Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפירת כיסוי הגה מעור

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע יצא לי פה ושם לראות מה קורה באוטו עם דבק דוצ ושמש ולרוב התוצאות דיי בעיתיות, השמש מבשלת את החומר והופכת אותו ליותר חזק מדבק 3 שניות לדעתי.

האם יש לאנשים אחרים תובנות בנושא, לשים דבק דוץ על חלק של דשבורד?.

שמע לפחות ערכה אחת הזמנתי לרכב המצוקמק של אחי, שם הדבר הזה ישאר עד שהאוטו יגרט.

אצלי ברכב עוד חצי שנה אם אני ארצה להוריד אני מפחד שמשהו מההגה יהרס.

על החברה שנתת תאכלס אני לא סומך כי הם עושים סוג של דרופשיפינג מסין, כלומר כל המוצרים שהם מוכרים הם לא פרי ייצור שלהם אלא הם קונים את זה מספק מסין, דרך אגב חיפוש קליל באלי בדיוק על השם של המוצר שלהם יביא אותך למוצרים של החברה הזאת בפער של כמה עשרות אחוזים.

עוד שאלת טעם, מה עדיף תפירה אדומה או שחורה? כל הדשבורד שלי שחור

החברה הזאת מיצרת דגם להגה שלך ושולחת לייצור את הכיסוי בסין זה כן. כי אני ניהלתי שיחה עם בחור מהחברה והם ממש עושים ספיישל לדברים מסויימים.

לדעתי אם הכל שחור אז לך על שחור אבל אצלי נגיד המחוגים אדומים אז שמתי את הפס האדום

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק כזה! הבעיה איצו שזה מסתובב ולא יושב חזק במקום :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFS באתר ששיתפת אין להם כיסוי לדגם שלי, יש מצב אתה עוזר לי למצוא כיסוי סוג הרכב שלי? (סיויק האצ'בק 2012) ?

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFS באתר ששיתפת אין להם כיסוי לדגם שלי, יש מצב אתה עוזר לי למצוא כיסוי סוג הרכב שלי? (סיויק האצ'בק 2012) ?

האם זה ההגה שיש לך עכשיו?

phoca_thumb_l_ho-120326-149.jpg

עריכה:

הנה משהו שמצאתי שיכול להיות מגניב אם תרצה:

http://www.dhgate.com/store/product/xuji-steering-wheel-cover-for-honda-civic/251890323.html

http://www.dhgate.com/store/product/xuji-black-genuine-leather-red-blue-gray/255056615.html

http://www.dhgate.com/store/product/steering-wheel-cover-for-honda-civic-jade/186535347.html

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

רק אל תסכים לשום מתקין שיתקין לך את הכיסוי עם חוט דייג.

בשביל לעשות לעצמם חיים קלים וגם לחסוך בזמן, הם לוקחים חוט דייג ומלפפים אותו מבחוץ תוך כדי הידוק בכל הכוח.

זה הדבר הכי מכוער שיש, לא נוח כי הכיסוי כולו מנופח כריות מהלחץ של החוט, מגדיל את ההגה.

העצה שלי אלייך זה להתקין לבד.

יש סרטון שמאוד עזר לי, מאוד פשוט להבנה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד שתופר בבית ברמה גבוה מאוד מצאתי אותו בפייסבוק,

עושה עבודה יפה ולא יקר. החליף לי את העור בהגה ויצא כמו חדש.

יכול לקשר אותי אליו? מאיפה הוא?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של עבודה ונראה מצויין!

גם אני מחפש כיסוי, זאת לאחר שעשיתי פרוייקט אחד בעצמי ויצא מעולה.

רק הבעיה שהציפוי העליון של העור, נהרס ונשרט בקלות בלתי נסבלת, וכמה שחפשתי את הציפוי הטוב האמיד ביותר, לא עזר.

ד"א שני הקישורים שצרפת לא נפתחים אצלי משום מה.

ואשמח להמלצה לחומר יותר עמיד, אולי בכלל מבד אלקנטרה.

10.jpg

08.jpg

06.jpg

04.jpg

05 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי

כבר כיסוי שני שאני מחליף בפחות משנתיים וחצי. לכל אחד לקח קצת יותר משנה.

הנוכחי התקלף בפחות זמן מהקודם להפתעתי, מאחר ונסעתי רק שליש מכמות הנסועה עם הכיסוי הקודם, מה גם שהרכב היה מכוסה בשאר הזמן.

אני מחפש כיסוי עור איכותי, שיעלה כמה שיעחה העיקר שלא אצטרך לבצע אותה עבודה פעם נוספת.. מתסכל לגמרי.

אם יש כיסוי כזה עם נגיעות של צבע אדום מה טוב.20191020_165232.jpg20191020_165243.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...