Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור כבל MUTE לדיבורית

NOSiVIC
שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שהתקין לי את הדיבורית לא חיבר את ה MUTE לרדיו דיסק.

אז אני רוצה לחבר אותו, אני יודע בדיוק מה הכבל MUTE של הרדיו דיסק, צהוב (רשום עליו MUTE).

מהדיבורית יוצאים 3 חוטים אדום שחור וצהוב ואני לא בטוח שהצהוב אכן הוא ה MUTE כי שלושת החוטים מחוברים לרדיו זה מספק לדיבורית את החשמל (לפי הסוויטש).

בנוסף ראיתי שהחוט הצהוב של הדיבורית מחובר ל + ברדיו דיסק וגם החוט אדום מחובר איתו והחוט + של הרדיו דיסק.

השאלה איך אני יכול לדעת אם הכבל הצהוב של הדיבורית זה אכן ה MUTE, חשבתי אולי למדוד את הזרם שעובר בו...

תודה מראש לעוזרים,

ד"א הדיבורית היא של נוקיה 3100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיבוריות שמותקנות עבור 3100, יש שני סוגים:

נוקיה מקורית, שמנה קצת, שבמרכזה כתוב NOKIA ,

ודיבורית תחליפית (ג'אטי).

איזה מהדיבוריות יש לך?

ואיזה ר"ד?

שלומי

כל מערכת סטריאו, הנה התפשרות מול הדבר האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי לפי הצבעים שהוא אמר ברור שאין לו נוקיה מקורי אלא ג'אטי. סביר להניח שהמתקין חתך את החוט (הלבן) של המיוט בסמוך לקונקטור מתחים של הדיבורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לפי ההסבר שלך באמת שלושת החוטים זה הזנת מתח למדיבורית ואין לך חוט שהולך למיוט של הרדיו דיסק, אני מציע לך לבדוק את היציאה של החוטים מהדיבורית מקרוב ולראות אם לא חתכו לך את הכבל של המיוט תסתכל מקרוב אמור להיות כבל לבן או כבל ירוק(אם אני לא טועה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה על פי מה החלטת שהיא מקורית, אם על פי זה שקנית אותה מחברת הסלולר אז זה לא אומר כלום כי לרוב הם מוכרים ג'אטי ומקורית רק בתוספת תשלום (ואם אתה מבקש במיוחד).

לי יש את הדיבורית המקורית של NOKIA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי ויש כבל צהוב שיוצא מהיחידה הראשית של הדיבורית ועוד כבר צהוב שיוצא מ"הסטאנד" של הפלאפון.

איזה מהם הוא ה MUTE או ששניהם(אותו כבל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכבל של הנוקיה המקורית ישנם 4 צבעים:

אדום,שחור,צהוב וכחול. המחבר (פלאג קטן בצבע שחור) צריך להיות עם 4 כניסות.

אם זה הפלאג, ה MUTE הוא צהוב.

הכבל של הג'אטי מורכב מפלאג עם 4 כניסות, ו4 צבעים:

אדום,שחור,צהוב, ולבן.

והחוט הוא הלבן.

שלומי

כל מערכת סטריאו, הנה התפשרות מול הדבר האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...