Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג משאית פוגע שמסר פרטי ביטוח של משאית אחרת

שימו לב! השרשור הזה בן 2917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים בזמן נסיעה בפקק, נהג משאית נכנס ברכבי והשאיר שקע יפה בדלת תא המטען וסדקים בטמבון.

כשהחלפנו פרטים, צילמתי את רישיון הנהיגה שלו ותעודת הביטוח שהוא הביא לי אבל מרוב הכעס לא שמתי לב בכלל שמספר הרישוי שמופיע במשאית שלו (שאותה גם צילמתי) שונה ממספר הרישוי שמופיע בתעודת הביטוח.

בהתחלה הנהג הפוגע לא רצה לערב את חברות הביטוח ואמר שאולי נסגור את זה בינינו אבל בגלל שהיה ניראה טיפוס דיי מפוקפק, סביר היה להניח שהוא יברח או שלא ירצה לשלם את הסכום (נאמד כרגע בכ-10,000 ש"ח ואף יותר).

כרגע, חברת הביטוח שלי מנסה לבדוק אם יש לנהג הפוגע תעודת ביטוח על מספר הרישוי של המשאית הפוגעת, ונאמר לי מהם שיכול להיות שלמשאית הנ"ל אין בכלל תעודת ביטוח, כי כשהם התקשרו אליו הוא טען שעקפתי אותו מימין ולכן נכנס בי.

מנגד, שלחתי לחברת הביטוח שלי תמונות של הנזק שנגרם לרכבי ושם רואים בבירור שהמכה במרכז דלת תא המטען ולא בצד בכדי שיאמינו לגרסתי.

מאחר וזו דיי התאונה הראשונה שקורה לרכב אישי שלי, אני לא ממש יודע מה עלי לעשות ומבקש את עזרתכם.

1. להשאיר את הטיפול לחברת הביטוח ולהמתין לתשובה מהם?

2. לדבר עם הנהג הפוגע ולהציע שוב שנסגור את זה בינינו?

3. מה עושים במידה ואין לו ביטוח?

4. אני לא מעוניין להישאר עם הנזק חודשים על גבי חודשים ורק אחר אישור מחברת הביטוח שלו (במידה ויהיה) לתקן את הנזק, אז כדאי מעכשיו לתקן הכל על חשבוני ולהמתין לפיצוי מחברת הביטוח שלו או שעדיף להמתין בכל זאת?

5. אני לא רוצה לתקן את הנזק במוסך הסדר, אלא מעדיף לעשות את הכל אצל פחח מקצועי שלא נכלל במוסכי הסדר. זה אפשרי או שלבסוף אחרי שחברת הביטוח שלו תשמע את הסכום לתיקון הם יחליטו לא לאשר את סכום הפיצוי בכלל?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה כספית

תקן במוסך שלך לאחר הערכת שמאי שלך, שלם להם בשיקים דחויים ל 60-90 יום.

פנה לנהג תגיד לו ש/הביטוח שהוא נתן לך לא שייך למשאית שלו , ושישלח לך את הביטוח השייך למשאית שלו.

ישלח סבבה, לא ישלח תתבע אותו את בעל המשאית אם הוא לא הבעלים אלא רק הנהג, ואם יש לו ביטוח בתוקף, הוא כבר "ימצא את חברת הביטוח שלו"

כמובן שאם קיבלת פרטים על הביטוח שלו, ממנו או דרך חברת הביטוח שלך, תתבע גם אותם.

הכל אחרי שדרשת את תשלום הנזק ונענית בשלילה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סיפור דומה עם מונית. מסרתי את מספר הרישוי של הרכב הפוגע (הדבר הראשון שצילמתי) לסוכן הביטוח שלי, הצ'ק מהביטוח של הרכב הפוגע התקבל כעבור 90 יום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם!

עדכון: הנציגה מסוכנות הביטוח שלי התקשרה היום ואמרה שמצאו ששהמצאית מבוטחת בשומרה, אבל אמרה שהנהג/הבעלים של המשאית עדיין לא עדכן בכך את חברת הביטוח שלו.

שאלות תם:

1. אם הבנתי את הנציגה נכון, במידה והוא לא מעדכן את חברת הביטוח שלו בתאונה, לא אוכל לקבל מהם את הפיצוי שמגיע לי? אני אמור להתקשר לנהג הפוגע ולהגיד לו שיעשה זאת?

2. בנוסף, נאמר לי ע"י הנציגה שאני חייב שמאי מטעם חברת שומרה, ובמידה ואני לא מעוניין לתקן במוסך הסדר אני צריך לקבוע עם השמאי שלהם אצל הפחח שאצלו אני מעוניין לתקן את הרכב. אין כאן ניגוד אינטרסים? הרי הוא שמאי מטעם חברה שמעוניינת להפחית את סכום הפיצוי למינימום האפשרי והפחח שאליו אני הולך לא חאפר וגם לא זול כל כך. מצד שני, הרכב שנתיים על הכביש ומגיע לי חלקים מקוריים והמחיר עבור החלפים לא יהיה זול במיוחד. יכול להיות מקרה שבו חברת הביטוח תסרב לתקן בסכום שהפחח מציע ויפצו אותי רק בחצי מהסכום?

נאמר לי מהפחח שלא מעט מבטחים כמה רכבים על ביטוח אחד, אבל במקרה שלי תאונה, מה הנהג הנפגע אמור לעשות? לדווח כאילו הרכב שמופיע בביטוח פגע בו?

שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את הודעתי הראשונה שוב.

הנציגה מבלבלת את הראש סתם!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...