Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפירת כיסוי הגה מעור

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! חג שמח!

פרוייקט קטן שעשיתי על האוטו שלי! חסיד גדול של אווירה נעימה של נהיגה וזה כולל אחיזה טובה בהגה.

הניסיון הראשון לתפור כיסוי הגה עם כיסוי שהזמנתי מאמאזון:

IMG-20160304-WA0051.jpg

כפי שאתם רואים לניסיון ראשון יפה אבל עדיין...לא ממש נוח עם החוטים הלבנים איפה שאמורים להיות האגודלים.

אחרי הרבה מאד חיפושים והרבה התייאשות שלא אמצא כיסוי להגה הספציפי שלי וחוסר רצון לשלם לאוטו-אלגנס 700+ שקל על כיסוי הגה custom מצאתי חברה אנגלית שמתמחה בכל מיני אביזרים לרכב ואחד הדברים שם הוא כיסויים נתפרים להגה. כמובן שלא היה שם כיסוי להגה הספציפי שלי אבל התפרשרתי על כיסוי שמתאים לראב 4 שלמרבה הפלא גם התאים!

הנה התוצאות:

20160423_130736_HDR.jpg20160423_130826.jpg20160423_130933.jpg20160423_131030.jpg

סהכ זמן עבודה: שעתיים

עלות קנייה: 40 דולר בערך... עור אמיתי. לא רציתי ליפול על משהו דמוי עור שמתפרק בחום של ארץ ישראל אז הייתי צריך להשקיע קצת מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב, אפילו טוב מאוד לדעתי!.

הערה קטנה להבא, אם מצאת משהו טוב מה לא תפרגן לנו בלינק?

בנוסף אשמח לשמוע כמה קשה זה היה ביחס לחומר מאמזון, או שהרגיש אותו הדבר וזרם מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק בשמחה:

http://www.accestories.com/en/store/steering-wheel-covers

העור הרבה יותר קשה ביחס לחומר מאמאזון. כי זה עור. אבל משהו מאד אמיד. החומר מאיביי היה דמוי עור והיה לו אשכרה ריפוד בפנים שזה היה סקווישי למגע כזה.. בנוסף זה גם זז ומסתובב קצת אם לוחצים.

הכיסוי הזה לא זז לשום מקום. הוא מגיע עם דבק דו"צ שמסבירים איך להדביק אותו בפנים והחוט עצמו הוא מאד איכותי.

רק לשם השוואה:

הזמן שלקח לי להתקין את הקודם: 6 שעות!!!

הזמן שלקח את זה: 2 שעות כולל הכל!

מה שכן בקודם החוט שהיה תפור על הכיסוי לא היה מספיק חזק כדי למשוך אותו כמו שמשכתי בכיסוי הזה והייתי צריך אשכרה לתפור דרך החורים של התפירה בכיסוי הראשון. ממש קשה ולא מומלץ.

בחדש פשוט עוברים מתחת לחוט התפור וזהו. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה! ויושב מתוח וממש כמו מקורי.

בתמונות זה נראה לא פחות טוב ממה שעשיתי באוטואלגנס. עבודה מצויינת.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש מעולה.

מה הסיכוי שתעזור לי למצוא כיסוי הגה שמתאים להגה של הסיאט שלי? בחיפוש באתר לא מצאתי משהו ספציפי.

[ATTACH=CONFIG]457857[/ATTACH]

בשמחה אחפש לך אם יש משהו מתאים!

אני יכול גם ליצור קשר עם האנשים בחברה הם יכולים לחפש לך משהו ספיציפי לרכב גם. אם ימצא משהו ותצתרך עזרה אז בשמחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה אחפש לך אם יש משהו מתאים!

אני יכול גם ליצור קשר עם האנשים בחברה הם יכולים לחפש לך משהו ספיציפי לרכב גם. אם ימצא משהו ותצתרך עזרה אז בשמחה :)

אני מאוד מאוד אשמח אם תוכל לעזור, משום מה לא נותן לשלוח לך הודעה בפרטי אבל אולי זה בגלל שאני מהאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש שוקל להזמין, הפחד היחידי שלי זה הדבק הדוצ, כשאני ארצה להוריד זה יקרע את הצורה של ההגה?

זה לא יקרע את ההגה חחח

הדבק הדוצ הוא לא משהו פסיכי הוא רק כדי שזה לא יזוז לכל כיוון

זה לא סטייל דבק 3 שניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד אשמח אם תוכל לעזור' date=' משום מה לא נותן לשלוח לך הודעה בפרטי אבל אולי זה בגלל שאני מהאייפון.[/quote']

לדעתי זה מה שאתה צריך:

http://www.accestories.com/en/store/steering-wheel-covers/genuine-leather-steering-wheel-cover-vw-passat-b6-b7-cc-vw-golf-mk6-detail

אם תסתכל על הפרטים איפה שאתה שם את האגודלים זה נראה אותו הדבר וגם בעמוד למטה. הדבר היחיד ששונה זה הפלסטיק מקדימה כי שם זה וולקסוואגן ואצלך זה סיאט... ובתכלס הסיאט של זה גולף בתחפושת אז דיי רואים גם שההגה דומה

מקווה שיעזור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע יצא לי פה ושם לראות מה קורה באוטו עם דבק דוצ ושמש ולרוב התוצאות דיי בעיתיות, השמש מבשלת את החומר והופכת אותו ליותר חזק מדבק 3 שניות לדעתי.

האם יש לאנשים אחרים תובנות בנושא, לשים דבק דוץ על חלק של דשבורד?.

שמע לפחות ערכה אחת הזמנתי לרכב המצוקמק של אחי, שם הדבר הזה ישאר עד שהאוטו יגרט.

אצלי ברכב עוד חצי שנה אם אני ארצה להוריד אני מפחד שמשהו מההגה יהרס.

על החברה שנתת תאכלס אני לא סומך כי הם עושים סוג של דרופשיפינג מסין, כלומר כל המוצרים שהם מוכרים הם לא פרי ייצור שלהם אלא הם קונים את זה מספק מסין, דרך אגב חיפוש קליל באלי בדיוק על השם של המוצר שלהם יביא אותך למוצרים של החברה הזאת בפער של כמה עשרות אחוזים.

עוד שאלת טעם, מה עדיף תפירה אדומה או שחורה? כל הדשבורד שלי שחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...