Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקשר לרמקולים , לא דחוף לי אז קחו את הזמן

taltal8900
שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רדיו דיסק jvc kdg- 405

עכשיו אני רוצה לקנות רמקולים ובינתיים מה שהכי נראה לי טוב וגם לתקציב שלי זה

סט קומפוננט magnat bp 216 150 וואט

6על 9 של פיוניר 330 וואט

אם תוכלו לתת חוות דעת או המלצות בקשר לרמקולים אני ישמח !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו חברה ראיתי בחיפוש את כל מה שקשור לקומפוננט של מאגנט (עזבו בינתיים את הפיוניר זה פחות בעייה) והאמת זה רק הכניס אותי ליותר תסבוכות!

אם יש פה מישהו שמבין ויכול להמליץ לי על משהו בסדר גודל של 400 שקל לסט קומפוננט שלדעתו יותר טוב מ"הזבל הסיני" אז שירשום תודה!

ובלי להתחכם בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו חברה ראיתי בחיפוש את כל מה שקשור לקומפוננט של מאגנט (עזבו בינתיים את הפיוניר זה פחות בעייה) והאמת זה רק הכניס אותי ליותר תסבוכות!

אם יש פה מישהו שמבין ויכול להמליץ לי על משהו בסדר גודל של 400 שקל לסט קומפוננט שלדעתו יותר טוב מ"הזבל הסיני" אז שירשום תודה!

ובלי להתחכם בבקשה

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=T-Speakers&Manufacturer=&keyword=&minprice=299&maxprice=400&Param1=%F7%E5%EE%F4%E5%F0%F0%E8&Param2=&Param3=&Param4=&OrderBy=low&x=10&y=8

עשיתי לך חיפוש קטן בזאפ, עד 400 שקל - הMAGNAT ,

בתור מישהו ששומע בהם (מוגברים, לכן אני לא נותן דיעה "מוסמכת") מצויינים.

לא ציינת אם אתה צריך 6.5 אינץ או רק חמש ורבע אבל אם רק חמש ורבע אז מאגנט בול פאוור

שאותם שמעתי גם לא מוגברים (לא באוטו שלי) ונראה לי שגם לא מוגברים

הם נותנים תמורה לכסף. אם אפשר 6.5 , עד 400

אפשר אולי גם בלאוקפונט שאותם לא שמעתי אבל אני סומך על השם

שזה לא משהו נוראי

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=39602

אם אתה מתרחב קצת - אתה יכול "אפילו" להגיע עד מורל מילניום ב489 ש"ח...

הנה, המשך טבלת המחירים בשבילך

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=T-Speakers&Manufacturer=&keyword=&minprice=400&maxprice=&Param1=%F7%E5%EE%F4%E5%F0%F0%E8&Param2=&Param3=&Param4=&OrderBy=low&x=6&y=12

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...