Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז 2016 0 ק"מ ליסינג או שברולט ספארק 2016 LT+ יד ראשונה מהיבואן

haims84
שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כחלק מחיפושי אחרי רכב, ואחרי שדיברתי עם היבואן של מיצובישי והבנתי שהספייס סטאר החדשה תגיע רק בסוף השנה, הם הציעו לי את המיצובישי אטראז', שאמנם עולה כ15K יותר, אבל נשמעת דומה מאוד לספייס סטאר, מאובזרת מאוד, וסה"כ רכב נחמד מאוד.

השאלה היא שאם אני מתכוון לקנות אחת כזו 0 ק"מ ליסינג, המחיר יהיה בסביבות ה80K, והרכב יהיה יד שניה . משמע אם הגעתי כבר לסכום הזה, האם כבר לא עדיפה לי השברולט ספארק 2016 בגרסת הLT+ או LTZ כיד ראשונה מהיבואן.

אני בעיקר מחפש רכב חסכוני, לא גדול, מאובזר כמה שיותר, שישאר איתי כמה שנים טובות ...

אני רווק, והנסיעות שלי יהיו קצרות סה"כ חצי בינעירונית חצי עירוניות ...

אשמח לשמוע דעתכם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ספארק ltz תהיה מספקת עם מנוע 1.4 לבינעירוני השאלה איך הנוחות שלה בנסיעות ארוכות (ויותר מאובזרת מרוב האופציות בקטגוריה).

האטראז היא בסהכ גרסאת הסדאן של הספייס סטאר וגם היא קיבלה מתיחת פנים מינורית כמו הספייס סטאר (נאמר לך אולי מתי תגיע?) ופחות חסכונית מהספייס סטאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה יואב,

אני באמת חושש מהיות האטראז' עם אותם נתונים כ"ס וסמ"ק כמו הספייס סטאר, אבל כבדה ממנה במעל 100 קילו, זה לא יכול לעשות טוב לביצועים ...

אני גם תוהה למי מהן יהיה יותר שוק במכירה עתידית, ואני מבין שהשוק הולך להיות מוצף באטראז' עקב כך שצה"ל מחלק אותם לנגדים שלו ...

מצד שלישי האם באמת כדאי לקנות רכב חדש היום ? לפחות האטראז היא 0 ק"מ ליסינג, אז אני כביכול מקבל רכב ב"דרגה" גבוהה יותר עבור הכסף שלי ...

לשאלתך, הבחורה במיצובישי דיברה על סוף השנה, נדמה לי נובמבר ... אני גם התבאסתי לשמוע את זה ...

עריכה אחרונה על ידי haims84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק זריזה יותר ובעלת מושבים נוחים יותר וגם עם תמיכה צדדית טובה יותר.

גם בנסיעות ארוכות אין בעיה של נוחות.

לאטרגז יתרון של מרווח מאחור ותא מטען גדול יותר.

לדרישות שלך הייתי לוקח את הספארק.

אבל ב83 יש לך את האיביזה שטובה בכול פרמטר מהספארק או ב84 את הפיגו החדשה,כאדר החיסרון שלה זה חוסר איבזור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את האוטומטית הלא מאובזרת חדשה ב83. אני אהבתי אותה חוץ מהחוסר אבזור המעליב ברמת אבזור הנמוכה. מולה יש את האיביזה רפרנס גם באותו אזור מחיר ועם אבזור נורמלי וביצועים טובים יותר, אך רק שנתיים אחריות וגיר עם מוניטין אמינות לא מושלם.

את האטראז לא אהבתי בכללי.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא התרשמתי מהאטראז'. אמנם לא אני נהגתי אך אני יכול להגיד שהאוטו רועש בנסיעה. מרגישים שהוא מתאמץ. בנוסף, הוא לא מרווח הרבה יותר מסופר מיני אחרות אם לא פחות מרווח. מבחינת אמינות, אני חושב שהוא עדיף מהשברולט. רוצה לציין כי לפני כשבוע נתקלתי בחיפה בג'יפ שברולט קפטיבה חדש שהמנוע שלו החל לעלות באש. למרבה המזל, האש לא גדלה ובמהרה כובתה ולא קרה כלום לאף אחד. זה לא בהכרח אומר משהו על הספארק אבל כן היה חשוב לי לציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו עולה עכשי 85.

האיביזנ ברמת גימור style ולא רפרנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול באיבזור.

כמו כן ההבדל הוא 9 אלף,האקסס עולה 85 האקטיב עולה 94.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הסוכן שהיה, היה להוט מאוד לדחוף לך את האטראז', שכן מישהו חייב לממן את המכירות האדירות לליסינג.

כי לפני חודשיים בערך סוכן של מיצובישי אמר לי שהספייסטאר החדשה צפוייה להגיע במאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן האקסס והאקטיב ב88K ו98K בהתאמה -

http://www.peugeot.co.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/peugeot_prices_Feb2016.pdf

הייתי שמח למצוא את האקטיב באיזה 0 ק"מ משתלם, אבל ההנחה עליה ב0 ק"מ נמוכה מאוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הסוכן שהיה, היה להוט מאוד לדחוף לך את האטראז', שכן מישהו חייב לממן את המכירות האדירות לליסינג.

כי לפני חודשיים בערך סוכן של מיצובישי אמר לי שהספייסטאר החדשה צפוייה להגיע במאי...

האמת שגם לי אמרו משהו דומה לפני חודש ומשהו, אבל זו התשובה שקיבלתי היום ממיצובישי ... אני מאוד אשמח לטעות ... השאלה איך אפשר לברר את זה בוודאות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג של לובינסקי פירסם פה את המחירון החדש,יש בכללי.

ושם האקטיב 94 והאקסס 85.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין לי הרבה ניסיון כמו לחברים המכובדים כאן, אבל אני יכול להגיד בוודאות שהאטראז זה הרכב הכי גרוע שיצא לי.שהמולטימדיה לא תסנוור אותך,תעשה נסיעת מבחן.

חשבתי שבאיביזה שלי אין בידוד רעשים טוב עד שנסעתי באטאראז וכשחזרתי לאיביזה הרגשתי על אי בודד. כל האצה מלווה ברעש של מכסחת דשא ונראה שאם תפתח את החלונות הרעש רק ירד.

מעבר לזה הרכב מרגיש יציב כמו קטנוע.

בסכום כזה,שזה סכום לא קטן עש רכבים טובים יותר.למעשה כמעט כל רכב שתבחר יהיה טוב יותר.תנסה פיג'ו 208 טורבו, רנו קליאו,איביזה ,לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...