Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה 718 קיימאן...והנקודה הישראלית

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפתעתי, אף אחד עוד לא התייחס למכונית המטריפה הזו, שקרובה היום לשלמות מאי פעם.

אדליק אתכם עם תמונות בלייב של אוטובילד; http://www.autobild.de/bilder/porsche-718-cayman-im-test-sitzprobe-8951105.html#bild1

עם סרטון רשמי;

ועם קונפיגורטור, כי אם להתענג, אז עד הסוף; http://www.porsche.com/germany/modelstart/all/?modelrange=718

את המידע הטכני תמצאו, מן הסתם, בכל אתר אפשרי. המכניקה והנתונים זהים ל-718 בוקסטר, אבל בצעד שיווקי אגרסיבי, פורשה הפכו כעת את הקיימאן לזולה יותר, בכ-4%. זהו צעד גלובלי ותוכלו למצוא לו סימוכין בכל אתר של פורשה בעולם המערבי.

אבל מה שטוב בכל העולם, פוסח על ישראל, כי אחרי שהיבואן החדש קטף צרור פרגונים כאן בפורום(כולל מכותב שורות אלו), הוא מפדח בגדול בתמחור הקיימאן החדשה - בישראל היא יקרה ב-2% מהבוקסטר!

אז אם מישהו קיווה לגרסת כניסה לקיימאן באזור ה-400,000 ש"ח, שימשיך לחלום, כי זה לא קורה.

אגב, בהשוואת מחירי קיימאן בסיסית בגרמניה למתחרה לגיטימית(M235i), יוצא התמחור המקומי של הקיימאן מנופח לחלוטין.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גדול.

Porsche-718-Cayman-im-Test-Sitzprobe-1200x800-cb6d5f82ba1eb004.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בדקתי שוב, מאחר ואין ליבואן החדש אתר אינטרנט ובמספר מקומות ראיתי שמחיר של 459K מתייחס לבוקסטר אוטומטית.

ובכן, צודק המגיב שמעלי, 459K מתייחס לבוקסטר ידנית, מול 442K לקיימאן ידנית.

אני לוקח את דבריי בנושא השרשור בחזרה ומתנצל בפני היבואן/בפניכם על כך שהאשמתי אותו בתמחור מפדח לקיימאן מול הבוקסטר.

עם זאת, עדיין נותרתי עם תחושה שיש הרבה מאוד "בשר" לחתוך, גם ברמת המחירים החדשים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, בדקתי שוב, מאחר ואין ליבואן החדש אתר אינטרנט ובמספר מקומות ראיתי שמחיר של 459K מתייחס לבוקסטר אוטומטית.

ובכן, צודק המגיב שמעלי, 459K מתייחס לבוקסטר ידנית, מול 442K לקיימאן ידנית.

אני לוקח את דבריי בנושא השרשור בחזרה ומתנצל בפני היבואן/בפניכם על כך שהאשמתי אותו בתמחור מפדח לקיימאן מול הבוקסטר.

עם זאת, עדיין נותרתי עם תחושה שיש הרבה מאוד "בשר" לחתוך, גם ברמת המחירים החדשים.

לא יודע לגבי ההתנצלות, אבל...

לגבי ה"בשר" שיש לחתוך, הרי היבואן החדש למד מהר מאוד את שיטת התמחור ההזויה מיבואנים אחרים, דוגמת CAMARO ו MUSTANG, ועוד כאלה, ככה שהוא כבר יודע שאצלנו כולם ייקנו הכל בכל מחיר, אז למה לא לנסות?

הרי השם: פורשה, לבדו כבר מדבר בפני עצמו, ובנוסף גם אתרי הרכב והכתבים אצלנו בירכו על התמחור, וזה לבדו כבר עשה חצי עבודה בשבילם.

תמחורים הזויים, הפכו אצלנו די מזמן כחלק מהנורמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם קונפיגורטור, כי אם להתענג, אז עד הסוף; http://www.porsche.com/germany/modelstart/all/?modelrange=718

קיימאן רגילה בשבילי, ידנית 6 הילוכים, בצבע לבן, עם חישוקי 18" סטנדרטיים, בלי PASM, בלי PTV, בלי ספורט-כרונו.

תודה.

http://www.porsche-code.com/PHU32RY6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפתעתי, אף אחד עוד לא התייחס למכונית המטריפה הזו, שקרובה היום לשלמות מאי פעם.

.

מכונית מטריפה ?

קימאן?

עם מנוע 2000?

זאת מכונית שפורשה עושים שתהיה יותר זולה ואיטית מ911

אם בטעות הביצועים יוצאים טובים מידי הם מורידים אותם.

שלמות בטוח אין פה כי פורשה לא רוצים שלמות אחרת אנשים לא יקנו 911.

בקשר ליבואן החדש אז אני בטוח שהוא הולך לעשות פה שינוי.

הוא סוכן מכובד של פורשה בעולם.

יש לא גב כלכלי והשפעה על פורשה.

כמה מכוניות בשנה היבואן הקודם היה מוכר, כמה עשרות?

זה מוכר בכל הרשת שלו כמה אלפים.

הקודם היה שולח הזמנה של 911 טורבו אחת בשנה, זה אומר להם יש לי הזמנה ל10 תשלחו לי 20 שיהיו לי במלאי.

הרבה כאלה יגיעו לידיים של חברי פורום בשנים הקרובות.

חלום שמתגשם לאנשים שחלמו על פורשה ועם היבואן החדש הם יכולים להגשים אותו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמחיר הקאיימן ירד עוד - כיוון שעוד ירידה במחיר תקרב את הקאיימן למחירים של אאודי TT.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

489K לפני הנחה עצבנית...

אבל יש גם TT-RS, שמי יודע? אולי אפשר יהיה לקבל עליה מחיר טוב

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...