Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעל מקצוע ואדם מדהים שנתקלתי בו בגלל מצבר גמור - סשה בלמגיה מקיבוץ העוגן

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול, שעת צהריים מוקדמת, משמר השרון.

יוצאים מבית קפה לחניה, נכנסים לרכב, סוויטץ - אין סטארטר.

חם איימים בחוץ, יום שישי, ושבת מתקרבת.

שיחה קצרה עם אדם בחנות הנוחות - מסתבר שיש מוסך בתוך קיבוץ העוגן, עניין של 500 מטר הליכה.

ניגשתי לשם. זה לא רק מוסך, יש במקום גם חשמלאי רכב.

עוד לא סיימתי את המשפט, וכבר היינו רכובים שנינו על הקטנוע שלו חזרה לרכב עם כבלים ובוסטר להנעה.

כאשר הנענו את הרכב, הוא הציע לקפוץ אליו חזרה לחשמלייה כי יש מצב שיש לו מצבר מתאים במלאי.

וכאן התחיל ההלם שלי:

ראשית, לקח וולט-מטר ובדק שהטעינה תקינה. שנית, חיבר אמפר-מטר בטור ובדק זליגה. אחרי ששני אלו היו תקינים, והאשם הוא המצבר בוודאות. במקום לראות "לפי העין" אם יש מצבר מתאים, הבחור לקח רשיון רכב, פתח מחשב, ובדק קודם איזה מצבר מגיע לרכב לפי אוטודאטא (WTF?!).

ראה שיש לו מצבר מתאים, לקח קליבר ומדד לפני שהוציא מהניילון שגם הקטבים בגודל המתאים ולא צריכים התאמות (קומבינות) כלשהן.

הגיע למסקנה שהמצבר מתאים, אמר לי מחיר, הסכמתי - והתחיל לפרק.

הלם מספר 2:

המצבר הישן כנראה נזל, כל איזור התושבת שלו היתה מלאה חלודה וחומר לבן כזה. הבחור לקח את הפלאח שסוגר את המצבר, ניקה עם נייר זכוכית את כל החלודה וצבע עם סוג של ספריי אבץ. רגע, הגעתי לחשמלאי רכב או פחח?!

את תא המצבר הוא ניקה עד למצב של חדש עם איזה סוג של אלכוהול שהיה לו שם.

בקיצור, כל הסיפור כולל ההנעה של הרכב הסתכם במשהו כמו שעה וחצי עבודה מבחינתו.

ביקשתי חשבון והתכוננתי ל"אלמט", הבחור עבד. למרות שלא היה חייב, ולא ביקשתי. אך תיארתי לעצמי שזה יבוא לידי ביטוי בחשבון הסופי.

מקבל אותו ליידי - 20 ש"ח אקסטרא על מחיר המצבר שנאמר לי בהתחלה (שגם היה דיי סביר בהתחשב במחירים שראיתי באינטרנט). ובנוסף, 24 חודשי אחריות.

כמובן שלא היה לי נעים לשלם סכום זעום כזה על שעה וחצי עבודה של בעל מקצוע והשארתי לו טיפ של 100 ש"ח עבור החילוץ ושירות מעולה.

יצא לנו גם לדבר קצת במשך זמן העבודה, רואים שמדובר בבעל מקצוע שאוהב את מה שהוא עושה.

יצא לי להתרשם גם שהוא דיי פריק מבחינת חומר ודיוק העבודה.

היה מונח לו שם ספר עב קרס על "אומנות הסאונד", סיפר שהוא הזמין אותו מחו"ל וקורא מתוך עניין של מה הוא צליל מדוייק.

כל שנותר לי הוא להביא את הפרטים של האדם הזה לידעתכם כי לצערי חיפשתי את שמו או את שם המקום ברשת ולא מצאתי כלום. כנראה ששיווק זה לא הצד החזק שלו.

כשנכנסים לקיבוץ העוגן, בערך 50 מטר מהשער בצד ימין נמצא המוסך.

שמו סשה. הטלפון שלו: 0586396568.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לקרא את מה שכתבת,

הלוואי וכל בעלי המקצוע שאנחנו זקוקים לשירותים שלהם יפעלו כך.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? כל בעל עסק שמכבד עצמו צריך להתייחס במקצועיות דומה לכל לקוח.

הבעיה היא, שמרוב שהתרגלנו לח*א, שירות כזה נראה כמעל למצופה. או מיוחד יתר על המידה.

במערב אירופה זה סטנדרט. חבל, אבל זה המצב.

לכן, צריך לעודד עסקים ובעלי מקצוע כאלו.

למרות שעד היום הייתי מבצע עבודות כאלו במוסכים באיזור חדרה, כנ"ל הייתי ממליץ למשפחה שכנים וכו'.

מאתמול, אעדיף לנסוע עוד 10 דקות לעסק המדובר ולבצע את העבודה שם.

אם זה מערכת סאונד, או זליגת זרם נסתרת.

ולא בגלל המחיר, המקצועיות היא מהסוג שלא נתקלתי בה כבר הרבה שנים.

איזה בעל מקצוע יתחיל לשייף עם נייר זכוכית חלקים חלודים ולצבוע אותם שעתיים לפני שבת?!

לא יודע... אותי זה קנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכתובת המדוייקת של המוסך? כמה הוא לוקח על בדיקה?

איפה זה בדיוק משמר השרון?

תענוג לשמוע. רואים, יש מוסכניקים טובים, אבל החאפרים מחביאים אותם.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כייף לקרוא, כל הכבוד!

אושריקו, אתה נוסע מחדרה דרומה על כביש 4.

עובר את החיבור החדש לכביש 9, עובר כניסה לאיזור תעשיה עמק חפר, עובר את צומת הרו"א, מגיע לצומת חפר. 100 מטר דרומית לצומח חפר יש פיצול, כביש 4 ממשיך ישר, ימינה מתפצל נתיב שהיה פעם כיבש 4. (משהו כמו לפני 20-30 שנה)

יכול להיות שאם תמשיך ישר עד הרמזור הבא, תהיה לך שם פניה שמאלה לקיבוץ העוגן. אבל לא בטוח שיש שם פניה שמאלה.

לכן לוקח אחרי צומת חפר את הפיצול לימין. עובד כיכר ותחנת דלק משמאלך. אחרי תחנת דלק פונה שמאלה לכיוון כביש 4. מגיע לרמזור. ברמזור ממשיך ישר, אחרי כקילומטר תגיע לקיבוץ העוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה מעלייך צירפו את הפרטים, אם לא נכנסת - העתקתי את התמונה גם לכאן.

לגבי מחירים וכו', אין לי חצי מושג. תצטרך לדבר איתו ישירות. אבל מהמקרה שלי ניתן להסיק ש"יש תמורה לאגרה". כך שלא הייתי חושש מדי לגבי מחירים.

sasha.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה בוקי ולשאר, שומר את השרשור ואת הכרטיס שלו לטווח הקרוב-רחוק8).

מציע לראשון שיילך אליו שיגיד שהגיע מהפורום, בעלי מקצוע מה זה שמחים שאנשים מגיעים אליהם מאינטרנט או משהו.:lol:

לזה שמעליי, כמו שאמרתי, החאפרים ולא מקצועניים מחביאים את הטובים רחוק רחוק מהעין שלנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם מוזמנים להכנס לפייסבוק שלו להגיב ולשתף :)

https://www.facebook.com/%D7%A1%D7%A9%D7%94-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%94-Spl-Car-Lab-993509513993662/?fref=ts

ניתן גם לחפש אותו :

Spl Car Lab -סשה בלמגיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הכוח של הפורום הזה... סשה שלח לי בצהריים וואצאפ עם לינק לפוסט הזה.

מישהו מכאן התקשר לספר לו על זה אז הוא התקשר להודות.

והנה, נולד לו גם דף פיסבוק חחח כנראה הבין את המשמעות של שיווק העסק.

בכל מקרה, בכיף. מגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי חברה, אין לי כח לבלבולי שכל בטלפון וסתם לשגע בנאדם, האם ידוע לכם האם יש לבחור מנורות לדים? שעל הדרך יחליף לי את המנורות בלוח שעונים+יביא במקום מה שמתאים. לא בא לי ללכת לחשמלאים אחרים, אוהב לגוון.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...