Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית מוסך רפי ובניו נתניה

דאשה
שימו לב! השרשור הזה בן 1826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם בית העסק: מוסך רפי ובניו פחחות רכב.

מהות השירות : שפשוף טמבון אחורי בחומה עקב חוסר תשומת לב בנסיעה לאחור (גם זה קורה )

מחיר ששולם : 350.

איש קשר מולו פעלתי : הבעלים של המקום.

הגעתי למקום בעל המקום התפנה אלי הסתכל על הרכב ונתן הצעת מחיר לצביעה מקומית של המקום ואף נענה לבקשה לתיקון צבע קטנטן באמצע הטמבון באותו המחיר אציין שהיה חשש להבדלי צבע אך מהר מאוד הוא הרגיע ואמר שלא יראו שום הבדלים.

זמן התיקון לקח כמה שעות כשהוא קיבל את הרכב ב 7 בבוקר ולקחתי אותו ב 12 בצהריים כאמור בוצעה צביעה חלקית מאוד מאוד מקצועית של הטמבון מצד ימין עד קצת לפני האמצע ללא הבדלי צבעים (צבע הרכב לבן )

מעבר לכך שהיחס היה מעל המצופה יחס אדיב ומקצועי גם העבודה הייתה כך ואני ממליץ בחום. (שלא נזדקק)

עריכה אחרונה על ידי דאשה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

גם אני רוצה להצטרף להמלצות, הגעתי בין היתר בעקבות ההמלצה הזאת ועוד המלצות רבות בפורום.

אני מאד מרוצה מהעבודה, הוא העלים את הקרע בטמבון לגמרי ולא שמים לב שנעשה תיקון. כמו כן המחיר היה נמוך בהרבה מכל מקום אחר שהלכתי אליו-המחירים שהציעו לי נעו בין 750-1500 ש"ח ויגאל ביקש על התיקון 500 ש"ח. ממליץ לבקש את יגאל שהוא בעל המקום ולהגיד שהגעתם דרך קארספורום. הוא מאד נחמד וסיפר לי שהוא ש"באים אליו המון אנשים מהמקום הזה והוא אפילו לא יודע איפה זה ומה זה"

מצורפות תמונות של לפני ואחרי..

אוטו1.jpgאוטו2.jpgאוטו.jpg

רפי.jpgרפי1.jpgרפי2.jpg

מספר הטלפון של המקום: 098870642

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

את המוסך פחחות הזה ברחוב הקדר בנתניה הכרתי במקרה, מישהו נכנס נכנס בי שבוע שעבר עם הרכב בעת שהמתנתי לרמזור ירוק, והוא בחר לתקן את הרכב שלי אצלו.

בשיטוט קצר באינטרנט הגעתי להמלצה עליו בפורום הזה, וחייב לחזק כל מילה.

יגאל בעל המוסך היה ישר, מקצועי ואדיב ( השאיר לי אפילו קצת צבע שנותר לתיקונים) , ועל הדרך תיקנתי אצלו גם בית מנורה שרוף בפנס.

ישר כח ותודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

את רפי (ז"ל) ובנו יגאל אני מכיר מעל 20 שנה.

מדובר בבעל מקצוע אומן בצורה בלתי רגילה ואף ישר והוגן בצורה עוד יותר בלתי רגילה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...