעתי שבשבילה עדיף הפיקנטו.

בשבילך כבר תיקח רכב מלא גאדג'טים בהזדמנות הראשונה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, ציינת שזה רכב לחברה שלך. כל היתרונות של הספארק שכתבת לפי מה שאני מכיר נשים נהגות לא יזיזו לה בכלום.

יש לך את זה ביותר שובניסטי?

כלומר - כל מכונית עם מפרט אבזור נאה פונה רק לגברים? אתה רציני?

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק לדעתי טובה יותר מהפיקנטו,בתוספת קטנה יש איבזור טוב יותר,מנוע חזק יותר ומושבים נוחים יותר.

הפיקנטו התחילה להימכר לא רע ולדעתי היא תגיע למקום השני ותעקוף את היונדאי I10.

לגבי הגיר הרציף זה לא ממש רציף מסורתי אלא רציף עם יחסי העברה,אני קצת פחות אהבתי מאשר גיר רציף רגיל,אבל התיבה יותר חיסכונית מהפיקנטו.

מוזמן לקרוא את הביקורת של על הספארק:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2479/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A---%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A1%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%A7-LTZ

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...