Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טויוטה קאמרי בגירסה מאובזרת. לא צריך יותר מזה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LS550

img-259653380-1483993572732.jpg

מצד שני, יש לי בן דוד אמיד (מאוד), שנמצא בדרכים המון - ולהגיע לפגישות רענן וחד זה מאסט עבורו.

גם הוא בהתחלה לא הבין למה להתפרע עם רכב (למרות שרכישה ב800,000₪ לא תפריע לו לקש-פלאו יותר מדי), אבל מהיום שהוא עבר לאיזה לקסוס בחצי מיליון (לא זוכר דגם מדוייק) הוא מסיים נסיעות של שעתיים וחצי כמו חדש.

אז יש דברים בגו.

שיפנק את הבן דוד מה יש :-))

עריכה אחרונה על ידי eliavsr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הכוונה באמיד,

אבל כנראה סופר מיני מרווחת (יחסית) ביום יום כשלא אכפת לי לחטוף מכות ושריטות ורכב פנאי כלשהו עם 2 מושבים כדי ליהנות באמת כשבאלי.

ממש נזכרתי הרגע בפנטזיה בשם dodge charger srt hellcat. אמאלה2016_dodge_charger_sedan_srt-hellcat_fq_oem_1_1280.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - כמה שיותתר פח\כ"ס לשקל. אין שום שיקול פרקטי.

אני מתייחס לרגע להודעה ישנה שלך, אם כבר השרשור הוקפץ.

לא כולם צריכים רכב 'פרקטי', לא כולם חולקים אותם שיקולים פרקטיים כמו שלך, וכמו בכל דבר - לא לכולם סדר עדיפויות זהה וצרכים דומים.

הסתדרתי מעולה במשך שנים עם אופנוע (אפילו לא קטנוע). כולל קניות, נסיעות להורים וכל הצרכים שלי. רק פעם אחת נזקקתי לשאול רכב (במעבר דירה) וגם אז פונטו ספייס הייתה די והותר. הפרקטיות מבחינתי נמדדה בלהגיע לעבודה בפחות משעה וחצי ולא במספר מושבי הבטיחות מאחור או מספר שקיות הסופר בתא המטען.

כיום אני נוסע על רכב מיני קטנטן ואפילו זה יותר 'פרקטי' מהצרכים שלי. 100% מהזמן אני נוסע לבדי עם תיק גב בתא המטען, למעט איסוף טרמפיסט מזדמן. אם התקציב היה מאפשר הייתי מסתדר נהדר עם רכב דו מושבי. אז למה שאתייחס לפרקטיות בבחירת רכב?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הודעה פרה-היסטורית.

לכל אחד חלומות אחרים. הרושם בקטע ההוא של השרשור הוא שמי שכתב בו הסתכל רק על הספק המנוע או מימדי הרכב. לא עיצוב, לא נוחות, לא ערך היסטורי, לא שום שיקול אחר. אבל אולי איני מבין אנשים.

דרך אגב, מה זה "אמיד"?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מישהו שלא חסר לו כסף. במילים אחרות קישקוש כי לא משנה כמה יש לך, תמיד תרגיש שעוד כמה בוכטות ואתה מסודר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדה של אמיד לא אומרת לי הרבה. ההגדרה של יומיומי כן (אז מראש לא אכתוב גם פורשה בוקסטר, לוטוס אליז או אריאל אטום שזה מה שבאמת הייתי רוצה).

באיזור ה-800K הייתי בוחר אלפא ג'וליה תלתן או C63

באיזור ה-500K הייתי בוחר ב-M2 או מאקאן

באיזור ה-300K הייתי בוחר קמארו או Focus RS

באיזור ה-200K הייתי בוחר במיני קופר גון קופר וורקס או הוט האצ'ית מעניינת (as in not a VAG)

מתחת ל-200K כנראה שהבחירה היחידה שמעניינת אותי זה הפיאסטה ST

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעשוע שלי עם עצמי לגבי זכיה בלוטו אלו הממצאים.

דיילי שלי: סקודה סופרב 2.0 4X4

דיילי לאשתי: פיאט 500X הדגם המפואר

באמת שלא הייתי משתולל רק מהסיבה הפשוטה כי רכב הינו השקעה כספית לא כדאית והירידת ערך מטורפת, הסקודה במחיר שלה בהחלט מספקת כל מה שהייתי רוצה מרכב והירידת ערך שלה תהיה סבירה יחסית לרכבי יוקרה אמיתיים.

לאשתי פשוט כי היא אוהבת את הרכב והיא בהחלט לא צריכה יותר מזה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההפרעה (בכל זאת אני לא מהמבינים כמוכם),

לגבי זה שכתב על הבן דוד עם הרכב היקר שמגיע רענן לפגישות אחרי שעתיים וחצי נסיעה:

אני תוהה איך רכב יוקרתי תורם לרעננות שלך? (שאלה אמיתית!)

הרי תמיד צירך להתרכז בנהיגה, תמיד יש נהגים שיחתכו אותך, יצפצפו לך וכו

עריכה אחרונה על ידי tofish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדה של אמיד לא אומרת לי הרבה. ההגדרה של יומיומי כן (אז מראש לא אכתוב גם פורשה בוקסטר, לוטוס אליז או אריאל אטום שזה מה שבאמת הייתי רוצה).

באיזור ה-800K הייתי בוחר אלפא ג'וליה תלתן או C63

באיזור ה-500K הייתי בוחר ב-M2 או מאקאן

באיזור ה-300K הייתי בוחר קמארו או Focus RS

באיזור ה-200K הייתי בוחר במיני קופר גון קופר וורקס או הוט האצ'ית מעניינת (as in not a VAG)

מתחת ל-200K כנראה שהבחירה היחידה שמעניינת אותי זה הפיאסטה ST

אני אתאים את עצמי לשיטת ה"איזורים" שלך, רק בפרספקטיבה אירופאית (יענו ביורו):

ב-100K - פורשה 911 (הדגם המדויק נתון לדיון) או אם אני מרגיש משוגע לוטוס אבורה

ב-80K - פורשה קיימן או פורשה בוקסטר (תלוי איפה אני גר)

ב-60K - יגואר F טייפ או ב.מ.וו M2

ב-40K - ב.מ.וו M240

אבל זה רק אם אני קונה חדש. בפועל, בפרספקטיבה אירופאית הייתי קונה משומש ואז באמת שהשמיים הם הגבול...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...