Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילוף מדבקה של השחרת חלונות

שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כחודשיים קניתי רכב יד שנייה והבעלים הקודמים עשה השחרת חלונות אבל אחוז נמוך מאוד כ-20-30%, וגם כל המדבקה קרועה ומלאה שריטות ויש חלקים שהיא אפילו שרופה.

אני רוצה לחדש את ההשחרה ולשים אחוז גבוה יותר.

איך אני יכול לקלף את המדבקה הקודמת? זה ממש קשה, ויש חלקים שהמדבקה עצמה יוצאת אבל הדבק נשאר.

אין לי נקודת חשמל בשביל פן.

אם זה משנה מדובר ביונדאי i30 2009.

ועוד שאלה לא קשורה, כמה יעלה לי טיפול דייטילינג מקיף לכל הרכב?

כולל פוליש, וואקס, טשטוש שריטות עמוקות, תיקון סווילרס.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה אזור אתה בארץ?!

בגדול מקומות שמתעסקים עם השחרה יכולים להוריד לך את הקיימת, אז פשוט תיגש למקום מומלץ (לאזור שלך)

לגבי טיפול בצבע צריך לדעת מאיזה אזור אתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה איזור אתה?

על מנת למנוע שריטות והורדת כל הדבק הישן כדי שלא יפריע להדבקה החדשה והלכלוך מומלץ לגשת לבעל מקצוע.

מומלץ להשקיע קצת יותר כסף במידה ויש תקציב ולהדביק מדבקה איכותית מאוד שתשרוד שנים ולא תהיה רגישה לשריטות וכל השטויות האלו שקורות בהתקנה גרועה ביחד עם פילם סיני.

אם תגיד מאיזה איזור אתה אני אולי אוכל לפנות אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה אזור אתה בארץ?!

בגדול מקומות שמתעסקים עם השחרה יכולים להוריד לך את הקיימת, אז פשוט תיגש למקום מומלץ (לאזור שלך)

לגבי טיפול בצבע צריך לדעת מאיזה אזור אתה

אני מאזור המרכז, ראשל"צ.

אני עושה את ההשחרה אצל חבר של אבא שלי שמתעסק בזה, והוא עושה לי מחיר ממש טוב (300 שקל ל2 חלונות, 2 משולשים ושמשה אחורית) אז אני לא יכול לדרוש ממנו שגם יוריד לי את המדבקה הקודמת...

מאיזה איזור אתה?

על מנת למנוע שריטות והורדת כל הדבק הישן כדי שלא יפריע להדבקה החדשה והלכלוך מומלץ לגשת לבעל מקצוע.

מומלץ להשקיע קצת יותר כסף במידה ויש תקציב ולהדביק מדבקה איכותית מאוד שתשרוד שנים ולא תהיה רגישה לשריטות וכל השטויות האלו שקורות בהתקנה גרועה ביחד עם פילם סיני.

אם תגיד מאיזה איזור אתה אני אולי אוכל לפנות אותך.

אני מאזור ראשל"צ.

אני מעדיף להשקיע כמה שעות ולהוריד לבד עקב בעיה כלכלית...

כמה נראה לך יעלה לי רק ללכת לבעל מקצוע שיוריד לי את המדבקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניגשתי בעבר למקום מקצועי מאוד שביקש ממני 100 שקל על הורדת הציפוי והחזרת החלון כמו שהיה. כשביצעתי את ההשחרה באחוריים אז הורידו לי את הישן תמורת 50 שקל. בקיצור כסף זה יעלה אלא אם תתקזז עם הבחור שתעשה אצלו או משהו. ממה שראיתי פאן מוריד טוב ומהר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, תלוי בעוצמת הפן.. בכללי כשעשיתי תיקונים אצלי והורדתי את אחת המדבקות השתמשתי באקדח חום(בלאוור) וזה ירד יפה מאוד בלי דבק(אבל זה גם תלוי מאוד בסוג החומר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יש מתקינים שיודעים איזה חומרים משאירים סימנים ואיזה לא.

בד"כ, לפי מה שאני יודע, זה קשור לכמות הזמן+איכות הפילם. סביר להניח שפילם סיני ממש גרוע ישאיר.

כשאני השחרתי את החלון האחורי הגדול נאמר לי מנסיון של בעל המקצוע עם אותו סוג פילם שעד חצי שנה אין "חשש" של השארת דבק במידה ומקלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתכם, אפשר להוריד את השאריות והדבק בקלות עם אציטון וסמרטוט.

לפני יומיים קיבלתי דוח על השחרה מקדימה, אז אני מדבר מניסיון אחרי קילוף...

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, מה הסיכוי שאם אני אעשה ציפוי נאנו הכי שקוף מקדימה זה ימשוך שוטרים? (לא להתייחס לשאר הדברים שעל הרכב בבקשה).

אני סובל בקיץ מהחום ואמנם המזגן של הטויוטה סבבה אבל לא מספיק בשבילי.

גם בחורף אני סובל מאוד מקור. ככה זה שאתה שוקל כמו נוצה.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון יש ציפוי שבקושי שמים אליו לב, אני וחבר כבר 4 חודשים מסתובבים עם "סוג של" השחקה מקדימה ובלי עין הרע לא עצר אותו שוטר פעם אחת על זה( נתחשב בעובדה שתחנת משטרה 2 רחובות מתחתי) החבר מסתובב בארץ כמו סביבון XD

דיי תלוי במזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה שאלתי בחור שמתעסק עם החומר השקוף, והוא אמר לי שהוא יקר משמעותית מהפילם של 3m, וכמובן אתה צריך לראות עבודות של המקום עם הפילם הזה כי הוא אמר לי שהוא טיפה יותר טריקי, הוא גם יותר עבה לפי מה שראיתי, הוא נותן גוון טיפה כחלחל/עד שקוף, ובזמן נסיעה ברור שלא רואים אבל בטסט כנראה שכן.

המחיר שהוא אמר לי היה בערך300-400 שח לחלון!, סתם לצורך השוואה הוא דרש 250לשתי החלונות האחורים עם הגירסא היקרה יותר של ה3m.

דרך אגב אושריקו, בנוגע למה שאמרו לך שעד חצי שנה לא משאיר דבק, במה זה תורם?, מה כל חצי שנה תחליף בשביל שלא יהיה דבק?!.

דרך אגב, כל ההתעסקות עם הדבקה לא חוקית שווה את הסיכון להצקה בטסט?, אני אפילו לא מדבר על דוח, כי זה באמת סיכוי נמוך. אבל לא חראם על הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה הקשר לא חוקי?!

2 החלונות+ משולשים בעשה גם רמת השחרה 2000% לא באמת אכפת להם, שמשה אחורית השוטרים לא אומרים כלום טסט לא עובר בכל מקום(תכלס לא חוקי)

2 חלונות קידמיים לא חוקי ושוטר נכול להתעלק עלייך חופשי(ציפוי/מדבקה שקופה זה סיפור אחר, שוטרים בדרך כלל לא יתייחסו לזה, אני נוסע עם שקופה כמעט ובינתיים אפחד לא אמר לי כלום, עד לטסט הקרוב יש לי עוד מלא זמן :p בעיקרון אם עשו אתזה ברמה גבוהה יכול להיות שלא ישימו לב אפילו בטסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iliahrom

הקשר שדיברתי עליו הוא כמובן לכל הנושא שהולך כאן וזה השחרה, אפילו אם שקופה, מקדימה/חלון אחורי, כאשר ידוע שזה לא חוקי.

על זה שאלתי אם זה שווה את ההתעסקות, אז השאלה מופנת גם אליך, שווה לך ההתעסקות שיפול עליך שוטר ו/או יעשו לך בעיות בטסט ותשלם על זה אקסטרא כסף לריג'קטים?, באמת ובתמים אני שואל בלי שיפוטיות ובלי כלום, פשוט מעניין אותי לדעת אם לדעתך זה שווה את הכסף שזה יכול לעלות לך ועל זה שכל יום יכול לבוא משהו ולהגיד לך תוריד את זה עכשיו.

ובוא לא נהיה תמימים גם ההדבקה הטובה בעולם אפשר תוך שניה לדעת שזה הדבקה לפי קצוות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, לגבי החלון האחורי שלי - התכוונתי שעד חצי שנה כי מאז ההדבקה ועד מועד הטסט אמור לעבור כחצי שנה+-.

בוא נעשה סדר.

חלונות אחוריים:אתה יכול לשים שם נפט.

חלון אחורי גדול:לאף שוטר אין זכות לעצור על זה ואם כן הוא עובר עבירה מכיוון שיש למשטרה הנחייה לא לאכוף ולא שום דבר לגבי החלון הזה. להתחיל להציק זה כבר משהו שקשור לאופי השוטר והיחס שלך אליו.

לגבי טסט:יש מכונים שמעבירים ויש כאלו שלא. בגדול, עניין של מזל אבל גם לא בלתי אפשרי בכלל. סך הכל יש 2 מראות צד ולא חסר רכבים שכל החלון האחורי שלהם בכלל לא קיים או מצופה במדבקה או וואטבר.

מקום מקצועי יידע להוריד את הציפוי כמו שצריך ואין מה לעשות אם צריך לצפות שוב אז אנשים יעשו את זה.

לא סביר שמשהו שהוא אסתטי ומגן מהחום ועושה צל, נוותר עליו בגלל "טסט". כן מובן דברים מכאניים וקומבינות מסכני חיים, לא דברים אתסטיים, מצטער!

ובעבר רציתי לעשות חלונות כהים מקדימה אבל הסיכון מאוד גדול מכל הבחינות, אבל לצפות בציפוי נאנו הכי בהיר זה רעיון מכיוון שאני סובל בחום לגמרי ואמנם טויוטה היא שם נרדף למזגן איכותי אבל זה לא מספיק בשבילי ואני צריך מזגן מאנתטריקה.

מצד שני כנראה שזה שקוף ברמה שכן רואים שזה ציפוי אז לא יודע אם זה בכלל כדאי.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...