Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית דאבל דין למאזדה לאנטיס 323 שנת 2001

שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם

ברצוני לרכוש דאבל דין אנדרואיד למאזדה לאנטיס 323 שנת 2001 שלי

כרגע מותקנת אצלי מערכת של Alpine עם מגבר ,סאב , קומפוננטיים קדמיים ו6X9 רגילים מאחורה (לא מוגברים), רציתי קודם כל לדעת אם דאבל דין יתאים לרכב שלי מבחינת מידות, כרגע יש לי מערכת ומעליה יש פאנל עם שעון שנראה לי שאפשר להוציא על מנת להתקין דאבל דין.

במקרה וכן מתאים, רציתי לקבל המלצה לדאבל דין אנדרואיד טוב, לא הכי יקר אבל שיתן תפוקה, התקציב שלי יכול להגיע עד 2500 ש"ח.

יש מערכת שראיתי והייתי רוצה לקבל המלצה : Pumpkin Universal 6.95 Inch Quad Core Android 4.4

http://www.autopumpkin.com/car-dvd-players/android-dvd-player/6-95-inch-android-car-dvd/pumpkin-universal-6-95-inch-quad-core-android-4-4-car-stereo-gps-navigation-system-2-din-support-mirrorlink-dvd-bluetooth-usb-sd-ipod-3g-wifi-obd2-steering-wheel-control-dvr.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קונה את הדאבל דין הזה:

http://www.roadnavi.com/product/m802-double-din-satnav-capacitive-screen-1024600px/

מפרט מאוד עשיר ומתקדם.

בן היתר, מעבד שלו 4 ליבות.

2 מערכות הפעלה לבחירה- מערכת WIN CE בזמן נהיגה, ומערכת אנדרואיד 4.4.4 (כמו טאבלט\ גלאקסי) בזמן מנוחה.

WIFI מובנה.

דיבורית מובנה.

בקיצור יש לך שם עולם שלם של אפשרויות.

על כזה דבר בארץ משלמים לא מעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצה, מה זאת אומרת שתי מערכות הפעלה, האם ניתן להישאר עם מערכת האנדרואיד כל זמן הנסיעה או רק ב WIN CE?

מה לגבי המכשיר ששמתי פה? מכיר אותו? במקרה ולא מה אתה אומר עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מערכות הפעלה:

WIN CE + אנדרואיד 4.4.4.

מעבר בין מערכות ההפעלה היא בלחיצת כפתור על הצג.

יש רום מקוסטם (עולה קצת כסף) שבו יש שיפורים ובין היתר גם אפשרות לביטול\ הפעלה WIN CE.

סירטון ווידאו על המערכת:

00:00 - 00:38= WIN CE.

0:38 - 1:31= אנדראויד.

מצטער, אני לא מכיר את המערכת ששמת פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מתאים לחלוטין להתקנת דאבל דין.

המערכת עם הwin ce, נראית כמו מערכת ישנה יחסית שהוסיפו לה כמין פותח מסך מיוחד שמוסיף אנדרואיד.

אני אישית גם בעל לנטיס קניתי מערכת 2din מאוד פשוטה ואני מתעתד להתקין עליה כזה דבר בשבוע הקרוב אצל חבר עם מעבדה מאוד רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מתאים לחלוטין להתקנת דאבל דין.

המערכת עם הwin ce, נראית כמו מערכת ישנה יחסית שהוסיפו לה כמין פותח מסך מיוחד שמוסיף אנדרואיד.

אני אישית גם בעל לנטיס קניתי מערכת 2din מאוד פשוטה ואני מתעתד להתקין עליה כזה דבר בשבוע הקרוב אצל חבר עם מעבדה מאוד רצינית.

זה לא פותח מיוחד שמוסיף אנדרואיד. זה אנדרואיד אמיתי עם אופציה למעבר לפלטפורמה פשוטה WIN CE, שהיא הכי מתאימה בזמן נהיגה.

שוב, מדובר באנדרואיד אמיתי ולא "מולבש".

לא הבנתי את הקשר "מערכת ישנה"?

המפרט של S160 הוא הכי מתקדם שיש כיום.

על כזה מפרט של דאבל דין, אתה תשלם בארץ כמה אלפי שקלים.

הייתי מוותר על הפרויקט שלך, של הלבשת מערכת אנדרואיד על WIN CE.

סיכוי נמוך שתצליח. גם אם נגיד והצלחת, המערכת שלך תתקשה להחזיק ולתפעל באופן שוטף מערכת כבדה כמו אנדרואיד, מסיבה שאני מניח שהמפרט של המערכת שלך מאוד חלשה.

זה אומר שבזמן כניסה לאפליקציות וכול מיני דברים כאלה, אתה תקבל שגיאות, קריסות, זיכרון אינו מספיק וכו'.

בחירה שלך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא את המודעה של המכשיר.

הסיבה שבחרתי בתעלול הזה(חוץ מהרעיון שזה יותר זול משמעותית, והאהבה לאלקטרוניקה) זה כדי לשפר בהמשך את האודיו, אני אוכל להוציא כרטיס קול איכותי/ יציאת אודיו אופטית וכו'.

לגבי המערכת עם הwince אף פעם לא ראיתי כזו מערכת עם שתי מערכות הפעלה שרצות יחד, לכן מייד חשבתי על אמולטור או אלתור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קופץ למסקנות שגויות מבלי להכיר את המערכת.

מבחינת דגמי מערכות תואם מקור\ דאבל דין, זה הולך לפי סדר כזה:

S100- מערכת WIN CE6.

S150- מערכת אנדרואיד 4.02.

S160- מערכת אנדרואיד 4.4.4 עם מעבד 4 ליבות (המערכת הכי חדשה שיש כיום).

בעתיד:

S180.

אם כיום אני הולך לקנות מערכת תואם מקור או דאבל דין מחו"ל, אני מסתכל ומוודא שאני קונה את הדגם X.

וכמובן קונה מספק גדול שנותן תמיכה, ועידכוני מערכת באופן שוטף.

מיציתי את הדיון.

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לרכוש את המכשיר הזה:

http://www.autopumpkin.com/pumpkin-universal-7-inch-1024-600-touchscreen-quad-core-android-4-4-head-unit-2-din-with-2gb-ram-32gb-nand-memory-support-screen-lock-av-output-gps-obd2-wifi-3g-steering-wheel-control.html

רק עד עכשיו לא מצאתי שום חוות דעת עליו בנוגע לאיכות האודיו ואיכות הדיבורית שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...