Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול לדעת כמה האלטרנטור שלי והאם יעמוד במתן מתח תקין למגבר 300W לסאב?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון שאלה מוזרה לרכבים הרגילים

אך ברשותי אוטוביאנקי 1979

מנוע 900CC

מצבר 52 אמפר

לא ידוע אלטרנטור מקורי או שהוחלף מתישהוא.

מבחינת מתח הוא תקין ונותן מתח יפה כל הזמן {הותקן וולטמטר}

אבל אני רוצה להתקין סאב קטן ומגבר 300W ומפחד לגרום נזק.

איך אדע?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לגלות מהו זרם המוצא של האלטרנטור המותקן ברכבך יישנם כמה אפשרויות:

1. אתה יכול לבדוק אם קיימת מדבקת זיהוי על גוף האלטרנטור.

2. לגשת לחשמלאי רכב בכדי שיחבר עומס למערכת החשמל ולאט לאט מגדילים את העומס עד נקודה שבא מתח המוצא הנקוב (13.6-14.0) וולט לא נשמר.

מהערך המתקבל מורידים 25 אחוז וזה זרם המוצא אשר אמור לשמש אותך לבדיקה האם מערכת השמע לא תגרום לנפילת מתח המוצא.

3. לחבר את מערכת השמע ולבדוק שמתח המוצא לא יורד מתחת ל-13.6 וולט בזמן פעולת מערכת השמע.

נזק לא ייגרם לאלטרנטור או למצבר. במידה ואתה מגלה שמתח המוצא נופל מתחת לערכים שציינתי אתה פשוט מנתק את מערכת השמע.

בזמנו הייתה לי פיאט 127 מנוע 903CC עם אלטרנטור של 35 או 40 אמפר-שעה ככה שאני מניח שזה גם מה שקיים ברכבך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...