Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx israel

שימו לב! השרשור הזה בן 2306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל משתתפי האתר והפורום ושבוע טוב,

אנחנו שמחים ונרגשים להצטרף אל הקהילה החמה והמיוחדת הזו, על כל הידע הרב שמשותף כאן באתר.

יש לנו את העונג והכבוד לייצג את חברת Restorfx בישראל

שמי איגור , ואני אחד הבעלים בחברה

קצת רקע אודות החברה :

רסטור אפ איקס הינה חברה בינלאומית שמתמחה בחידוש ושחזור צבע הרכב

החברה הוקמה לפניי 13 שנה בוונקובר שבקנדה ,

במהלך כל השנים האלו , החברה צומחת ומתפתחת , וכיום , רסטור אפ איקס נמצאת בלמעלה מ 70 מדינות ברחבי העולם ,כגון: ארהב, סין , רוסיה , קוראה , יפן , ספרד ,ארגנטינה , צרפת , ועוד....

הטכנולוגיה המתקדמת מסוגלת להחזיר לרכב, מראה , חדש , נוצץ , מבריק ובנוסף מעניקה שכבת הגנה מנזקים עתידיים .

העבודה מתבצעת ללא פוליש , ללא ווקס , וללא צבע

כל הפעולות מבוצעות באופן ידני בלבד ,

ברגע שעובדים ללא מכונות , איכות העבודה עולה בכמה רמות וכך גם התוצאה הסופית .

בסופו של דבר , רסטור אפ איקס הינו המוצר היחידי בעולם שמתקן שריטות וקילופי צבע.

להבדיל מכל המוצרים שקיימים כיום ולא רק בשוק הישראלי אלה בעולם כולו, המוצר שלנו הוא היחיד במינו שמספק פתרון לטווח ארוך. אומנם מוצרים כגון איטומי צבע, ציפויי זכוכית, קרמיקה, שעווה, לקים ומוצרים מבוססי פולימרים אלו ואחרים יכולים לשמש כפתרון לטווח קצר עד בינוני, הם עושים מעט כדי לטפל בניזקי צבע קיימים ואף גורמים נזק רב יותר בעתיד.

המוצר שלנו לא רק ממזער את הנזק הקיים, אלא מתקן באופן מלא

אנחנו יודעים להעניק אחריות של 3 שנים , למרות שבפועל המוצר יחזיק גם 10 שנים ללא בעיה

כיום, אנחנו ממוקמים ב 3 ערים בישראל ( פתח - תקווה, נתניה , אשקלון ) והשאיפה שלנו ,לצמוח ולהתפתח ולגרום לעוד אלפי אנשים להתאהב במוצר ולהתפתח ביחד איתנו ( ועל הדרך להרוויח קצת כסף ;) .

אתם מוזמנים לשאול הכל מהכל , נשמח לעמוד כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה ..

בהמשך נעלה לכאן סרטונים ותמונות של העבודות שלנו .

"fhttps://www.youtube.com/watch?v=dxvJDi7EhEA

טל ליצירת קשר - 053-4318101

אתר אינטרנט - restorfx.co.il

דף פייסבוק - https://www.facebook.com/restorfxisrael

עריכה אחרונה על ידי RestorFX Israel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיהיה המון בהצלחה.

אני התעניינתי לפני מס׳ שבועות בשירות שלכם וקיבלתי הצעת מחיר x. כמעט השתכנעתי ובאותו הערב ראיתי פרסומת שלכם בפייסבוק במחיר של x-1100 ש״ח. חבל על חוסר האחידות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד יש לי שריטה או שפשוף ברכב החומר מתקן את זה ללא צבע או פוליש??

SportsCar- ערב טוב

המוצר שלנו מסוגל לתקן שריטות ושפשופים , ללא פוליש וצבע

כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafasaf ערב טוב , קודם כל שמח שהתעניינת בשירות שלנו , לגבי המחירים לא זכור לי שפורסם 1100 שח כלל , אני מטפל בענייני פייסבוק בעצמי והיה מבצע השקה 1790 שח לפני מע"מ בהתאם לסוג הרכב והעבודה שצריך לבצע ..

ותודה על האיחולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר לקנות את החומר לשימוש פרטי? האם אתם עושים תיקון מקומי לשריטה נגיד?

את החומר לא ניתן לרכוש לשימוש פרטי , אנחנו מתקנים גם נקודתית במידת הצורך,

אגב מי שיהיה מעוניין לעבוד עם החומר שלנו , יש לנו אפשרויות פיתוח עסקים ושותפות מלאה , הדרכות עבודה וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafasaf ערב טוב , קודם כל שמח שהתעניינת בשירות שלנו , לגבי המחירים לא זכור לי שפורסם 1100 שח כלל , אני מטפל בענייני פייסבוק בעצמי והיה מבצע השקה 1790 שח לפני מע"מ בהתאם לסוג הרכב והעבודה שצריך לבצע ..

ותודה על האיחולים

אני לא כתבתי שפרסמת ב-1100 ₪, אלא שהפרסום שלך בפייסבוק היה נמוך ב-1100 ₪ מההצעה הטלפונית שקיבלתי ממך.

ד״א, זו עצה חברית, כל פרסום של מוצר או שירות בארץ, למעט אילת הוא כולל מע״מ, אלא אם צוין אחרת במודעה ובפרסום שלך ממש לא מצוין שזה ללא מע״מ. מאוד מקווה שתצליחו.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כתבתי שפרסמת ב-1100 ₪, אלא שהפרסום שלך בפייסבוק היה נמוך ב-1100 ₪ מההצעה הטלפונית שקיבלתי ממך.

ד״א, זו עצה חברית, כל פרסום של מוצר או שירות בארץ הוא כולל מע״מ, אלא אם צוין אחרת במודעה ובפרסום שלך ממש לא מצוין שזה ללא מע״מ. מאוד מקווה שתצליחו.

אחלה , תודה אקח את זה לצומת ליבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין, האם צריך למרוח את החומר על כל הרכב כדי למנוע שריטות? או שלאחר שיש שריטה צריך לשים את החומר?

לאחר שיש שריטה , שפשופ, צבע דהוי , סוורלים ועוד.. לאחר מכן עושים RESTORFX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.בהצלחה

כמה שיותר חברות שעוסקים בתחום הדיטיילינג אז רמת איכות עולה ואני רק בעד.

ב.כמה שאלות:למה אי אפשר לרכוש מוצרים שלכם ליסום עצמי למי שמבין בתחום???

הרי גם דיטיילרים מקצועיים מוכרים חומרים שאיתם הם עובדים,כמו פולישים,ווקסים,אוטמים וכדומה...

ג.יסום חומרים שלכם היא בצבע אחד כמו שקוף או אפשרי גם צבעיים שונים ומהיא עמידות החומר

כמה מקרון???

ד.יסום בריסוס בפיסטולט או לדעתי אתם בספריי ורק שיכבה אחת.

ה.מהיא השוואה כלפי הגנה נגד שריטות???

כי אם אתם מרססים חומר שסותם שריטות,שקעיים אז הוא כדומה לחומר להגנה לשריטות.

ראיתי בארץ דיטיילר אחד עושה ניסיונות משהו מסוג שלכם אבל אפשרות לקבל פיניש מט או מבריק

או כמה צבעיים יחד ועד כ400 מקרון בכמה שיכבות ואפשרות לאחר מכן לתת ציפוי ננו או אוטם או ווקס

ואפשרות לעשות גם פוליש ונגד אבנים ושריטות אפילו מפתח...

אך הטיפול עם חומר שלכם לאחר יסום ואם אכן נגד שריטות ופגיעות מאבנים ומה היא העובי הגנה,עזוב שנותנים

אחריות ל3 שנים ומחיר כולל מעמ מעל 2000ש,כסף כרגע פחות חשוב.

חשוב מה מקבלים עבור שקל שמשלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.בהצלחה - תודה רבה

כמה שיותר חברות שעוסקים בתחום הדיטיילינג אז רמת איכות עולה ואני רק בעד.

ב.כמה שאלות:למה אי אפשר לרכוש מוצרים שלכם ליסום עצמי למי שמבין בתחום??? -

הרי גם דיטיילרים מקצועיים מוכרים חומרים שאיתם הם עובדים,כמו פולישים,ווקסים,אוטמים וכדומה...

ג.יסום חומרים שלכם היא בצבע אחד כמו שקוף או אפשרי גם צבעיים שונים ומהיא עמידות החומר

כמה מקרון???

ד.יסום בריסוס בפיסטולט או לדעתי אתם בספריי ורק שיכבה אחת.

ה.מהיא השוואה כלפי הגנה נגד שריטות???

כי אם אתם מרססים חומר שסותם שריטות,שקעיים אז הוא כדומה לחומר להגנה לשריטות.

ראיתי בארץ דיטיילר אחד עושה ניסיונות משהו מסוג שלכם אבל אפשרות לקבל פיניש מט או מבריק

או כמה צבעיים יחד ועד כ400 מקרון בכמה שיכבות ואפשרות לאחר מכן לתת ציפוי ננו או אוטם או ווקס

ואפשרות לעשות גם פוליש ונגד אבנים ושריטות אפילו מפתח...

אך הטיפול עם חומר שלכם לאחר יסום ואם אכן נגד שריטות ופגיעות מאבנים ומה היא העובי הגנה,עזוב שנותנים

אחריות ל3 שנים ומחיר כולל מעמ מעל 2000ש,כסף כרגע פחות חשוב.

חשוב מה מקבלים עבור שקל שמשלמים.

תשובות

ב- החומר לא למכירה פרטית מכיוון שיש צורך בידע רב במימושו לפחות חודש הדרכה ולימודים כפי שעברנו בקנדה , חובה לעבוד במקום מסודר לפי תקן שלדיטיילרים בדרך כלל אין ( חדר אסטתי ללא אבק, מסכות, ונטות חזקות ועוד דברים ...

-ג- החומר הינו חומר שקוף שמתאים לכל צבעי הרכב ף בין עם מטאלי או מט - העמידות גבוהה מאוד , מוסיף שכבה בין 7-20 מיקרון בהתאם לסוג הרכב והעבודה .

ד- לא ניתן לרסס בספריי או פיסטולט כלל, נאמר לוודאות לאחר המון בדיקות - רק באופן ידני זה אפשרי .

ה- כפי שצויים בד לא מרססים אלה מניכים ידני... לגבי 400 מיקרון זה נשמע דיי לא מציאותי שמישהו יודע לעשות כזה דבר אלה עם כן לשים טון לקה מעל , עמידות גבוהה נגד שריטות ,שפשופים אבני דרך וכו... כמוהן שאין מוצר קסם בעולם ( אולי רק ציפוי ) בכך אופן הרכב יהיה הרבה יותר חזק בצבע וגם תהיה אפשרות לסדר את הכל הרבה יותר פשוט לאחר ייסום החומר שלנו .

מקווה שעניתי על הכל , תשאלו עוד שאלות אשמח לענות

ובוקר טוב לכולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...