Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית מאוד על מורשה מזדה פורד פ' שלום רמלה

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העברתי בעלות מאימי על עצמי על מזדה שאני נוהג עליה כבר כ4 שנים. בהעברת בעלות בדואר קיבלתי שובר להחלפת שמן מנוע במוסך מזדה מורשה, החלטתי להחליף שמן מנוע למרות שהרכב עבר טיפול בנובמבר ולא נסע מאז כמעט כי אחרי התנעה שהשמן ששמו לאימא שלי נשמע כאילו הוא סמיך מידי וגורם לטיקטוקים במנוע, בכל מקרה הסיבה להחלפה לא באמת רלוונטית.

לא נסעתי למוסך מזדה פורד מורשה הרגיל ברחובות שאימא שלי נסע אליו כמה פעמים והיחס שם היה נהדר מכיוון שהכי מהר שהם הציעו לי לבוא זה רק אחרי פסח.

קבעתי ב8 בבוקר ביום ראשון להגיע למוסך מזדה פורד פ' שלום רמלה, הגעתי ב7:50.

קיבלה אותי פקידה נחמדה מאוד שעברה איתי תהליך בירוקרטי כאילו מינימום רכשתי רכב חדש מהם, אבל כל התהליך היה נעים והפקידה הייתה מאוד נחמדה.

הלכתי עם הפקידה לרכב, פתחתי אותו לפניה עם הקודן קוברה שלי היא רשמה את הקילומטרג' של הרכב ונעלתי אותו והאזעקה עבדה נהדר כמו בכל השנים שהרכב נמצא במשפחה שלי.

ניגש אלי מנהל עבודה של המוסך, נראה כמו בחור נחמד שהציע לי לעשות פוליש לפנסים, סירבתי בנימוס.

הבחור הלך לרכב שלי, הצעתי לו לפתוח את הרכב כדי שהוא לא יסתבך עם האזעקה של הקוברה, אך הוא סירב טעה כמה פעמים ונעל לי את האזעקה של הרכב! אפשר היה לראות בבירור שלבחור אין מושג איך להתנהג עם שלט של אזעקת קוברה!

אבל התעלמתי, קורה כולנו בני אדם, הוא פתח את האזעקה דרך הקודן הפנימי של הרכב והמשיך האלה

הרכב שלי נלקח לליפט אך לא הרשו לי לעמוד לידו כדי לראות מה נעשה בו אלה רק לשבת בחדר ההמתנה.

מחדר ההמתנה ראיתי בחור שמחליף שמן ביד אחת וביד השנייה מעשן סיגריה, ואז לפתע ראיתי אותו מחבר כבלים למצבר של הרכב שלי!

שאלתי את מנהל העבודה לפשר הדבר מיד לאחר שהחזירו לי את הרכב והוא אמר שהבחור ניסה להניע רכב אחר בעזרת המצבר של הרכב שלי! אך הוא עצר אותו בזמן ולבסוף הוא לא עשה את זה!

התעלמתי מהעניין, טעויות קורות אולי עובד חדש שעוד לא יודע איך אמורים לעבוד במוסך מורשה,

לאחר כל הטיפול מנהל העבודה עמד לידי ניהלנו שיחת חולין והוא נשמע כמו בחור נחמד על מצב הרכב, על התושבות שהחלפתי לו במוסך אחר ובכלל נראה כבחור נעים.

רציתי לסוע הביתה שלפתע הבנתי שהרכב לא נפתח כלל בעזרת האזעקה וכשהוא נסגר הוא נסגר ללא הפעלת האזעקה.

פניתי מיד לבחור, הוא ישב בתוך הרכב שלי ניסה כמה פעמים לפתוח את הרכב בעזרת הקודן ולהחזיר את האזעקה לחיים כשלבסוף הוא פתח את הפלאפון וחיפש פתרונות בGOOGLE!

לבסוף כשלא הצליח כלום, אמר שאין מה לעשות ושאני הגעתי לפה עם אזעקה תקולה וזאת בעיה שלי וזה לא משהו שהם עשו.

התפתח וויכוח ביני לבינו, הוא האשים אותי בדרך עקיפה לא פחות ולא יותר בזה שאני הגעתי למוסך שלהם עם אזעקה תקולה ואני מנסה לעקוץ תיקון חינמי שלה,

"אני לא מבין מה אתה מנסה בכלל לעשות פה אבל זה לא יצליח לך!".

אמרתי לו שאני רוצה לדבר עם האחראי שלו, הוא אמר לי שאני יכול לרצות והוא זה שאחראי וזאת בעיה שלי שיש לי אזעקה תקולה שאגב עבדה נהדר מאז שנת 2007 ואפילו בישור קו הגדול שעשיתי ב"אורן שרותי רכב" לפני כשבועיים היא עבדה נהדר, ואני בטוח שאם מישהו ישאל את המוסכניקים שם הם יעידו שאני אכן דובר אמת ואני בן אדם אמין שלא מחפש לעקוץ שטויות שכאלה!.

לסיכום עזבתי את המוסך עם אזעקה לא עובד, כועס מאוד, מושפל מאוד בזה שהאשימו אותי בצורה עקיפה שהגעתי לשם לא פחות ולא יותר בשביל לעקוץ תיקון חינמתי של האזעקה וכלל לא כדי להחליף שמן מנוע!

חשוב לציין, לא הרמתי את הקול במוסך ודיברתי בנימוס גם כשראיתי את התקלה עם האזעקה עד לרגע שבו האשימו אותי בזה שהגעתי עם אזעקה לא עובדת מראש.

אני עכשיו מחכה ומקווה שזאת רק נעילה זמנית של האזעקה בגלל רצף כישלונות לפתוח אותה, ככה או ככה זאת לא דרך להשתמש בה בטח שלא במוסך מזדה מורשה.

ממליץ להתרחק מהמוסך הזה כמו מאש, אם למנהל העבודה שלהם אין מושג איך לעבוד עם אזעקת קוברה סטנדרטית של מזדה, אני לא יודע מה רמת העובדים שם, בחיים שלי לא חוויתי כזאת חוויה נוראית במוסך ולא זכור לי משהו כ"כ בוטה ולא נעים גם בשירותים ציבוריים אחרים!

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שזול עולה ביוקר.

זו הסיבה שאני בחיים לא אתפתה לקחת שוברים כאלה למקומות שאני לא מכיר.

היה כאן בחור שבוע שעבר עם פיאט בראבו (אם אני לא טועה) שבמסגרת טיפול חינם דומה - שפכו לו 2 קילו שמן יותר ממה שצריך ועשו לו נזקים.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, טעיתי פעם אחת ולא אחזור על הטעות הזאת. ציפיתי לרמה מינימלית של משהו פשוט כמו החלפת שמן מנוע ופילטר שמן.

כמו כן חשוב לציין שבסוף הטיפול שביקשתי לקבל תדפיס של מה עשו לי לרכב הם סירבו בטענה שלא שילמתי כסף פיזי אלה רק בשובר ולכן לא מגיע לי שום תיעוד של ההחלפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...