Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד מה ההבדל הגדול בין רמת גימור FR לרמת גימור SPORT - סיאט איביזה 2014

yaron123456
שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים!

די זהו נמאס לי.

אני הפעם רוצה לשים לזה סוף ולקבל תשובות ישירות מה שבסיאט לא נותנים לי!

אני החלטתי לפני חודש ללכת על סיאט איביזה , 3 דלתות (קופה) , ידני.

תוספות - סאנרוף, גאנטים, מולטימדיה (העיקרי בשבילי).

זה מה שאמרתי בכללי.

עכשיו כשעובר יום ועוד יום ואני שם לב שיש עוד דברים חדשים שלמדתי על הרכב זה אף פעם לא נגמר!

פה הגיע מנוע אחר אבל פה זה יותר יקר וכו'.

התקציב שלי היה עד 67K גג! אמרתי אלך על תת דגם SPORT מכיוון שבאותה שנה (2014) ה-FR עולה עוד 10 אלף.

אמרתי שהמנוע לא כלכך מעניין אותי אני לא אחד שמחפש מהירות יתר או רעש וכו'. אז תחשבו שמנוע 1.2TSI גם אם זה ידני אין לי צורך בו. מה גם שהמנוע הזה עם חוות דעת שליליות בכל רחבי הרשת בארץ ובעולם.

אז אמרתי אין בעיה אלך על ה-1.4 אבל מה שהבנתי שהמנוע הזה לא נמצא בתת דגם FR וזה מה שעוד יותר גרם לי לרדת מה-FR וללכת על ה-SPORT.

הגעתי למסקנה שאני לוקח סיאט איביזה, ידני, 3 דלת' , 2014 ועם מנוע 1.4 ואני מסודר.

לאחר כמה ימים הבנתי שוב שהתת דגם SPORT הוא אינו FR כלל. אחרי זה הבנתי שההבדלים בין הדגמים זה רק הגה ספורט, לוגו שמצורף באוטו, מולטימדיה (בתוספת גם כן כמו בSPORT) והמנוע. אלו הדברים העיקריים שרואים ושמרגישים הבדל.

עכשיו השאלה העיקרית שלי :

-האם אני צריך להשקיע עוד כמה אלפים עבור ה-FR?

-אשמח שתגידו לי אתם את ההבדלים המדוייקים ברכב בין גרסת FR לגרסת SPORT וחוץ מהמנוע כי זה לא הדבר העיקרי אצלי.

-מי שיש לו את הרכב, שמע מחברו אשמח לקבל חוות דעת על תת דגם SPORT ומה ההבדל מבחינתו מה-FR.

והכי עיקרי! האם ההבדל עצום בין הדגמים FR וSPORT?

תודה רבה וענקית לכולכם!!!!

עריכה אחרונה על ידי yaron123456
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח שרשור, שלח לי בה"פ את המייל שלך ואשלח לך מפרטים שמצאתי על המחשב של איביזה (לא מצליח להעלות אותם לכאן משום מה).

עריכה אחרונה על ידי bencl100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ההבדל במחיר שווה את ההבדל בכוח בין מנוע 1.4 ל-1.2T.

תקשיב, אני כן אוהב ריגושים. אני כן אוהב מהירות אבל זה לא אומר שאסע עכשיו על 160 בכביש מהיר ... אני נוסע כחוק גג 120 וא י לא מהאלה שעושים מרוצי רחוב או חארקות או איך שתקרא לזה. אני כן אוהב לתת גז מהמקום ואוהב שיש כוח כדי שאוכל לנסוע ולהאיץ במהירות. אבל כל מה שאמרתי עכשיו מה1.4 שהוא 85 כ״ס לא יהיה לי? האף אר זה 1.2 טורבו. האם המנועים תקינים בידני? הבנתי שיש איתם בעיות במנועים החדשים אבל אולי באוטומט בלבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...