Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם רשת wifi על גבי רשת חשמל -מה בדיוק אני צריך?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 2675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני צריך לשפר את הקליטה בחדר מרוחק .ממה שהבנתי מוצר כזה יכול להתאים לי השאלה שלי זה האם אני צריך 2 כאלה? האם הם זהים ?כי לפי מה שאני מבין היחידה שמתחברת לראוטר הראשי לא צריכה לכלול ויפי. האם יש בעיה עם חשמל תלת פאזי בבית? http://ksp.co.il/?uin=19752

עריכה אחרונה על ידי koka

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם רשת על חשמל לא טוב - זה עבד לאט מאוד, היו ניתוקנים עד שהאדפטר התקלקל.

עדיף לסלול כבל ולחבר ראוטר או לחליפין, אולי לשים ראוטר לעבור כרפיטר איפה שהוא באמצע איפה הוא כן קולט וגם לכסות את הטווח שאתה צריך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי שונה, אצלי זה עובד מצוין כבר ארבע שנים. יש לי מתאמים של d'link

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסלול זה בעיתי מבחינה אסטתית לכן מראש ביטלתי את האפציה הזאת. נסיתי עם ראוטר כרפיטר אבל כנראה לחדר הספציפי יש קירות עבים לכן זה לא היה להיט.איך ניתן לדעת האם שני השקעים המיועדים יושבים על אותה פאזה?סולל הדרך איזה דגם יש לך האם הוא עדיין נמכר?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

1.המתאימים החדשים שונים קצת מהישנים, יש תקן חדש של IEEE.

2.המתאמים החדשים עובדים על פאזות שונות, אם כי כך המהירות איטית יותר.

3.המתאמים החדשים עובדים טוב יחסית ביחס לקודמים, בתנאים אידאליים(חד פאזי, מרחקים לא ענקיים) מתקבלת העברה של 100 מגה.

עריכה: אתה בטוח שרשת החשמל בדירה שלך תלת פאזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב סל המוצרים שלהם.

המוצר שאני משתמש בו מיושן וכבר לא קיים

אני משוכנע שתמצא כאן מוצר שמתאים לצרכים שלך.D-Link Networking Powerlines, Range Extenders, DHP-600AV, 308AV, P308AV, W310AV, W312AV, 601AV, .jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם רשת על חשמל בבית, מתאמים מדגמים חדשים, מהירות אינטרנט כמו בחיבור קווי, רשת ביתית זה עניין אחר. עובד כרגע עם מתאמים של EDIMAX. אפשר לקנות בבודדים או כקיט של 2 יח'.

צריך מתאם שיתחבר על יד הראוטר ומתאם נוסף על יד כל צרכן רשת, בסלון למשל מתחבר לי יחידה כזו לסוויצ' וממנה למחשב סלוני ולממיר של YES לטובת ה VOD, בחדר עבודה לסוויצ' נוסף ממנו למחשב ולמדפסת רשת.

עובד מצויין, אך אין לי תלת פאזה בבית. וזה יכול לגרוע עד כדי אי עבודה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיונות חוזרים עם רפיטרים, ראוטרים ועוד פתרונות שלא הצליחו להעביר את האינטרנט בצורה טובה מהחדר בו הראוטר יושב לחדר של אחי הקטן לאורך שנים, שני מתאמים של EDIMAX ו10 דקות עבודה הצליחו לפתור את הבעיה. אצלי הם מחוברים על אותה הפאזה, אם גם אצלך השקעים מחוברים בצורה הנכונה אני ממליץ לנסות.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה, כבר שנה אני סובל מחוסר קליטה בממד למרות שהוספתי ריפיטר בבית. הדלת קוטלת את הקליטה.

כשהדלת פתוחה אפילו קצת מהירות ההורדה סבירה עם כ25 מגה לשניה,דלת סגורה 4 מגה לשניה במקרה הטוב.

איך אני יכול לוודא שבדירה שאני גר החשמל הוא תלת פאזי או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סותר, בדיוק כמו שיס נותנים מתאמי רשת כאלה שרצים על הקוים שלהם במקביל לשידורים. תקרא פה :

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=260114&start=45

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר הזה כרגע חסום לי בגלל שבעבודה חוסמים לנו אתרים מסויימים, עוד כמה ימים מגיעים להתקין לי VOD+MULTIROOM אני יכול להשתמש בזה לאינטרנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...