Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמיד: רנו קליאו

אמיד מאוד: רנו מגאן

אם לא מדובר באיזה תחביב - בהחלט משהו מקביל. למעשה אני מחזיק במקבילות היפאניות\הונגריות מקבילות ולא חש שתמורת כמה עשרות אלפי ש"ח נוספים הייתי מקבל שיפור לאיכות החיים. להפך, היו גורמות לי יותר דאגות. רכב פאר? ממש לא מעניין אותי, בשביל ה-60 דקות ביום שאני מבלה ברכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי כאן לפני שנתיים בערך, אבל שיניתי את הדעה שלי.

מצב כלכלי סבבה + רווק: סופר מיני נחמדה

מצב כלכלי סבבה + נשוי: משפחתית סטנדרטית, רוב הסיכויים סטיישן, עם עדיפות לדיזל

מצב כללי סבבה מאוד + רווק: הוט האצ'

מצב כלכלי סבבה מאוד + נשוי: רכב מנהלים כלשהו

לא רואה צורך בארץ ברכבים של יותר מ-150-200 אלף ש"ח, גם ככה אף אחד לא טורח לשמור על הרכוש שלך (לא משנה כמה אתה שומר עליו) וכדי להיתקע בפקקים אני לא צריך רכב מיוחד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יש לי בן דוד אמיד (מאוד), שנמצא בדרכים המון - ולהגיע לפגישות רענן וחד זה מאסט עבורו.

גם הוא בהתחלה לא הבין למה להתפרע עם רכב (למרות שרכישה ב800,000₪ לא תפריע לו לקש-פלאו יותר מדי), אבל מהיום שהוא עבר לאיזה לקסוס בחצי מיליון (לא זוכר דגם מדוייק) הוא מסיים נסיעות של שעתיים וחצי כמו חדש.

אז יש דברים בגו.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מקרי קצה. אבל מעניין איך סיטרואן C5 הייתה מתמודדת עם הנסיעות האלו, היא מכונית נוחה למדי ועולה הרבה פחות מהלקסוס. ואם אני מרוויח באמת טוב, ירידת הערך לא אמורה להטריד אותי יותר מדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר איתך על דממה מוחלטת ברכב גם במהירויות תלת ספרתיות. הוא מנהל שיחות כאילו הוא במשרד שלו.

בלימה אוטונומית כולל תיקוני הגה ברמה מושלמת (מעניק הרבה יותר רוגע על הכביש. שלא לדבר על זה שבפקק הרכב מתקדם בול בקצב של התנועה גם בלי התערבות הנהג).

מושבי עור יותר נוחים מהכורסאות אצלי בבית, מחוממים ומקוררים ומתכווננים לכל זווית שתרצה כולל תמיכה צידית וגב תחתון ועליון מושלמת.

מערכת שמע ברמת קולנוע ביתי (כשהדיבורית המקורית כמובן רוכבת על הרמקולים האלה)

זה רק מה שאני הבחנתי במס' נסיעות.

שורה תחתונה, עם כל הכבוד למשפחתיות הגדולות שמכונות כאן "מנהלים" - למי שיש את הכסף ונוסע 60,000 ק''מ בשנה, זה קריטי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי צריך לבחור רק רכב אחד שימלא את כל הצרכים שלי, אז RS6 Avant.

טיל בליסטי עם מקום מספק מאחורה לילדות ובגאז' ענקי לכל הטיולים/מזוודות/עגלות/צעצועים.

אגב, אחלה טיימינג להקפצה: מחר 50 מיליון בלוטו 8)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...