Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית אי נסיעת מבחן בדאצ'יה סנדרו סטפאווי

oe300
שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כיוון שהתא המשפחתי שלנו מתרחב (קולולוש!) חשבנו להחליף את הרכב למשהו יותר חסכוני וצנוע.

באורך ספונטני השארתי הודעה באתר דאצ'יה לתיאום נסיעת מבחן, חזרו אלי יום אחרי תיאמנו ליום שישי בשעה 11 בבוקר.

בבוקר יום שישי, שיחת טלפון בסביבות 9 בבוקר, מצלצלים לוודא שאנחנו מגיעים (מגניב!). איזה יופי שדוגאים לוודא את זה!, אפילו אמרתי לו שנקדים קצת נאמר לי שאין בעיה אבל שאצטרך אולי להמתין עד השעה 11 כי לא בטוח שהרכב יהיה מוכן לפני כן.

הגענו לבית דאצ'יה בפתח תיקווה, חניה חינם היה קל למצוא יחסית.

נגשתי אל נציג נסיעות המבחן ונאמר לי על ידיו שאני צריך לקבל הצעת מחיר טרם הנסיעת מבחן, תפסנו לנו נציג מכירות לאחר שהתפנה ישבנו איתו דיברנו איתו הראה לנו את הרכב את האיבזור וכל מה שיוצא בזה. עברנו על התוספות האפשריות ואמרנו לו בוא נעשה נסיעת מבחן ונתקדם מפה הלאה.

שמח וטוב לבב הלך לנציג להביא אותנו אליו.

הגענו חזרה לשולחנו של הנציג ואז אמרו לנו שהרכב לא נמצא ושהוא בנסיעה כרגע.

לכששאלנו מתי נקבלו- נאמר לנו שיש עוד אנשים בתור אז בערך עוד שעה ורבע עד שעה וחצי. ואם אנחנו לא רוצים להמתין אז הוא יכול לתאם לנו לשעה 13:30 לאותו יום.

כשהבנו שאין עם מי לדבר ולא רק שתיאמנו מראש נסיעת מבחן מראש לחינם אלא שלא מוכנים להביא לנו את הרכב לאחר שיחזור הנסיעה בה הוא היה באותה עת, אספנו את מטלטלינו ויצאנו מן האולם בלי שוב.

אם זה היחס כשאנשים רוצים לרכוש רכב, אני לא רוצה לדעת מה קורה אחרי שהיבואן יקבל את הכסף.

חבל לי מאוד שזה השירות שאנחנו מקבלים עוד אחרי שתיאמנו ואחרי שוידאו את בואנו, אנחנו ומשפחתנו לדאצ'יה לא נכנס יותר.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תחשוב שזה קורה רק בדאצ'יה. זה לא הפתרון לוותר ולהגיד "אני לא אכנס לשם יותר". זה יכול לקרות בכל מקום. לי אישית דבר כזה קרה לי כבר פעמיים. פעם אחת בדלק מוטורס (פורד) ופעם אחרת בכלמוביל (מיצובישי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגזמת בתגובה,תקלות כאלה קורות ולוותר על רכב בגלל זה לדעתי חבל.

אולי היו פקקים או איזה עומס בנסיעות שהיו מוקדם יותר באותו בוקר ולכן היה את האיחור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה מטרת השרשור, למעט שחרור קצת עצבים.

אתה רוצה פתרון? יחס? נסיעת מבחן?

החלטת שאם זה היחס עכשיו אז אתה מוותר על העסקה לגמרי?

עכשיו הרכב לא מתאים לך?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה המדינה מתנהלת וחבל שכך . זמן זה לא זמן ואין חשיבות לזמנו של האחר .

אם מתכננים נכון את נסיעות המבחן זה לא אמור לקרות .

לאחרונה עשיתי נסיעות מבחן בפורד שברחוב המסגר ובסוזוקי שנמצא בסמוך אליו והזמנים דפקו כמו שעון .

להערכתי מדובר על כשל במערכת שנגרם ע"י מישהו לא אחראי שזה מה שעלול להוציא שם רע

לסוכנות . מספיק טיפש אחד לקלקל את השם של העסק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניכנסתי לסוכנות על הדרך ועשיתי סיבוב על הסנדארו. לקחתי הצעת מחר ושבוע אחרי סגרתי

אני מאוד מרוצה ממנה למרות שזה האוטו של אישתי . בסוף השבוע האחרון היתי איתה באילת והצריכה היתה 5.2 ל100 ק"מ בנסיעה עם רכב מלא ובמהירות ממוצעת של 100-110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מפתיע התגובות השליליות כנגד פותח השרשור כאילו הוא אשם במשהו. החוויה שעבר שלילית - נקודה. הזלזול של הסוכנות בזמן שלו ברורה.

נכון שההמנעות שלו מהמותג פוגעת גם בו אבל זכותו לבזבז את כספו אצל מי שמכבד אותו ואת הזמן שלו.

די עצוב שהגענו למצב שבו רמת הציפיות שלנו ליחס סביר מאחרים, בכל תחום, הוא מבחינת מותרות שאסור לצפות להן.

זה לא רק התנהלות מטופשת מצד נותני שירות זה סתם זלזול וחוסר אכפתיות מהאדם שממול.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נגד ה פותח,אלא נגד ההחלטה לפסול רכב על סמך זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...