Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפוקסי בצק -יחזיק אטימה ברדיאטור או לא?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה , בעיקבות נזילה מזערית שפרצה לי מאחד הצינורות הבאים מקיר האש ומתחברים לכניסה של הרדיאטור [הנזילה היא בחיבור בין הצינור לכניסה ברדיאטור] בכל מקרה המטרה שלי היא לאטום היטב את האיזור בלחץ מאסיבי עם דבק אפוקסי פלסטלינה[עמיד על לטמפ של 149C שזה יחזיק כיוון שאין מצב שהמים במנוע 1.1 של ה205 שלי יעברו נגיד את ה115C ,לא ככה?]בכל מקרה החומר הנל נועד ביעוץ עם כמה אנשי מקצוע -לאטום באופן מאסיבי ויעיל ולעצור את הנזילה ברדיאטורים ובכלל בצינורות ברזל ואלומיניום שכן אצלי הכל אלומיניום בצנרת! .כמו כן ככה גם לי ניראה שיהיה . מה אתם אומרים ? רוב הסיכויים שזה יעזור? [בהתחשב שהנזילה אינה רצינית -כ5.5 טיפות לשבוע בערך על השטיח] מה דעתכם?

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית- יחזיק אולי טמפ אבל לא יחזיק ל ח ץ??!

שנית- פריצת מיים מסכנת את המנוע. לא שווה לטפל בבעיה כזו באופן חאפרי.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחזיק ועוד איך יחזיק, הדבר הזה הוא כמו בטון,אחרי 5 דקות ייבוש....תאמין לי שיחזיק חבל עיל הזמן.

עמיד בלחץ\חום\קור\אפשר לקדוח בזה אח"כ.

כשאתה עובד איתו, תרטיב קצת את היד שלך, אחרת יידבק לך כמו מסטיק לייד, ואל תדאג, זה גם תופס על מים בלי שום בעייה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר:

אם אתה רוצה לעשות עבודה יפה והמקום קצת גלוי , אז אחרי שתדביק,5 דקות אח"כ, טיפה צבע כמו המקורי....יחזיק לך שנים.

ואגב,החומר הזה עמיד גם בשמן\דלק\אפשר לסתום איתו כל דבר .

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה רבה לך [ממש כמו שנאמר לי וכמו שחשבתי ] בעיקרון אני סותם בחיבור עם אחד הצינורות שמיתחברים לרדיאטור חימום פנימי ברכב [עושה זאת ע"י פתיחה של האום שסוגר ואוטם בלחץ את החיבור ובאיזור שם אני ממלא בלחץ אפוקסי ואז ישר סוגר בלחץ את האום על האפוקסי כדי שכל העסק יאטם היטב ושוב עוד שיכבה טובה של אפוקסי..נותן לכל העסק 5 שעות של יבוש מאסיבי ומחבר את כל העסק מניע ובודק שאין נזילה ובמידה ולא מתחיל מחדש בפאקינג עבודה של חיבור כל הדשבורד בצפרתיה המעצבנת שלי..בתקווה ששום דבר לא ישבר בדדרך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפוקסי הזה הוא לא כמו סיליקון, לא תוכל להוציא אום בהברגה, לשים אפוקסי ולהחזיר את האום כי אחרי ששמת אפוקסי על ההברגה, זהו, אין יותר הברגה.

לפי דעתי, סגור בלחץ את ההברגה הזאת ועל ההברגה עצמה ועל האום עצמו, שים אפוקסי ככה שכבה של ס"מ, תן 20 דקות ייבוש ושים עוד ס"מ ככה של החומר....ואחרי 20 דקות העסק מוכן .

שאתה לש אותו, קח כל פעם חלק קטן כי הוא מתקשה תוך כמה דקות.

אחרי שתגלה מה האפוקסי הזה יכול לעשות...כל מה שיישבר לך בדרך - תוכל לתקן איתו icon_smile.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק הבאת פה נקודה חשובה למחשבה -נירשם לפני ,תודה . [אגב הספקתי לתקן איתו את הדשבורד של ה205 שלי שהיה סדוק ושבור בכמה מקומות]

אגב יש לך ניסיון דומה למקרה שלי עם החומר הנ"ל? ,אם כן -אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה נדע רק מחר .במידה והדבר יתגלה ככישלון אני יאלץ לפרק ולהוציא בחוץ את כל הרדיאטור פנימי עם הצנרת ולפתור את הבעיה בצורה יסודית יותר ,אבל אני די בטוח שהעסק יצליח בכל זאת אני לא הראשון ולא האחרון שחשב על כך לשימוש הספציפי הנ"ל ויישם את הדבר בשטח והיה מרוצה מהתוצאות! אבל היי תמיד יש הפתעות -לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על סתימת חורים- האם האפוקסי יתאים לסתימת "חור" בבלוק המנוע?

כן כן, צרפתיה 405...

(אני חושב שזה חור אם לא הפך כבר לבור ענק....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בZX קרה בדיוק מה שקרה אצלך. ניסיתי לאטום פעם ראשונה אבל הנוזל קירור מצא לעצמו דרך לחדור אחוצה. שייפתי קצת עם נייר זכוכית את המקום שממנו יצא החומר,קצת דבק מגע ושוב אטימה עם אפוקסי. עד עכשיו לא נוזל :-) .

אבל נראה איך זה יחזיק...

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סתימה בבלוק מנוע, ניתקלתי בעבר בחומר שבעצם מורכב מתירכובת כימית , כשמערבבים שני חומרים יחדיו והם בעצם הופכים לברזל, ממש ברזל , ואז ברגע שזה מוצמד או אוטם משהו אז החומר הזה הופך להיות בעצם חלק בילתי נפרד מהיציקה המקורית.

אני לא זוכר איך קוראים לזה, ניתקלתי בזה רק במקום אחד, יש לזה שם , משהו כמו ברזל מותך או משהו קרוב לזה, בכל אופן, שווה לחפש בחנויות כי קיים דבר כזה והוא מיועד בין השאר לאטום חורים בבלוק מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...