Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתורן SAVE מול איתורן פעיל מול כלום

quiksilver
שימו לב! השרשור הזה בן 2931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אחרי חיפוש לא מצאתי משהו שיענה על שאלותי. אז ככה, רכשתי לפני חודש איביזה קופרה 2016 והרכב מגיע עם איתורן סופרפאל + עלוקה במחיר של 2875 ש"ח.

בסוכנות של אלייאנס (מחברת צ'מפיונס) אמרו לי שהמינימום שאני יכול זה איתורן SAVE שעולה 1700 ש"ח מה שמוריד לי את העלות הראשונית ובנוסף שנה חינם ושנה שניה כל חודש סביב ה 20 ש"ח לעומת באיתורן הפעיל שזה מהשנה הראשונה 50+ לחודש.

דרך סוכן אחר קיבלתי הצעת מחיר למקיף באותו מחיר כמו באלייאנס אבל הוא לא מחייב אותי לשום דבר (לא הזוי?) ההבדל היחידי היה בביטוח חובה שהיה יקר יותר ב 200 ש"ח.(אולי ניתן למיקוח)

מה אתם אומרים? האם שווה כל המיגון הזה או שללכת על כלום ? האם לכם זה עזר מתי שהו ?

תודה,

אסף.

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחיר החובה לא תלוי במיגון שיש לרכב, אתה גם יכול לפצל חובה במקום אחד ומקיף באחר

בכל מקרה בוודאי שעדיף בלי שום דבר, האיתוראן לא יעצור את מי שירצה לקחת את הרכב, את הכסף מהביטוח תקבל בכל מקרה, אז בשביל מה להוסיף התקנה מקומית שסתם תהרוס?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, כל התקלות שהיו לי במכוניות חדשות בשנים האחרונות נבעו מהתקנות מקומיות שבוצעו לפני מסירת הרכב. אגב זה נכון לכל התקנה מקומית, לא רק מערכות מיגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ביררתי לא מזמן לגבי מיגון ומחירי ביטוח לגולף, בחברה אחת שעובדת עם מגדל אמרו לי גם שלא צריך שום מיגון.

אחרי זה התקשרתי לחברת ביטוח אלייד שעובדת עם צמפיון, הנציג אמר לי שלמרות שבמגדל לא צריך שום מיגון הוא ממליץ להתקין לפחות איתוראן SAVE כדי שתהיה אפשרות לבחור כול חברה ולא רק מגדל.

הוא גם הסביר שמגדל לפעמים אחרי כמה שנים מתחילה לדרוש כן להתקין אמצעי מיגון, ולפני כמה שנים היה כזה סיפור עם רכבי וולוו שמגדל בהתחלה לא דרשה שום מיגון ואחרי שנה התחילה לדרוש מיגון אקטיבי או הגדלה של המקיף 4000ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמספר לך כזה סיפור בסה"כ חותר לסגור עסקה

מגדל ידרשו מיגון בעוד שלוש שנים? אין בעיה, ימצא כבודו חברת ביטוח אחרת, זה לא שחסר לנו כאלה.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה אם אני אעשה את ההתקנה היום או בעוד שנה? המחיר של המוצר יהיה אותו הדבר, אז למה לא לדחות בשנה(אם ותשתבש דעתם שם) אם אפשר ?

כנראה שאלך על האופציה ללא כלום.

דילמה חח

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם סוכנת נוספת, היא אמרה לי שגם בחברת מנורה לא חובה מיגון בכלל. אבל היא ממליצה כן להתקין כי הדרישות מיגון כול הזמן משתנות לפי הסטטיסטיקה של הגניבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים להמליץ עד מחרתיים

כל עוד יש חברות ביטוח שעושות מקיף במחיר סביר ללא דרישת מיגון אין שום סיבה בעולם להתקין את הדרעק הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה הגזמה בנושא ההתקנות המקומיות. שנים אני עם כלי רכב ועם התקנות מקומיות, מעולם לא היתה בעיה. לדעתי כדאי לך באיביזה לעשות איתורן סייב לפחות. אתה לא תהיה מוגבל למספר מצומצם של חברות ביטוח יקרות. אמנם תמיד תוכל להוסיף, אבל זה כבר יעלה לך יותר.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...