Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יותר מדי שמן או פחות מדי? (מדיד שמן מבלבל בקורולה 2008)

vardump
שימו לב! השרשור הזה בן 2928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורולה 2008.

בבדיקת שמן בבוקר לפני הנעה. צד אחד של המדיד נמוך צד שני גבוה.

מבלבל.

בבדיקה לאחר הנעה והמתנה של מס דקות, כנל, רק שההפרשים יותר גבוהים.

מדידה ראשונה בבוקר:

1.jpg2.jpg

מדידה בבוקר לאחר הנעה קצרה והמתנה של מס דקות:

3.jpg4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת בדגם זה ואחרים.

ההבדל בין מינימום למקסימום הוא ליטר אחד. ברור שיש לך קרוב למינימום, בין 200-400 מ"ל מעל המינימום. אני הייתי ממלא חצי ליטר (500 מ"ל) ובודק במצב מנוע קר , שטח מפולס לגמרי, הוצאת המדיד , ניגובו , הכנסה איטית עד הסוף, הוצאה איטית ועדינה ואז מקבל אינדיקציה למצב . נסה למדוד גם במצב הפוך של המדיד (180 מעלות). אם המדידה נראית טובה ומדוייקת ועדיין חסר השלם במשורה כל פעם 100-200 מ"ל עד למקסימום.

דרך אגב , האם הרכב צורך שמן באופן מופרז?

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני תמיד חושש למלא יותר מדי, לפי מה שהבנתי עדיף לנסוע עם קצת פחות מדי (כמובן לא מתחת למינימום) מאשר יותר מדי, והמדיד הזה מאוד "מלחיץ" כביכול בצד אחד יש הרבה מעל למקס.

אתמול בלילה הוספתי קצת שמן (פעם אחרונה בוצע בטיפול שלו לפני חצי שנה לערך), המדידה הנל בוצעה היום בבוקר.

לגבי צריכת שמן אני לא יודע, אנחנו נוסעים בסביבות 10-12K בשנה, מטופל אחת לשנה אצל המוסך יבואן ותמיד מחליף שמן ופילטר שמן בכל טיפול.

אף פעם לא נדלקה לי נורת שמן בין הטיפולים.

ידוע לך אולי באיזו כמות אמורה להידלק הנורת שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, סליחה על החפירה,

אז בוודאות מסתכלים על הצד הנמוך יותר ולא על הצד שמראה שיש יותר מדי במדיד?

תמיד אבל תמיד יש את הקטע המסריח הזה במדיד.

האמת, אם בוודאות אין יותר מדי שמן, אז יש מצב שאשאיר את זה ככה עד לטיפול כאשר אני כמובן מחזיק בקבוק שמן בבגאז, כשהנורה תידלק אוסיף.

עריכה אחרונה על ידי vardump
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיק את המדיד בצורה שאתה מוציא אותו מלמעלה למטה ותסתקל אל תניח אותו ישר או תהפוך אותו לראות זה לא מראה מדידה נכונה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...