Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - בטוח שלא בטוח- על כמה מהמכוניות המסוכנות שהסתובבו בכבישים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בין המודל T של פורד ובין פרארי 458 קשה למתוח קו של ממש.

למעט מנוע, ארבעה גלגלים והגה - נדמה שאין שום דמיון בין השתיים.

אבל אולי תופתעו לשמוע שגם ביצירת האומנות המוטורית מבית פרארי התגלה בשנת 2012 כשל בטיחותי קטן שיכל להפוך אותה בקלות לאבוקה בשווי מיליון שקלים.

לאורך ההיסטוריה, עלו לכבישים כמה מכוניות לא בטוחות להפליא, את חלק מהן בחרנו להציג בכתבה כאן

BRONCO.jpgFerrari-458.jpgFORD PINTO.jpgMODEL T.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להזכיר את פורד פינטו בלי להזכיר את הפארודיה מ"סודי ביותר", נכון?!

https://www.youtube.com/watch?v=dT0J0rcJTLo

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף, נושא מעניין, נהתי לקרוא !

1. הבעייה בפורד פינטו נבעה מכך שמיכל הדלק מוקם מעל ברגי חובק העלים בקפיצים האחוריים, שבלטו כלפי מעלה, ובשעת התנגשות הברגים קרעו את מיכל הדלק, ומכאן הדרך להדלקות היתה קצרה.

2. בעייתה העיקרית של השברולט קורבייר, שיועדה בעיקרון להתחרות בחיפושית, היתה מיתלה אחורי פרימיטיבי עם ציריות חד מפרקיות, כמו בחיפושית, פיאט 600 ו 850, ובעצם רוב המכוניות בעלות מנועים אחוריים. כולן היו מכוניות קטנות וחלשות יחסית, ואילו הקורבייר היתה גדולה וחזקה בהרבה.

לו GM לא היתה מקצצת באכזריות בתקציבי הפיתוח, הפארסה היתה נמנעת, מאחר וההבדל בעלויות הייצור מסתכם בכמה עשרות דולרים בודדים.

3. לא רק הפורד ברונקו סבל מבעיית יציבות; זו היתה עד השנים האחרונות בעייתם של מרבית רכב השטח ה"אמיתיים" בגרסתם הקצרה, והוחמרה בברונקו מאחר והיה קצר יחסית וצוייד במנוע V8 חזק יחסית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אני מעריך מאוד את הכתבות / סקירות שלכם.

תסלחו לי, אבל הפעם זה היה מאוד שיטחי, כאילו עבודה של תלמיד בכיתה ח' שהמקור היחיד שלו זה ויקיפדיה.

חבל, כי על כל אחד בנפרד אפשר לעשות כתבה, והוכחתם בעבר יכולת כתיבה מצויינת.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה יש לפורד ייצוג של שלושה דגמים ברשימה.

למרות שפורד טי זה לא בדיוק אינדיקציה - התקופה הייתה שונה, המהירויות לא היו אותן מהירויות (אני בטוח שאם מישהו כאן ייסע 50 קמ"ש בפורד טי, המכנסיים שלו ייקבלו צבע חום מבפנים), ומודעות לבטיחות לא הייתה קיימת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אני מעריך מאוד את הכתבות / סקירות שלכם.

תסלחו לי, אבל הפעם זה היה מאוד שיטחי, כאילו עבודה של תלמיד בכיתה ח' שהמקור היחיד שלו זה ויקיפדיה.

חבל, כי על כל אחד בנפרד אפשר לעשות כתבה, והוכחתם בעבר יכולת כתיבה מצויינת.

הי אסף,

הכל בסדר.

אתה צודק מאוד וזו הייתה הכוונה - לייצר רשימה כללית מאוד שרצה על כמה דוגמאות.

כניסה פנימה היא מפתה מאוד, אבל היינו גומרים פה עם 2,000-2,500 מילים שזה קצת קשה לעיכול, אפילו במושגי העיכול של פסח...

כתבות עומק נוסח ״דיאגנוסטיקה״ או הסקירות ההיסטוריות המעולות של חן פרחי בהחלט בדרך.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אפשר שלא להזכיר שני רכבים שצה"ל עשה בהם בעבר שימוש והיוו סכנה גדולה בכביש בשל סכנה להתהפכות: רנו 4 ונ.נ. "אביר".

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא אביר, שהיה סה"כ נ.נ עם מנוע דיזל חזק בהרבה מהמקור, אבל הרנו 4 היתה מועדת להתהפכות ?!

אפילו עם צמיגי אליאנס מניילון אחיזת הכביש שלה היתה סבירה לחלוטין, לפחות עבור זמנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...