Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות ממצלמה

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*שואל בשביל חבר*

יש לי רישיון כבר 4 שנים. ללא עבירות. אמא שלי נכה. היא רכשה רכב בעזרת ביטוח לאומי ואני נהג מסייע שלה. לאמא שלי אין רישיון. במסמכים של הרכב ובמסמכים של הביטוח מוגדר שרק אני יכול לנהוג ברכב.

נסעתי בכביש ותפסה אותי מצלמה עובר באור ירוק במהירות של 93 קמ"ש כאשר מותר 60 קמ"ש.

אמא שלי קיבלה מכתב בדואר שאומר שהיא עברה עבירה וקיבלה 10 נקודות. רשום כי בהמשך היא תוזמן לחקירה ו/או למשפט. אם היא לא נהגה ברכב היא צריכה להגיד מי נהג ולתת את פרטיו.

פניתי לעורך דין והוא אמר לי כי העבירה לא עליי ולכן אני לא שייך לסיפור. מאחר ואמא שלי היא בעלת הרכב ואין לה רישיון, דין העבירה כדין עבירה של רכב חברה. אף אחד לא יקבל נקודות וישולם רק קנס של 750 שקל. אמא שלי תצהיר כי היא לא יודעת מי נהג ברכב. העורך דין טוען כי לבית המשפט אין את המידע אודות הביטוח והפרטים כי רק אני יכול לנהוג ברכב.

עלות התהליך הזה לפי העורך דין היא 1000 ש"ח לא כולל מע"מ ולא כולל הקנס שישולם, עוד 750 ש"ח.

האם יש אמת בדבריו?

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הטענה שלו אבל אינני עורך דין לתעבורה,

ממליץ לך להתייעץ עם עוד עורך דין, אשר סיבוני שמניסיון שלי מאוד מומלץ במיוחד לעברות מהסוג הנ"ל, אם תרצה את הטלפון אשלח לך בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העו"ד המהולל לא יודע שקנס על חברה מוגדל פי 4 , חבל לשלם לו שקל אחד.

תן להליך להתגלגל , אם הסתיים רק בקנס מוגדל , דיינו,

אם תוגש תביעה , או אז יהיה צורך להעביר את הדו"ח לנהג ,

הלו הוא חברך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתבסס על מה שרשם פות"ש, המכתב שהתקבל מהמשטרה אומר כי בהמשך יקבלו זימון למשפט.

במידה ובעלת הרכב לא "תמצא" מי נהג ברכב, אזי האחריות לעבירה היא עליה - והיא תקבל את הקנס (פסילה/ נקודות - לא רלוונטי לעניין).

לגבי סכום קנס - אי אפשר לדעת. זה תלוי בהחלטת השופט.

דבר אחד אני מסכים חלקית עם העו"ד - בעקרון, לבית המשפט אין מידע לגבי הביטוח/ מי רשאי לנהוג ברכב (אלא אם ישנה מגבלה רשומה ברישיון הרכב - וגם אז, אין מה לעשות עם זה במשפט).

זה שהעו"ד כבר קבע כי הקנס יהיה 750 ש"ח - אולי כדאי שיגלה לנו את המספרים הזוכים בלוטו/טוטו תמורת 1000 שח+ מעמ.....

בקיצור - בעיני עושה רושם לא מקצועי ולא אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף כי המהירות היא 2-3 קמ מעל המהירןת שמזכה רק בקנס של 750 ש"ח.

מניח כי ניתן יהיה להסתדר עם התובע לפני הדיון להוריד את זה ל 30 קמ"ש מעל המותר ...

אבל עד אז עוד יעברו הרבה מים בירדן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...