Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HTC VIVE - חוויתי היום את עתיד הגיימינג, והוא מדהים

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשיטוטיי בניכר, נתקלתי בחנות מיקרוסופט אשר מציגה את ה-HTC VIVE עם כמה תוכנות / משחקים להדגמה.

ראשית הסתכלתי מהצד על המשתמש כאשר יש מסך שמראה לך מה הוא רואה וזה נראה סתמי ומאכזב.

תורי הגיע, שמים עליך את המשקף ואוזניות ולוקח כמה שניות טובות להשתחרר מההלם. אתה מרגיש לחלוטין בתוך העולם הוירטואלי.

אין תחושה (מן הסתם), הרזולוציה עוד קצת מפוקסלת (אמנם 1080p לכל עין, אבל ממרחק של כמה ס"מ זה לא מספיק), אבל איכשהו זה לא ממש משנה.

זה עובד חלק, התנועות מציאותיות ברמה מפחידה, וצריך כל הזמן להזכיר לעצמך שאתה בעצם עומד בתוך חנות בקניון.

זה לא רק לעיניים, אתה הולך פיסית במציאות, ומסתובב בתוך העולם הוירטואלי. כל תנועה שלך מתורגמת ישירות לעיניים.

קיר וירטואלי שצץ לך בעולם הוירטואלי מראה לך את הגבולות שבהן אתה אמור להסתובב.

היו מספר הדגמות, כל אחת יותר מדהימה מהשנייה. שוטטות בספינה טבועה, ציור וירטואלי באוויר, משחק יריות.

ההיצע הנוכחי מצומצם, ולא ראיתי עדין משחק שיחזיק מעבר להתלהבות הראשונית, אבל ללא ספק זה העתיד, והוא מדהים כבר עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חייב לעצמי התנסות בזה.

בעבודה אני מתעסק גם במציאות מדומה, אבל כרגע היישום שלנו מוגבל לסרטוני 360 מעלות שמנוגנים בעזרת סמסונג VR.

ברור לי שהפוטנציאל של זה עצום.

Sent from my C6833 using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HTC Vive זה כרגע הערכה הכי מתקדמת שמחייבת מחשב דיי רציני ולמעשה נותנת רק את התצוגה , השלטים והמעקב ראש.

קצת אחרי - Oculus rift אגב (שלטים יוצאים בקרוב , עקיבת ראש קצת פחות מתקדמת - אבל הרבה יותר משחקים ותמיכה) במחיר אבל מבחינת תצוגה - זהה.

Gear VR זה שיתוף פעולה של אוקולוס (פייסבוק) וסמסונג ליצור חנות ומשקפיים שיתלבשו על כל סמסונג גלקסי מ6S ומעלה - פה כבר לא צריך מחשב - אבל הרזולוציה והכח עיבוד מן הסתם משמעותית יותר חלשים (לסבר את האוזן - שני הראשונים צריכים מחשב של 1500 דולר , פה משתמשים בפלאפון של 400-700 דולר...).

הGearVR עצמו זה הערכה של העדשות עם כמה חיישנים שמתחברים לפלאפון.

Cardboard זה הפרויקט של גוגל שהתחיל בערך את התמיכה לVR על פלאפון ומתאים להרבה מכשירים. זה בעצם קרטון עם עדשות וNFC chip (כדי להגיד לפלאפון לעבור למצב תצוגה של VR) שבתוכו אתה שם את הפלאפון. וככה גם נקראת האפליקציה של גוגל לנושא.

ליביו (שיחקתי עם כל מה שברשימה הנ״ל. יש לי GearVR מהכנס של פייסבוק לפני שבועיים :) צעצוע חמוד)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה הייתי לוקח..

זה גימיק נחמד, לא יצא לי לראות את הvivo אבל הגיר מאוד נחמד, יצא לי לראות רק סירטונים ביוטיוב שצולמו ב360 וזה אחד המגניבים אבל לא דומה למה שסיפרו כאן על הhtc

Sent from my Be Touch 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאלט, ה-HTC VIVE זה פרויקט משותף בין HTC ובין Steam, וזה משהו שבאמת לא צריך להרחיב עליו במילים. אני אישית נכוותי ממכשירי סלולר של HTC, (וגם מהשירות בפורומים שלהם), אז אני לא צופה הצלחה מי-יודע-מה לחומרה שהם משווקים.

במעבר חד, אין סכנות בריאותיות בתחום הזה? ז"א מסך שנמצא מס' ס"מ מן העין נשמע כמו סיוט (או חלום) של כל אופטלמולוגיסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר עשרות סרטונים ביוטיוב (שממש עושים עוול לחוויה)

ואחרי הזמנה של האוקולוס בפרה אורדר בינואר (שבוטלה באיזה גל ביטולים שהיה להם)

היה לי את העונג להתנסות בVIVE באיזה פסטיבל VR שהיה פה אצלנו בתל אביב.

מה אגיד לכם, נישארתי ספיצ'לס.

אני ניסיתי את הציורים במרחב (נקרא tilt brush) היה מדהים ומיוחד.

אישתי הפחדנית ניסתה את האוניה הטרופה, והעיפה מעצמה את המשקפיים קצת לפני שהיא ראתה את הגוש השחור והענק מתקרב.

היא מתארת את הגודל כבניין של 8 קומות, מדהים!

מפה לשם, 16 דקות בערך אחרי פתיחת הרכישה לפני חודש וחצי בערך, הצלחתי לרכוש אחד.

והיום באופן מתוזמן להפליא קיבלתי את המייל הזה:

מקווה שהכל יעבור חלק עם המשלוח דרך ביי2

CF.jpg

עריכה אחרונה על ידי almog22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההזמנה המוקדמת של ה-oculus rift שלי בוטלה, ולא הצלחתי לשכנע את עצמי להוציא מעל 1000$ (כולל מסים ומשלוח) על HTC VIVE.

מחכה שיגיע לאמזון, ואולי אתפוס איזה מבצע טוב.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממתין לגיר VR לאחר שרכשתי ב49 במסגרת קניית הS7 EDGE.

על פניו זה נשמע מגניב לאללה אחרי צפיה בכמה סרטונים. בכל מקרה את הגרוש וחצי הזה הוא כנראה יהיה שווה.

אלף דולר לא הייתי מוציא על דבר כזה שככל הנראה אחרי שעה של התלהבות ייזרק לאחר כבוד באחת המגירות לצד עוד מיליון גאדג'טים חמודים ומיותרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...