Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלצולי מנוע- סיאט לאון 1.2 2016

t-b
שימו לב! השרשור הזה בן 2935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אשמח לעזרתכם

לרשותי סיאט לאון חדשה שנת 2016 מנוע 1.2 טורבו 110 כ"ס.

הבעיה היא שבנסיעה בעליה המנוע משמיע צלצולים ולפעמים שומע אותו צלצול גם בנסיעה במישור.

יש לציין שהיה לי רכב מאותו דגם שנת 2014 וכל הזמן התלוננתי במוסכי החברה לגבי צלצול במנוע (דטונציה)

סחבו אותי שנתיים עם התשובה שזה נורמלי עד שבפתאומיות אמרו שיש צורך בהחלפת מנוע, דבר אשר סירבתי לו והגענו למצב לרכישת רכבי הנוכחי עם הטבה.

ולתדהמתי גם ברכב החדש נותרתי עם אותה בעיה.

לאחר פגישה עם מנהל טכני מסיאט ישראל התוודה מולי שעניין צלצולי המנוע קיים בכל רכבי צ'מפיון מוטורס עם אותו דגם מנוע ותשובת היצרן שזה דבר טבעי והוא קיים בגלל תקנה יורו 6 לזיהום אוויר. דבר אשר לא שכנע אותי וזה סימן שיש להם בעיה עם אותו דגם מנוע מאחר והדבר לא קיים במנועים מנפח 1.4/ 1.8 .

מחומר מקצועי שאני מלקט מהאינטרנט אני מבין שהדיטונציה גורמת להתחממות יתר במנוע דבר אשר יגרום נזק למנוע עם הזמן. ומה גם ברגע שמפעילים מזגן ברכב הצלצולים מתרבים עוד יותר ונמשכים להרבה זמן.

אודה לעצתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי...ניכוות מאותו רכב שנת 2014 ואתה ממשיך ל 2016? איפה ההיגיון בלעשות טעויות ידועות מראש ולבכות עליהם? ובאמת שלא בקטע של להעליב חס וחלילה..הבטיחו לך שההדטונציות לא יהיו בריכבך החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אשמח לעזרתכם

לרשותי סיאט לאון חדשה שנת 2016 מנוע 1.2 טורבו 110 כ"ס.

הבעיה היא שבנסיעה בעליה המנוע משמיע צלצולים ולפעמים שומע אותו צלצול גם בנסיעה במישור.

יש לציין שהיה לי רכב מאותו דגם שנת 2014 וכל הזמן התלוננתי במוסכי החברה לגבי צלצול במנוע (דטונציה)

סחבו אותי שנתיים עם התשובה שזה נורמלי עד שבפתאומיות אמרו שיש צורך בהחלפת מנוע, דבר אשר סירבתי לו והגענו למצב לרכישת רכבי הנוכחי עם הטבה.

ולתדהמתי גם ברכב החדש נותרתי עם אותה בעיה.

לאחר פגישה עם מנהל טכני מסיאט ישראל התוודה מולי שעניין צלצולי המנוע קיים בכל רכבי צ'מפיון מוטורס עם אותו דגם מנוע ותשובת היצרן שזה דבר טבעי והוא קיים בגלל תקנה יורו 6 לזיהום אוויר. דבר אשר לא שכנע אותי וזה סימן שיש להם בעיה עם אותו דגם מנוע מאחר והדבר לא קיים במנועים מנפח 1.4/ 1.8 .

מחומר מקצועי שאני מלקט מהאינטרנט אני מבין שהדיטונציה גורמת להתחממות יתר במנוע דבר אשר יגרום נזק למנוע עם הזמן. ומה גם ברגע שמפעילים מזגן ברכב הצלצולים מתרבים עוד יותר ונמשכים להרבה זמן.

אודה לעצתכם

נסה למלא דלק באוקטן 98. הופעת צילצולים במקרים מסויימים אינה מעידה בהכרח על בעיה במנוע או בעיה לטווח הארוך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאון 2011 המנוע גם התחיל לצלצל, בהמשך התחיל לצרוך שמן בתיאבון שהלך וגבר עד שכמובן היה צורך להחליף בוכנות ורינגים בגלל התכנון והביצוע הדפוקים מלכתחילה במנועים הללו אז מה שאתה מתאר נשמע לא טוב...

לעצם העניין אני לא חושב שאמורים להיות צלצולים כאלו מהמנוע, האם אתה מתדלק תמיד באותה תחנת דלק? שווה לדעתי להתחבר עם מחשב לשקע האבחון ולראות אם אולי יש תקלה או מספר תקלות שעשויות לשפוך אור על מקור הבעיה.

בכל מקרה מכיוון שהרכב באחריות אל תסכים שיגידו לך שככה זה, זה הרי לא נכון ואם בחברה בארץ לא יהיו מוכנים להכיר בכך לדעתי שווה לפנות ליצרן עצמו. אולי יחליפו לך למנוע חדש?

תעדכן מה ההתפתחויות ושיהיה בהצלחה

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוהג במכוניות עם מנוע 1.2 TSI כבר 5.5 שנים, מעולם לא נתקלתי בבעיה של צלצולים. המנועים מצויידים בחיישן נקישות שאמור לאחר את ההצתה. אם נתקלת בתופעה זאת (ועוד במנוע חדש), סביר להניח שהדלק שלך באוקטן נמוך מ-95...

תחליף תחנת דלק.

עריכה: עכשיו ראיתי שפות״ש הוא יוזר חדש, אז אנא ספק הוכחות לטענות שלך (ההסבר שלכרוב סיפק לך איש מחלקת השרות של היבואן נשמע אעפס לא אמין במיוחד)

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מיסתבר שהחברה מכירה בזה כבעיה שלא מטופלת מיידית עד שהם מחליטים להחליף מנוע...

הייבואן לא מחליף מנוע בגלל שמופיעים מידי פעם צילצולים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...