Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג לעצלנים - מה עושה מי שלא רוצה לרחוץ את הרכב לבד? מכון שטיפה ידני?

שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מצפה לקבל את הפאביה החדשה בעוד כמה ימים.

ברור לי שרחיצה במכונה הורסת את הצבע החיצוני.

מנגד, אני לא רואה את עצמי שוטף את הרכב לבד כל שבוע.

ראיתי שיש מכוני רחיצה ידניים.

מוכר? זה פתרון סביר? יש אפשרות אחרת? על מה חשוב להקפיד (אסור לנקות עם מטאטא)

מה בדבר מכונות שטיפה עם מברשות תלויות כאלה (שלא מסתובבות)?

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למכון שטיפה ותבקש שישטפו לך ידנית עם כפפה ולא מטאטא,סווירלים יהיו אבל פחות ממכונה.

יש גם דיטיילרים ומכוני דיטייל שמבצעים שטיפות ידניות, למשל SWISS WAX (לא יודע מה איתם האמת,יושבים ברמת אביב)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אנשי הפורום שעושים שטיפה ידנית וגם עם גרניק ואקדח קצף

SNOW FOAM,יש אפילו שיגיעו עד הבית שלך ויש ששוכרים מקום ויש

דיטיילרים מקצועיים שיעשו לך שטיפה+כל סוג של אוטם או ווקס או אפילו

נאנו נוזלי,השאלה:מה התקציב שאתה תירצה להוציא עבור כל טיפול כזה???

מחירי השוק הם מ100ש לשעה עד 150ש ויותר.

ואז אולי תחליט אכן לעשות לבד.

החלטה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למכון שטיפה ותבקש שישטפו לך ידנית עם כפפה ולא מטאטא,סווירלים יהיו אבל פחות ממכונה.

יש גם דיטיילרים ומכוני דיטייל שמבצעים שטיפות ידניות, למשל SWISS WAX (לא יודע מה איתם האמת,יושבים ברמת אביב)

אור, גם שיטת העבודה שלהם הכפפה לא משהו.

מורחים את הלכלוך ממקום למקום, הכפפות לרוב לא איכותיות ולא מנקות כמו שצריך ובנוסף להכול לא שוטפים את הכפפות והן מטונפות מאוד לרוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שבוע אפחד לא מחייב אותך, תלוי במזג אויר ומקום החנייה שלך

במקום שתשקיע כסף לא קטן על מקומות עם שטיפה ידנית, קניה של סל מוצרים בסיסיים תהיא הרבה יותר כלכלית(או נגיד טיפול ראשון של שטיפה+פלסטלינה+ווקס+אוטם, אחרי זה אחזקה שלך עם שטיפה ידנית ע"י 2 דליים וכפפה נורמלית ושמפו לרכב ואולי אוטם/ווקס פעם בכמה שבועות חודשים[תלוי מה תקנה])

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק ממכוני השטיפה יש להם ארונית נפרדת ללקוחות קבועים (שמשאירים טיפ) שכוללת כפפה איכותית, מגבת מיקרופייבר סבירה ועוד מוצרים....

האופציה הנוספת זה לבוא לשטיפה ידנית עם הכפפה/מיקרופייבר משלך ולבקש שיעבדו איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת זה לשטוף במכוני שטיפה לבד. (כולל חומרים אביזרים)

אבל צריך קשרים. בעבר היו לי שני מקומות כאלו - הייתי מגיע בימים/שעות שאין לחץ

כדי לא להשבית מקום/צינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת זה לשטוף במכוני שטיפה לבד. (כולל חומרים אביזרים)

אבל צריך קשרים. בעבר היו לי שני מקומות כאלו - הייתי מגיע בימים/שעות שאין לחץ

כדי לא להשבית מקום/צינור.

ללא קשרים לרוב לא יתנו לשטוף לבד בגלל הביטוח שמכסה את עובדי המקום בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין סוויסוקס: הם עובדים עם התזת קיטור על כל פנל ואז ניגוב עם מיקרופייבר שמחליפים אותו לנקי כל פנל או שניים. ראיתי את העבודה שלהם ולא ראיתי סוירלים (אם כי בטח אפשר לבדוק בצורה מעמיקה יותר, לאורך זמן). הם יושבים בחניון של קניון רמת אביב ומלאים עבודה מכל העשירים/עשירות בסביבה. צריך לקבוע יום מראש. הם לוקחים 80 ש"ח על חוץ ופנים.

במקומות של רחיצה ידנית - גם אם הכפפה בסדר ומנגבים עם מיקרופייבר עדיין יש את הבעייה של סבון חזק מדיי שמקלף את כל הציפויים ולא נותן מספיק סיכוך. הם רוצים להספיק כמה שיותר רכבים ובשביל לחסוך זמן הם גם מתיזים את החומצה של הג'אנטים על אזורים מלוכלכים בצבע של הרכב! אין תחליף לחומרים המודרניים של החברות הטובות (לעיונך באתר אוטוסטור) ובשביל זה צריך את הרוחצים הפרטיים שבאים אליך הבייתה. במקרה כזה אתה צריך חנייה עם גג או שיבואו אליך בשש בבוקר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל לא הצלחתי להבין - מה הדרך המומלצת (הכי פחות גרועה) לרחיצת רכב במכון לשטיפת רכב? והאם יש כזה מקום מומלץ האזור השרון (עדיף רעננה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...