Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 מתוחת פנים , מערכת החשמל בעייתית?

zivk
שימו לב! השרשור הזה בן 2934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אבי קיבל לפני כחודשיים את הרכב החדש שלו, סיטרואן C4 טורבו 1.2 מתוחת פנים, ומאז המסירה, יצא שהרכב ביקר כבר פעמיים במוסך .

בפעם הראשונה נורית ESP נדלקה באופן קבוע, יחד עם התראה במערכת המולטימדיה המקורית על תקלה בESP ובהתאם גם מערכת הSTOP START חדלה מלעבוד, והורגש לפעמים כי הרכב מתדרדר לאחור בעליות משמע גם הHILL HOLDER לא עבד. וכל זה ברכב שנמצא 3 שבועות על הכביש! אך למרות הכל לא התרגשתי מהתקלה הזו, הנחתי שמדובר במתג אור בלם בעייתי כמו שקורה בלא מעט רכבים, ובנוסף גם אבי התעקש על התקנת מערכת מובילאיי ברכב והנחתי שלהתקנה הזו יש חלק בעניין. אבי הכניס את הרכב למוסך מורשה , שם הוחלף מתג אור בלם, במסגרת האחריות.

בקושי עובר חודש מהמקרה הראשון, ואבי מדווח לי, כי שוב מערכת המולטימדיה מתריאה לו:check front direction indicator יחד עם נורת SERVICE שנדלקת בצבע כתום. אני ניגש אל הרכב ומנסה לאותת קודם לצד שמאל, והכל תקין, אח"כ לצד ימין ו... הופ לא ידעתי שהאיתות הקדמי ימני הפך לנצנץ של רכב ביטחון, הוא פשוט הבהב בקצב מטורף ונראה כי אחד הלדים נשרף (מדובר באיתות המורכב מפס לד).

שוב נוסעים למוסך מורשה, מחכים שעה וחצי שבה הרכב עומד בתוך המוסך ואף אחד לא ניגש אליו, עד שאחד העובדים מגיע ובודק את הרכב, מזהה את התקלה ועושה לרכב בוק של תמונות, אח"כ יועץ השירות ניגש אלינו ואומר כי הוא משחרר את הרכב עם הבעיה, מכיוון שכרגע אין מה לעשות וצריך להחליף את כל הפנס, ורק ביום ראשון הם יזמינו פנס, לאחר שליחה של התמונות לחברה ( זה היה ביום שישי בבוקר). היום, במהלך כל היום, כמובן שאף אחד לא התקשר לאבי בכדי לעדכן אותו אם משהו התקדם.

מה לדעתכם הסיבה לכל הבעיות הללו? יכול להיות קשר בין המקרים? יש עוד מישהו ששמע על בעיות כאלו ברכב הנ"ל?

ניסיתי לחפש בפורומים מחו"ל, ולא מצאתי זכר לבעיות חשמל או בכלל בעיות מיוחדות ברכב הנ"ל לאחר מתיחת הפנים.

אבי רכש את הרכב הנ"ל בעצתי, והוא מתחיל לחשוב שכל הסטיגמות שהוא שמע על סיטרואן נכונות, אף על פי שהוא מאוד מרוצה מהרכב, פרט לבעיות המתוארות.

תודה למייעצים.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב הנ"ל לפני מתיחת הפנים ואין לי שום בעיה ממה שהזכרת, אני חושב שמדובר סה"כ בצירוף מקרים של רכיבים תקולים. לא נעים בכלל אבל תן למורשה לשבור את הראש ואל תרפה מהם.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב הסיפור הזה עם פנסי הלד... כואב הלב בגלל לד מסכן להחליף פנס שלם..

מעניין מה יהיה עם הלדים האלה עוד 10-15 שנה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי מלא מעט מומחים שטענו שרוב בעיות החשמל והאלקטרוניקה שנתקלו ברכב מודרני נבעו מהתקנות מקומיות. היצרן מתכנן,מייצר ובודק היטב מערכת אלקטרונית/חשמלית סגורה ואינטגרטיבית.

בארץ מתקינים, חלקם חאפרים וחלקם אפילו טובים מתעלקים על התשתית המקורית באופן שהוא בהכרח מאולתר ולא תוכנן מראש.

הסיכוי לתקלות וגרמלינים חשמליים די גבוה.

הזכרת שהורכב ברכב "מובילאיי" מקומי. אני מעריך בסבירות לא נמוכה שהוא המקור לכל התקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שהמובילאיי יכול להיות אשם, אולי במתג אור הבלם (למרות שנדמה לי שהוא מתחבר למחשב הרכב ולא ישירות למתג וכו').

אבל ללד שרוף בפנס? אני לא מאמין שלמובילאיי יש קשר, ועם הפנסים אף אחד לא התעסק לצורך התקנה כלשהי.

יגאל, אני מסכים איתך לגבי הלדים, הזוי שצריך להחליף פנס בגלל דבר כזה, על אף היתרונות הרבים של הלדים, הדבר הופך אותם להרבה פחות אטרקטיביים בעיניי.

למרות שאני סבור שניתן להחליף רק את פס הלד עצמו, מבלי להחליף את כל הפנס, אבל זו ככל הנראה עבודה לרמת המעבדה ולא לרמת המוסך.

אולי בעתיד יהיו מומחים לתיקון פנסים שכאלו?

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו זמן מעולה לפתוח "מכון לשיפוץ פנסים"..

מי נכנס איתי שותף? 8)

מעניין אם זה יעורר תעשיית אפטר מארקט לפנסים עם נורות רגילות וברות החלפה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך לא הייתי מתרגש יותר מדי. בכל הרכבים שרכשתי עד היום כחדשים מהיבואן התגלו מספר תקלות שתוקנו באחריות ואחר כך היה שקט, כולל שלושה רכבים מבית פיג'ו/סיטרואן ורכב אחד תוצרת Audi. לאחר החלפת החלקים בתקינים הכל היה דבש.

למותר לציין שלא הוצאתי שקל אחד מהכיס.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...