Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חציית פס לבן באור ירוק בצומת ורמזור שנהפך לאדום

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום חזרתי מהעבודה... סיוט אחד גדול בעיר ה**** הזאת.

ומרוב שהייתה תנועה אז נכנסו יותר מדי מכוניות לצומת כולל אני, אבל נכנסתי באור ירוק מלא. לאחר שעברתי חצי מטר את הקו האדום הרמזור נהפך לצהוב ואז לאדום. מאחורה יש מצלמת רמזור כתומה פעילה וידועה. כאמור, עברתי די הרבה את הפס לבן (אם כי לא נכנסתי לעמק הצומת) באור ירוק ולאחר מכן נהפך לאדום.

מה באמת קרה? שכרגיל הייתי תקוע מאחורי משאית (מאחל שיקום חוק שלא יהיו משאיות במדינת ישראל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו תלמד

לא נכנסים לצומת לא פנוי.

Junction.jpg

ולעצם העניין - אם עברת את פס הדריכה - הנמצא בד"כ סמוך לכניסה לצומת - לא צולמת. ואם בכל זאת צולמת יש גם משמעות לשאלה אם עמדת או נסעת בין שתי התמונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא נכנסים לצומת לא פנוויה.

התנועה זרמה והמשאית התקדמה אט אט והיה אור ירוק אז נדחפתי.

מה אני אעשה שהגונזילה הזאת שנקראת משאית פתאום נעצרת באמצע ואין לך שדה ראייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדחף אם אתה לא בטוח שמי שלפניך מפנה את הצומת בזמן.

קורה לי לא מעט בכמה רצפי רמזורים. נותן למי שמאחורי להתעצבן כמה שהוא רוצה. אני מודע להפרעה שאני עלול לגרום לתנועה החוצה, לא רוצה להיות האיש הרע.

דוגמא שהיתה לי השבוע - בצומת שאת תמונתה הבאתי קודם הנתיב הימני בעליה היה עמוס מאד. מישהו שבא משמאל ורצה להמשיך בנתיב פשוט מעמד לרוחב הדרך וחסם את שלושת הנתיבים לכל מי שבא מכיוון הצילום (כולל אותי) ועצר את התנועה בערך 2/3 ממחזור האור הירוק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה פשוט לא מבין מה הולך בעיר שאני גר בה בשעות אחר הצהריים בסיומם של ימי עבודה (4-5).

יכול להיות שטעיתי הפעם בשיקול הדעת.

העניין הוא איך המצלמה מגיבה למצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היית על פס הדריכה - לא קרה דבר. אם עמדת על פס הדריכה ובשתי התמונות אתה באותה עמדה - לא קרה דבר. אם התקדמת בין התמונות (הפרש של כשניה) - תקבל מכתב עם תמונות מצורפות ודרישה לתשלום (או, אם מזלך ממש רע, הזמנה לדין). כמובן בתנאי שהמצלמה פעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פס דריכה הוא הרכיב המוטמן באספלט ומגלה את מעבר הרכב על ידי השפעתו על שדה מגנטי. ניתן לזיהוי בצורת חריצים באספלט בצורת מצולעים, כאשר תמיד שתי צלעות לרוחב הכביש, ונמצאים כמה מטר אחרי שאתה עובר את העמוד של הגאטסו - אם בצומת ואם במצלמת מהירות "רגילה". התקנים דומים משמשים גם כחיישנים לניהול רמזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נותר לעשות ? לקוות שלא צולמתי?

מכיוון שאני לא יכול לכתוב מה אני חושב על המשאיות ועל הנהג משאית הספציפי הזה אני אירגע, אשתה מים ואלך לישון.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא נכנסים לצומת לא פנויה.

התנועה זרמה והמשאית התקדמה אט אט והיה אור ירוק אז נדחפתי.

מה אני אעשה שהגונזילה הזאת שנקראת משאית פתאום נעצרת באמצע ואין לך שדה ראייה?

אם גם היית מבצע את מה שאתה יודע, לא היית נתקע באמצע הצומת, כלומר לא להידחף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...