Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערכות קפה - סטנדרטית ואלפינית - מתחילים...

שימו לב! השרשור הזה בן 2900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעולם רכבי השטח, אתם יודעים מה עושים כשנתקעים בשטח?

דבר ראשון יושבים ועושים קפה. מורידים את מפלס האדרנלין, שותים קפה, חושבים ברוגע וניגשים לחילוץ.

אז הפעם אנחנו מציעים לכם שתי ערכות קפה לבחירתכם (חלילה שלא תיתקעו, סתם תמצאו פינה יפה ורומנטית עם החברה ותפנקו אותה בקפה):

ערכת קפה סטנדרטית - ציוד חובה בכל רכב

ערכת קפה אלפינית - לכל מזג אוויר

המחירים כרגיל נמוכים במיוחד, ונהנים מהשירות והאחריות של אישטח.

המבצע הוא עד שלישי הבא. הכמות מוגבלת.

תהנו

קארסקמפינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן,

מרוב לחץ שלנו על אישטח, והם על הספק שלהם, לא שמנו לב שהערכה מוצעת במחיר נמוך מ 150 שקלים, שזה המחיר המינימלי ליהנות מהמשלוח חינם.

מה שצריך לעשות על מנת ליהנות מהמשלוח החינמי זה להוסיף פריט כלשהו ולעבור את ה 150 שקל, או פשוט להזמין את הערכה האלפינית.

הופקו לקחים, נערפו ראשים, נכתבו נהלים, הופץ חוזר מנכ"ל ויש מצב שנחזור על הטעות הזו שוב.

קארסקמפינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שמדובר בערכה שעובדת בשיטת נקירה.

אני לא הייתי רוכש ערכה שאינה מתברגת ומאפסן אותה ברכב, אבל שכל אחד יעשה מה שמתאים לו. רק שימו לב שאתה יודעים במה מדובר טרם הרכישה.

המחיר לחבילה בתור חבילה - בהחלט אטרקטיבי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריו,

היו לי גזיות נקירה באוטו במשך שנים רבות. הן מעולם לא יצאו מהאוטו למעט בשביל להכין קפה.

מעולם לא התעוררה כל בעיה. כך גם אצל חברים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - legit.

אני אישית נגד. בכ"א לא אמרתי ש*אסור* או משהו, רק הפנתי את תשומת ליבם של אנשים לנק' הזו - יש לך עדות הודעה אחת לעיל למישהו שפספס...

אין ספק שהדיל עצמו נהדר (ציינתי זאת בהודעה הקודמת), אם הייתי זורם על ערכת נקירה לטיולי אופניים הייתי שוקל לרכוש לעצמי אחת. אבל חשוב לי עניין ההברגה בשביל מודולריות בעת נשיאת הציוד.

מוריק - זה רשום בתיאור המוצר.

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

רק אבהיר -

הערכה האלפינית היא הברגה ולא נקירה.

הערכה הפשוטה יותר היא נקירה.

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלתי בפרטי לגבי ההבדלים בניהן:

בגזיית נקירה, כאשר מחברים מיכל גז, הגזיה נוקרת אותו ולכן לא ניתן לפרק את המיכל עד אשר הוא מתרוקן.

החסרון - עם מיכל גז מחובר, הגזייה תופסת יותר מקום.

היתרון - מיכלי הגז זולים בהרבה (הם לא כוללים שסתום) ועולים סביב 15 ש"ח (בנפח 190-220 גר').

בגזיית הברגה - במיכל יש שסתום מובנה - מה שאומר שגם אם מפרידים בין המיכל לגזייה, הגז לא בורח.

החסרון - המיכלים יקרים יותר (כ30 ש"ח למיכל 220 גר')

היתרון - גזייה מפורקת מהמיכל תופסת פחות מקום.

היתרון המהותי של גזיות אלפיניות (כמו הKovea שבמבצע), הוא שהגזייה יושבת נמוך על הרצפה (ולא על מיכל הגז) וכך ניתן לבשל על סירים גדולים יותר בזכות יציבות עדיפה וקל יותר להגן מרוחות.

בנוסף - בגזייה אלפינית הגז עובר דרך צינור נחושת שעובר בתוך הלהבה, מה שנותן נצילות גז טובה יותר בגובה רב ובתנאי קור.

אם יש שאלות נוספות - תרגישו חופשי!

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפירוט עידן, כשאני נכנסתי ללינק לא ראיתי אפשרות לערכת הברגה ולכן טוב שעדכנת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שניתן!

גזיית הTornado (הגבוהה) פחות מתאימה לבישול, בעיקר כי הלהבה מאוד חזקה וממוקדת, מה שגורם לאורז למשל להישרף מעט במרכז הסיר, אבל בבישולים עתירי מים (מרקים וכו') זה עובד מצויין.

לגזייה האלפינית יש להבה מפוזרת ורחבה שמתאימה מאוד לבישול (וזה גם הרבה יותר נוח בסירים גדולים).

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...