Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי ראלי ראלי וקצת סנובורד

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שעה 4 לפנות בוקר, חמישי שבוע שעבר.

אני יוצא מהבית מצויד בציוד סנובורד וסנובורד כמובן אוסף חבר ויאלה אודרוב לחרמון... icon_cool.gif

הנסיעה דיי רגועה עד לצומת מחניים . מאותת ימינה ואז החוייה מתחילה. icon_biggrin.gif

פניות ארוכות פניות קצרות , הדוקות , פרסות וכל מה שאתם רק רוצים. ממש סטייג' . אני אישית העדפתי להאריך את הדרך רק בשביל הכבישים האלו. icon_twisted.gif

אני מצטער על ההתלהבות יתר אבל הרכב הזה פשוט מדהים inlove.gif . . . סיבוב פרסה קוטר של כ 30 מטר -הילוך שני 5500 סל"ד ,הרכב כמו על מסילה ,מגיע לסוף הפרסה עזיבה קטנה מהדוושה והרכב מהדק את הפניה ונכנס להיגוי יתר שנשלט בקלות, חלקנו מכירים את ההרגשה icon_wink.gif והבאקטים מוסיפים כל כך חוייה עד שזה בכלל לא ייאמן כמה אדרנלין וכייף היה לי היום.

הירידה הייתה הרבה יותר מהנה אבל האמת גם קצת מאכזבת . ירדתי דרך מסעדה ואז ימינה לגונן, אחד הכבישים הכיפיים ביותר בארצנו לדעתי. האכזבה הייתה דווקא מהברקסים של הברלינגו. icon_sad.gif האמת שהם התחממו לי דיי מהר ביחס למצופה והגעתי למצבים של לחיצה עמוקה במיוחד והברקס הגיב לי דיי גרוע onfire.gif . ניסיתי בלימת חירום רק בשביל הTEST וזה לא קרה הרכב פשוט לא רצה לעצור ולקח לא דיי הרבה זמן. אז עצרתי קטנה בצד ואז המשכתי . ... ממליץ מאוד על הכביש הנ"ל, אך יש צורך גבוה בריסון עצמי אחרת תעופו לצוק ...

אה כן , שכחתי , היה יום מאוד מהנה בחרמון עם כמות דיי נאותה של שלג והרבה אדרנלין - תתחילו לגלוש... icon_wink.gif

ombucket1.jpg

F1000017.JPG

F1000016.JPG

F1000019.JPG

omeralh.jpg

F1000027.JPG

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות מצויינות, האוטו שלך נראה פגז .

אם הייתי יודע לא ליפול בסקי, הייתי מנסה את זה גם :neutral:

זה כמו שילד בן 17 בלי רישיון יגיד:

"אם הייתי יודע לנהוג אז הייתי מנסה את זה" - ולא ינסה ללמוד.

גם סקי מנסים ולומדים עם הזמן, בדיוק כמו נהיגה, בדיוק כמו הליכה.

אתה לא יודע מה אתה מפסיד...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות מצויינות, האוטו שלך נראה פגז .

אם הייתי יודע לא ליפול בסקי, הייתי מנסה את זה גם :|

תודה.

לגביי הסקי- קודם כל בוא נתחיל ברגל ימין ונקרא לזה סנובורד ולא סקי (סקי עשה את שלו עד לפני עשור)...

אני ממליץ לכל אחד ללכת לגלוש סנובורד, זאת חוייה מדהימה מלאה אדרנלין מטורף , זה אומנם קצת קשה ביום הראשון ואפילו מייאש ,אבל כשתופסים את זה ,זה פשוט ממכר. קצת יקר אבל לדעתי שווה את הכסף.

אם אתם מעוניינים בציוד סנובורד -אני עובד בחנות סנובורד OFF PISTE חנות של סנובורד בלבד(אין סקי) בהרצליה וינתנו הנחות ל"חברים".

לכל המעונין ,צור קשר בפרטי.

עומר.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אחלה תמונות (מעלה זכרונות מהנסיכה ה-1 שהיתה לי).לגבי הכביש אני חושב שכביש בית אורן יותר מאתגר מהנה ובעל נוף עוצר נשימה,כדאי לנסות...

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

לגביי הסקי- קודם כל בוא נתחיל ברגל ימין ונקרא לזה סנובורד ולא סקי (סקי עשה את שלו עד לפני עשור)...

אני ממליץ לכל אחד ללכת לגלוש סנובורד, זאת חוייה מדהימה מלאה אדרנלין מטורף , זה אומנם קצת קשה ביום הראשון ואפילו מייאש ,אבל כשתופסים את זה ,זה פשוט ממכר. קצת יקר אבל לדעתי שווה את הכסף.

אם אתם מעוניינים בציוד סנובורד -אני עובד בחנות סנובורד OFF PISTE חנות של סנובורד בלבד(אין סקי) בהרצליה וינתנו הנחות ל"חברים".

לכל המעונין ,צור קשר בפרטי.

עומר.

ידידי

זה שאתה אוהב סנובורד זה זכותך - אבל להגיד שהסקי עשה את שלו ?!?!?

בכל מקרה אני מגיע לביקור קצר בארץ - מה מצב השלג ? שווה יהיה לעלות ליום אחד ?

חוץ מזה אחלה תמונות ונראה שנהנית ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שילד בן 17 בלי רישיון יגיד:

"אם הייתי יודע לנהוג אז הייתי מנסה את זה" - ולא ינסה ללמוד.

גם סקי מנסים ולומדים עם הזמן, בדיוק כמו נהיגה, בדיוק כמו הליכה.

אתה לא יודע מה אתה מפסיד...

ואתה אומר שאני לא ניסיתי מהעובדה שאתה מכיר אותי כבר כמה ? 6 7 שנים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים, גם הרכב שלך, עם הבאקטים האדומים, והג'אנטים הלבנים, וגם הרקע הלבן משו הזה של החרמון, איך שאני מגיע הביתה מהעבודה אני מחפש מי נוסע איתי לשם...

אם יש מעוניינים בעניין, נא להודיע לי בפרטי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע!!

חבר הכי טוב שלי הוא הלקוח אויל הכי אהוב אצלכם בחנות...הוא קנה ממכם לפני שבוע בערך ביינד של רייד הדגם החדש הזה שהבאתם...

אני גם כן הולך לקנות ממכם ציוד כנראה...כל פעם שבאתי לחנות ראיתי בחוץ כמה משופרות ולא הבנתי עם זה קשור לחנות או לא...עכשיו אני יודע שכן...:wink:

ראיתי שם לאון טורבו(של רובי),גולף ג'י טי איי,ועוד ראלי אם אני לא טועה...

בקיצור...צירוף מקרים מצחיק לאללה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנובורד זה אחלה - אבל לא לשמנים כמוני, קצת קשה להגיע לאבזמים של התפס בנעל וקשה לקום אחרי שנקשרים לסנובורד (בהתחלה עושים את זה כל 20 שניות כשנופלים).

שלא נדבר על זה שצריך לחנוק את מי שהמציא את ה Tbar.

ניסיתי סנובורד, התאכזבתי.

בפעם הבאה (אם תהיה) אז שני מגלשים מסורתיים בשבילי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...