Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית - מוסך מרום ארגמן בני ברק

Arik787
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי אצלו בחול המועד פסח האחרון

הגעתי אליו עקב צריכת דלק גבוהה וביצועים נמוכים יחסית (626 - 99 )

אמר שאין לו מחשב כרגע לעשות דיאגנוזה - שאל כמה שאלות , חשב קצת ואז נתן לי פתרון שעזר לי מאד

הסביר לי באיזה חומר להשתמש ואיך לעבוד - בהחלט הרגשתי את התוצאות , היה סבלן מאד וממש מקצועי לדעתי ויש לי ניסיון עם מכונאים.

לא לקח שקל , התרשמתי ממש לטובה.

לא יודע מה שמו , בחור נחמד מאד אמין ומקצועי, לעניות דעתי מי שייגש אליו יבין על מה אני מדבר .

מניסיוני לפחות במה שקשור ליפניות לא חסר מכונאים מקצוענים והגונים ( אולי לא כולם הכי זולים...) - רק צריך לדעת להשוות מחירים ולא לקפוץ על המוסך הראשון שנתקלים בו..

בתקווה שהפוסט הזה יסייע למי שצריך , אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה חומר להשתמש ?

האם עבור סוטול לנהג או לרכב ?

יש תופעות לוואי ?

(אין תגובה זו באה להוריד מערכו של המוסך, אבל כשאתה מציין שהפתרון עזר - שתף קצת יותר. מה הפתרון ואיך זה ובחינם - עזר לך. מקווה שזה לא סוד אטומי).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לתגובות כאלה ציניות , ולא חשבתי שאצטרך לרדת לפרטים , הבעיה היא בעיה ספציפית ברכב והיא לא הנושא - הנושא הוא המלצה על מכונאי שהתרשמתי ממנו לטובה למקרה שלא קראתם את הכותרת , אבל בגלל שבקשתם כל כך "יפה..." אני ארד לפרטים: בגדול הוא הסביר לי איזה חיישן ( maf ) לנקות ועם איזה חומר(. Crc05610 ) נתן לי את הרעיון למלא 98 לשים תוסף דלק ולתת kickdown במהירות גבוהה מה שניקה את המנוע ועזר לי מאד גם לאחר מכן כשחזרתי ל95 , אני עוד לא מאסטר בתחום כמו "Maxizem" ככה שלמרות שאני מכיר את התוספים לא חשבתי שזה מה שיפתור לי את הבעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...